Serwis chiller Carrier 30GX-122
Serwis chiller Carrier 30GX-122

Serwis chiller Carrier 30GX-122

Serwis chiller Carrier 30GX-122 | ChillerSerwis – Serwis agregatów wody lodowej

Flagową usługą Naszej Firmy, a dokładniej Firmy ChillerSerwis jest kompleksowa konserwacja urządzeń chłodniczychZawdzięczamy to tylko i wyłącznie Naszej obszernej wiedzy oraz różnorakim umiejętnościom, które zyskaliśmy podczas to prawie 20 letniej wędrówki. Ponadto na życzenie Klienta prowadzimy również takie usługi jak:. Skup, sprzedaż, wynajem, a w dodatku montaż oraz kalibrację nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych urządzeń chłodniczych.

W skład urządzeń chłodniczych, z którymi mamy przyjemność wykonywać powyższe usługi są:.

Dowiedz się więcej zostając z Nami do końca Naszego artykułu!

Wykonujemy profesjonalne przeglądy techniczne/zerowe/okresowe chillerów takich marek jak:. Aermec, Airwell, CIAT, Climaveneta, Carrier, Trane, Clivet, Hitema, Blue Box, Green Box, Riedel, Nova Frigo, Daikin, Emicon, GEA, Hyfra, MAS, OPK, Vertiv, Clint, Stulz, Weiss, York i wiele innych marek, które mogą Państwo spotkać w Polskich zakładach.

Przypominamy, że regularna konserwacja konserwacja urządzeń chłodniczych jest jedną z nielicznych, jednakże najważniejszych rzeczy przyczyniających się do prawidłowej pracy Twojego urządzenia! 

Carrier

W przeciągu 20 lat na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, specjaliści z Firmy ChillerSerwis mieli okazję spotkać dziesiątki, jak nie setki chillerów Carrier. Dlatego nie ma obaw, w momencie powierzania Naszej Firmie opieki nad swoim urządzeniem chłodniczym marki Carrier. A teraz Państwu wypiszę usługi konserwacyjne chillerów Carrier jakie pełni Nasza Firma!

 • Serwis chillerów Carrier – Niezależnie od tego gdzie się Państwo znajdują w Polsce, a przede wszystkim jakiej wydajności chłodniczej jest Państwa urządzenie,
 • Naprawa chillerów Carrier – Dzięki dostępowi do oryginalnych komponentów chłodniczych, a także nowoczesnemu sprzętowi Nasi specjaliści z branży HVAC & R z całą pewnością poradzą sobie z Państwa problemem/awarią,
 • Modernizacja chillerów Carrier – Na życzenie Naszego Klienta, jesteśmy w stanie zmodernizować układ chillera Carrier specjalnie pod wymagania Naszego Klienta! 
 • Przeglądy techniczne Carrier – Nasza Firma jest w stanie wykonywać regularne przeglądy techniczne w celu zapewnienia prawidłowej pracy Państwa urządzenia!
 • Przeglądy okresowe Carrier – Tak samo jak w przypadku przeglądów technicznych, jak i również serwisów. Nasza Firma jest w stanie wykonywać przeglądy okresowe, które mają zapobiec niechcianej awarii,
 • Utylizacja chillerów Carrier – Ze względu na certyfikaty, a także pozwolenia Nasza Firma jest w stanie zutylizować Państwa urządzenie chłodnicze Carrier wraz z czynnikiem chłodniczym, którym jest zapełniony Państwa chiller Carrier,
 • Montaż chillerów Carrier – W momencie, gdy Nasz Klient zakupi od Naszej Firmy chiller Carrier, bądź zakupi urządzenie chłodnicze we własnym zakresie, lecz nie posiada profesjonalnej Firmy, która je zamontuje. To jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną usługę montażu chillera firmy Carrier. Przypominamy, że nieodpowiedni montaż, a także usadowienie chillera może negatywnie wpłynąć zarówno na prawidłową pracę Naszego urządzenia oraz uniemożliwi to Filmie serwisującej swobodny dostęp do chłodnicy oraz środka urządzenia!
 • Budowa systemów chłodzenia pod chillery Carrier – Żeby tego było mało to Nasza Firma od podstaw jest Państwu w stanie wykonać kompleksową budowę systemu chłodzenia pod chiller Carrier. W skład kompleksowej budowy systemów chłodzenia, wchodzi Projekt, budowa, kończąc na modernizacji układu chłodzenia pod specjalne wymagania Klienta. 

Jednakże to nie wszystko, gdyż Nasza Firma jest również dostawcą nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych chillerów Carrier! 

 • Sprzedaż chillerów Carrier – Sprzedaż agregatów wody lodowej Carrier, a także innego rodzaju agregatów chłodniczych renomowanej marki chłodniczej jaką jest Carrier. Posiadamy różnej wydajności chłodniczej chillery Carrier, począwszy od 1 kW, do nawet 1500 kW! Ponadto na każde Nasze urządzenie chłodnicze dajemy gwarancję prawidłowej pracy. Gdyż przed każdą jedną sprzedażą wykonywana jest dokładna analiza, a także serwis, który ma zapobiec przyszłym awariom,
 • Wynajem chillerów Carrier – Dla Klientów, którzy nie posiadają wystarczających funduszy na zakup nowego, a także używanego chillera Carrier, jesteśmy w stanie zaoferować wynajem chillera Carrier, który w ostatnim czasie szczyci się coraz większym zainteresowaniem. Gdyż mają Państwo okazję zapoznać się bezpośrednio z Nami, a zarazem urządzeniem chłodniczym, którego następnie będą mogli Państwo zakupić! 

Chillery Carrier

Firma ChillerSerwis z całą pewnością poleci Każdemu jednemu Klientowi chiller renomowanej marki chłodniczej Carrier. Który jest mercedesem wśród chillerów, a to ze względu na jego innowacyjne rozwiązania, a także najwyższej jakości komponenty chłodnicze, które zostały wykorzystane do budowy tych zaskakujących urządzeń chłodniczych. 

Zakup już teraz chiller Carrier od Naszej Firmy i ciesz się najlepszym urządzeniem chłodniczym dostępnym na rynku chłodnictwa i klimatyzacji! 

Innowacyjny i całkowicie bezawaryjny system chłodzenia to idealne sformułowanie, które doskonale opisuje urządzenia chłodnicze firmy Carrier. Najwyższej jakości komponenty pozwalają na zachowanie najwyższych standardów na rynku chłodnictwa. Nie można zaprzeczyć, że Carrier jest jednym z czołowych dostawców urządzeń chłodniczych w Polsce, a nawet na świecie! System sterowania Pro-Dialog+ dla chillerów Carrier wzbudził zainteresowanie i przekonał do jego zakupu wiele osób posiadających własne fabryki, biurowce i hale przemysłowe. Pozwalają one między innymi na bezpieczną pracę, a co ważniejsze przedwcześnie informują nas o przyszłych awariach i błędach.

Chillery Carrier to wyższa półka chillerów procesowych dostępnych na rynku chłodnictwa, którą już teraz możecie mieć! 

Konserwacja chiller Carrier 30GX-122

W ostatnim czasie zadaniem Naszego Serwisu było przeprowadzenie serwisu i naprawy agregatu wody lodowej Carrier 30GX-122. Chiller niestety nie był regularnie konserwowany, co świadczył sam stan wizualny i techniczny urządzenia chłodniczego. Chiller Carrier 30GX-122 wymagał również naprawy sprężarki chłodniczej obiegu 1, a także usunięcie nieszczelności obiegu freonowego.

Przegląd techniczny chiller Carrier 30GX-122

Chiller Carrier 30GX-122 po rozmowie z Naszym Klientem był remontowany. Remont urządzenia chłodniczego dotyczył sprężarki śrubowej obiegu 1, jednak Firma odpowiedzialna za konserwację nie podołała. Sprężarka pracowała nie równo, jak również była strasznie głośną. W dodatku na sprężarce znajdowała się nieszczelność, która nie została usunięta.

 1. Wizualna kontrola stanu technicznego i wizualnego urządzenia chłodniczego. Nasz Serwis zwykle sprawdzając stan urządzenia skupia się na odnalezieniu ewentualnych plam sygnalizujących wyciek. Tłuste plamy mogą sugerować wyciek czynnika chłodniczego (freonu), a co za tym idzie również oleju.
 2. Sprawdzenie zabrudzenia skraplacza, jak również parownika. Sprawdziliśmy w jakim stanie jest skraplacz, jak również parownik. Ich zabrudzenie, stan, oraz efektywność. 
 3. Wykonaliśmy pomiary ciśnień czynnika chłodniczego (freonu R-134a) w obiegu freonowym na sekcjach nr. 1 oraz nr.2. Ciśnienie na sekcji 2 prawidłowe, lecz na sekcji 1 mamy do czynienia z wyciekiem. Chiller Carrier 30GX-122 wymaga wykonania natychmiastowego serwisu, a także naprawy.
 4. Wykonaliśmy pomiary elektryczne sprężarek chłodniczych, jak również skontrolowaliśmy ich pracę. Sprężarka sekcji 1 pracuje nierównomiernie, a zarazem jest bardzo głośna. Pomiary eklektyczne zgodne z danymi podanymi przez producenta.
 5. Kontrola czasu zbijania temperatury medium chłodzącego do parametru żądanego. Chiller Carrier nie jest w stanie w 100% wychłodzić medium chłodzącego.

Z racji na to że chiller chłodził maszyny, które pracują całą dobę Klient nie mógł sobie pozwolić na postój. Wraz z firmą ChillerTech zaproponowaliśmy usługę wynajmu agregatu wody lodowej na czas naprawy. ChillerSerwis współpracuje z Firmą ChillerTech i jest Autoryzowanym Serwisem urządzeń i maszyn chłodniczych od ChillerTech.

Chiller Carrier 30GX-122 został zdemontowany i zwieziony do Naszego Serwisu.

Serwis agregatu wody lodowej Carrier 30GX-122Serwis chiller Carrier 30GX-122

 1. Zdemontowany chiller trafił do Naszego Serwisu. Pierwszą czynnością było dokładne, jak również długotrwałe mycie i czyszczenie wymienników ciepła (parownika i skraplacza). Wykonaliśmy czyszczenie specjalną myjką parownika w celu usunięcia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogły zgromadzić się wewnątrz.
 2. Odzyskaliśmy, oczyściliśmy i zmagazynowaliśmy czynnik chłodniczy znajdujący się w agregacie wody lodowej. Po zmagazynowaniu i całkowitym odzyskaniu freonu wymieniliśmy filtry/osuszacze, które odpowiedzialne są za oczyszczenie instalacji freonowej z ewentualnych zanieczyszczeń.
 3. Serwis i naprawa sprężarki śrubowej obiegu 1 marki Carlyle. Naszym zadaniem głównie była konserwacja i usunięcie nieszczelności znajdującej się na sprężarce. Zdemontowaliśmy sprężarkę w celu wykonania ekspertyzy. Nieszczelność wynikała z racji na zużytą i startą uszczelkę. Rozebraliśmy sprężarkę chłodniczą na czynniki pierwsze w celu kontroli, jak również w celu umycia podzespołów. Wykonaliśmy również wszelkiego rodzaju pomiary zgodne z wytycznymi producenta. 
 4. Wymiana filtrów/ osuszaczy znajdujących się instalacji freonowej, których zadaniem jest zatrzymanie ewentualnych zanieczyszczeń znajdujących się w obiegu freonowym. 

Wynik końcowy chiller Carrier 30GX-122 

Chiller Carrier po wykonaniu w/w czynności konserwacyjnych jest znów gotowy do pracy. Agregat wody lodowej Carrier 30Gx-122 został zamontowany ponownie u Naszego Klienta. Urządzenie chłodnicze pracuje bez żadnych zastrzeżeń, zregenerowana sprężarka pracuje cicho, jak również sprężarka obiegu 2. Chiller również bezproblemowo zbija temperaturę medium chłodzącego do parametru żądanego zadanego przez Naszego Klienta. Praca wentylatorów jest bardzo cicha, czas zbijania temperatury szybki, a praca sprężarek efektywna. 

Chcesz, aby Twoje urządzenia były bezawaryjne i wydajne. Zaufaj Nam!

Regularna konserwacja, jak również odpowiednio dobrana Firma serwisująca odgrywa znaczącą rolę w funkcjonowaniu urządzeń chłodniczych. Brak wykonywania wszelkiego rodzaju czynności serwisowych, jak również naprawczych lub co gorsza nie odpowiednia Firma wiąże się z wieloma problemami. Działamy na rynku już od wielu lat. Chillery marki Carrier to flagowe urządzenia znane na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, jednak jest to maszyna, która również wymaga eksploatacji.

Wybierając firmę ChillerSerwis mają Państwo pewność najwyższej jakości usług serwisowych oraz naprawczych chillerów renomowanych marek. Nasza Firma działa na terenie całej Polski!

Wybierz ChillerSerwis i ciesz się niezawodną i efektywną pracą Swoich urządzeń chłodniczych.

Serwis agregatu wody lodowej Carrier 30GX-122 | ChillerSerwis – Serwis chillerów

Dziekujemy za ocene! 4.1/5 - (61 votes)