Serwis chiller Clivet WSAT-SC90C
Serwis chiller Clivet WSAT-SC90C

Serwis chiller Clivet WSAT-SC90C

Serwis chiller Clivet WSAT-SC90C | ChillerSerwis – Serwis agregatów wody lodowej

W tym oto artykule postaram się Państwu przedstawić jak przebiegała kompleksowa usługa konserwacji chillera Clivet WSAT-SC90C. Jednakże przed tym chciałbym, aby Państwo dowiedzieli się czegoś więcej na temat Naszej Firmy, a dokładniej Firmy ChillerSerwis! Nasi Specjaliści pełnią profesjonalną, a przede wszystkim kompleksową usługę budowy instalacji wody lodowej, czyli inaczej systemów chłodzenia opartych o wodę lodową oraz innych medium chłodzących. Ponadto, żeby tego było mało jesteśmy w stanie na życzenie Klienta wykonać profesjonalny montaż urządzenia chłodniczego wraz z podłączeniem do owej instalacji chłodniczej! Zyskaj przewagę nad innymi dzięki niezawodnej instalacji chłodniczej! 

Dowiedz się więcej, czym zajmuje się Nasza Firma w poniższej części Naszego artykułu!

Od ponad 20 lat prężnie działamy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, aby zaspokoić potrzeby Naszych Klientów na terenie całej Polski i nie tylko! Na co dzień zajmujemy sie konserwacją różnego rodzaju sprzętu/urządzeń chłodniczych, w których skład wchodzą takie maszyny jak: agregaty wody lodowej, agregaty chłodnicze, agregaty skraplające, centrale wentylacyjne, dry coolery, chłodzenie adiabatyczne, chillery, chillery procesowe, chillery przemysłowe, pompy ciepła, rooftopy oraz chillery oil’e. Z tego właśnie powodu nie mają Państwo się o co martwić, gdyż dzięki Naszej obszernej wiedzy oraz różnorakim umiejętnościom jesteśmy w stanie zdziałać cuda z Państwa urządzeniami chłodniczymi!

Powierzając Naszej Firmie swoje urządzenia chłodnicze, mają Państwo pewność, że są one w odpowiednich rękach!

Podsumowując. Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość Naszych usług sprawiają, że jesteśmy liderem w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Ponadto, Nasz Serwis posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, co pozwala Nam na sprawną realizację każdego projektu. Jako Firma ChillerSerwis, oferujemy kompleksową opiekę nad urządzeniami, w tym także regularną konserwację i przeglądy, co pozwala na zachowanie sprawności systemu wody lodowej na długi czas!

Clivet

Firma Clivet to jeden z liderów w branży klimatyzacji i chłodnictwa na całym świecie. Od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania klimatyzacyjne i chłodnicze dla różnych sektorów, w tym dla przemysłu, handlu, hotelarstwa, biur i domów. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych, które charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i oszczędnością energii. Z tego właśnie względu Firma ChillerSerwis jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie dla Swoich Klientów, w tym projektowanie systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych, serwis i konserwację, a także szkolenia dla personelu z zakresu technologii chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dzięki swojemu doświadczeniu i innowacyjnym rozwiązaniom, Firma ChillerSerwis jest gotowa sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z chłodnictwem i klimatyzacją, zapewniając klientom komfort i oszczędność kosztów energii.

Zaopatrz sie w nowoczesne urządzenia chłodnicze Firmy Clivet, a także w profesjonalną pomoc Naszej Firmy, aby uzyskać niezawodne chłodzenie na kilka, a nawet kilkanaście lat!

Chillery Clivet

Chillery Clivet to zaawansowane technologicznie urządzenia, które służą do chłodzenia wody, a tym samym całych budynków. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest nie tylko utrzymywanie odpowiedniej temperatury, ale także znaczna oszczędność energii elektrycznej. Chillery Clivet charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają na osiągnięcie wysokiej wydajności przy minimalnym zużyciu energii. Dodatkowo, systemy te są bardzo łatwe w obsłudze, co znacznie ułatwia pracę i zapewnia ich niezawodność.

Nasza Firma, ChillerSerwis, świadczy kompleksowe usługi konserwacji chillerów Clivet. Zajmujemy się zarówno przeglądami okresowymi, jak i naprawami urządzeń w razie awarii. Dzięki Naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania chillerów Clivet. Dbamy o to, aby urządzenia były w pełni sprawne i wydajne, co pozwala na oszczędność energii i minimalizację kosztów eksploatacyjnych.

Wybierając Naszą Firmę, macie Państwo pewność, że Wasze chillery Clivet są w najlepszych rękach!

Konserwacja chiller Clivet WSAT-SC90C

W ostatnim czasie zadaniem Naszej Firmy był serwis, jak również naprawa chiller’a Clivet WSAT-SC90C. Agregat wody lodowej był jednak regularnie konserwowany przez inną Firmę z branży HVAC. Urządzenie ze względu na regularny Serwis było w dość dobrym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Według Zleceniodawcy w ostatnim czasie samo urządzenie nie sprawiało najmniejszego problemu, jednak zauważył on minimalny spadek wydajności. Głównym zadaniem urządzenia Clivet WSAT-SC90C było chłodzenie powierzchni w okresie letnim na jednym z lotnisk znajdujących się na terenie Polski.

Z tego właśnie powodu zostaliśmy poproszeni o pomoc w usprawnieniu wydajności chillera Clivet WSAT-SC90C!

Kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy, a także modernizacji agregatów wody lodowej renomowanych producentów, w tym marki Clivet. Najwyższej jakości usługi przeglądów technicznych i okresowych urządzeń, a także sprzętu z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji termicznej przeróżnych procesów przemysłowych. Nie możesz Sobie pozwolić na choćby najmniejszy przestój Twoich maszyn? Sprawdź już dziś! Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy urządzeń chłodniczych dopasowanych pod Twoje indywidualne wymagania. 

Przegląd techniczny chiller Clivet WSAT-SC90C

Przegląd techniczny chiller Clivet WSAT-SC90C to bardzo ważny proces, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej sprawności urządzenia oraz zapobieganie jego awariom. Przeprowadzenie regularnych przeglądów umożliwia wykrycie ewentualnych usterek na wczesnym etapie, co przekłada się na zminimalizowanie kosztów związanych z naprawami oraz na przedłużenie żywotności urządzenia. W tym celu warto skorzystać z usług specjalistów, takich jak Firma ChillerSerwis, która oferuje kompleksowe przeglądy techniczne chillerów Clivet WSAT-SC90C.

Dzięki wysokiej jakości usługom oraz doświadczeniu w branży, ChillerSerwis zapewnia fachowe podejście i indywidualne podejście do każdego klienta!

Serwis chiller Clivet WSAT-SC90CSerwis chiller Clivet WSAT-SC90C

  • Kontrola stanu technicznego urządzenia. Głównym celem tego działania jest usunięcie lub zniwelowanie wszelkiego rodzaju drgań oraz braków śrubek, czy też nakrętek.
  • Kontrola instalacji freonowej pod kątem szczelności. Dbajmy o Nasze Środowisko! Przy użyciu specjalnego detektora nieszczelności, jak również odpowiedniej pianki skontrolowaliśmy układ freonowy.
  • Pomiary ciśnień czynnika chłodniczego. Wykonaliśmy szczegółowe pomiary ciśnień zarówno statycznych, jak i podczas pracy. Pomiary jak najbardziej zgodne co świadczy o tym, iż urządzenie jest w pełni szczelne, a przede wszystkim sprawne.
  • Kontrola stanu zabrudzenia filtra po stronie wody lodowej. Głównym powodem obniżenia wydajności urządzenia był zabrudzony wręcz zatkany filtr znajdujący się po stronie wody lodowej, który przyczynił się do obniżenia zarówno przepływu jak i ciśnienia. Umyliśmy oraz ponownie zamontowaliśmy filtr.
  • Mycie, jak również czyszczenie urządzenia. Za pomocą specjalnej myjki ciśnieniowej umyliśmy konstrukcję, jak również skraplacz urządzenia Clivet WSAT-SC90C.
  • Kontrola układu automatyki i sterowania. Dokonaliśmy szczegółowych pomiarów elementów zabezpieczających, a także kontrolno-pomiarowych pozwalających Nam na przedwczesne powiadamianie Nas o jakichkolwiek awariach, bądź błędach. Pomiary zgodne z DTR urządzenia.
  • Weryfikacja podzespołów urządzenia. Wykonaliśmy pomiary oraz skontrolowaliśmy pracę elementów takich jak: sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplacza, czy też inne elementy pozwalające na w pełni wydajną pracę urządzenia.
  • Kontrola pracy sprężarek oraz ilości oleju. Olej znajdujący się w sprężarkach chłodniczy jak najbardziej w bardzo dobrym stanie, a jego ilość wręcz wzorowa.

Naprawa chiller Clivet WSAT-SC90CSerwis agregatu wody lodowej Clivet WSAT-SC90C

Zleceniodawca poprosił Nas również o kontrolę takich elementów jak:

  • Kontrola stanu zużycia łożysk, a także uszczelnień w pompach wody, które znajdują się po stronie wody lodowej. Pompy pracują w pełni wydajnie, a przede wszystkim są szczelne. 
  • Uzupełnienie instalacji wody lodowej odpowiednią ilością glikolu. Glikol chroni Nas przed ewentualnym zamrożeniem medium chłodzącego. Instalacja wody lodowej została napełniona w okresie letnim zwykłą wodą.

Wynik konserwacji chiller Clivet WSAT-SC90C

Agregat wody lodowej Clivet WSAT-SC90C pracuje w pełni wydajnie i wręcz natychmiastowo zrzuca temperaturę medium chłodzącego do temp. żądanej. Sprężarki pracują równomiernie, wentylatory skraplacza cicho, a samo urządzenia pracują prawidłowo.

Ważnym podkreślenia jest również fakt, iż obsługa ponownie może cieszyć się stałą temperaturą na obiekcie!

Więcej na temat Naszej Firmy!

Flagową usługą Naszej Firmy, a dokładniej Firmy ChillerSerwis jest kompleksowa konserwacja urządzeń chłodniczychZawdzięczamy to tylko i wyłącznie Naszej obszernej wiedzy oraz różnorakim umiejętnościom, które zyskaliśmy podczas to prawie 20 letniej wędrówki. Ponadto na życzenie Klienta prowadzimy również takie usługi jak:. Skup, sprzedaż, wynajem, a w dodatku montaż oraz kalibrację nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych urządzeń chłodniczych.

W skład urządzeń chłodniczych, z którymi mamy przyjemność wykonywać powyższe usługi są:.

Dowiedz się więcej zostając z Nami do końca Naszego artykułu!

Wykonujemy profesjonalne przeglądy techniczne/zerowe/okresowe chillerów takich marek jak:. Aermec, Airwell, CIAT, Climaveneta, Carrier, Trane, Clivet, Hitema, Blue Box, Green Box, Riedel, Nova Frigo, Daikin, Emicon, GEA, Hyfra, MAS, OPK, Vertiv, Clint, Stulz, Weiss, York i wiele innych marek, które mogą Państwo spotkać w Polskich zakładach.

Przypominamy, że regularna konserwacja konserwacja urządzeń chłodniczych jest jedną z nielicznych, jednakże najważniejszych rzeczy przyczyniających się do prawidłowej pracy Twojego urządzenia! 

Serwis agregatu wody lodowej Clivet WSAT-SC90C | ChillerSerwis – Serwis chillerów

Dziekujemy za ocene! 4.9/5 - (60 votes)