Wynajem Chiller

Wynajem Chillerów | ChillerSerwis – Dostawca nowych , a także używanych urządzeń chłodniczych

Nasza Firma dysponuje urządzeniami chłodniczymi jakimi są agregaty wody lodowej oraz dry coolery renomowanych marek jak Trane, Carrier, Clivet itd, o mocy chłodniczej od 1 kW do nawet 1500 kW. W swojej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane urządzenia chłodnicze. Warto również wspomnieć o tym, że podczas najmu albo zakupu, Nasza Firma gwarantuje najwyższą wydajność, a przede wszystkim bezawaryjną i efektywną pracę. Niekiedy w momencie skorzystania z dodatkowych usług Naszej Firmy jaką jest serwis urządzenia. Jesteśmy w stanie nałożyć nawet kilkuletnią gwarancję. ( Oczywiście pod warunkiem, że urządzenie jest regularnie serwisowane przez ChillerSerwis). Wynajem urządzeń chłodniczych.

Wynajem Chiller – Wynajem agregatów wody lodowej

Najczęstszymi przypadkami, w których dochodzi do wynajmu urządzeń chłodniczych są właśnie: 

  • Awaria chillera/dry coolera – A przestój maszyn albo urządzeń nie wchodzi w gre,
  • Doposażenie w dodatkowy agregat wody lodowej na sezon letni –  Czas dostarczania urządzeń chłodniczych Naszej Firmy jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że twoja produkcja stanie na kilka tygodni,
  • W przypadku klimatyzacji na powierzchnie wielogabarytowe, bądź hale produkcyjne,
  • Przetestowanie nowego urządzenia chłodniczego, w celu podjęcia decyzji o jego zakupie.

Wynajem agregatów wody lodowej

W Swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju chillery od 1kW do ponad 1500 kW! Agregaty te pochodzą od renomowanych marek, takich jak: TraneCarrierAirWellBlueBoxGreenBoxClimavenetaUnflairVertivHyfraPiovanStulzYork itd. Posiadamy zarówno nowe jak i również używane urządzenia chłodnicze, testowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie chłodnictwa. 

Wynajem – Długoterminowy oraz krótkoterminowy urządzeń chłodniczych

Potrzebujesz urządzenia chłodniczego, na krótki/długi okres czasu?

Jeżeli tak to dobrze trafiłeś!  

Skontaktuj się z firmą ChillerSerwis i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena rozsądna. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając Nasz produkt.

Warto również wspomnieć o tym, że wszelkiego rodzaju chillery oferowane przez Naszą Firme zanim trafią do Klienta przechodzą skrupulatne testy sprawności. A ich praca jest weryfikowana przez wykfalifikowaną grupę od spraw serwisu.  Wynajem Chiller.

Wynajem Chillerów | ChillerSerwis – Dostawca nowych , a także używanych urządzeń chłodniczych

Urządzenia Naszej Firmy są gotowe do natychmiastowej pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach sobie poradzą. Przypominamy również o regularnych serwisach urządzeń chłodniczych, jeżeli Państwo wymagają od nich bezawaryjnej oraz efektywnej pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony InstalacjaWodyLodowej! Wynajem urządzeń chłodniczych! Wynajem agregatów wody lodowej, a także Wynajem Chiller!

Nasi Dostawcy urządzeń chłodniczych, a także sprzętu! 

ChillerTech

Jest to prężnie rozwijająca się firma na rynku chłodnictwa, która zaopatruje Naszą Firmę w najlepsze urządzenia chłodnicze do nawet 1.5 MW! Tymi urządzeniami chłodniczymi są między innymi: Dry coolery, pompy ciepła, parowniki, agregaty chłodnicze, skraplające oraz wody lodowej.

Nasza Firma nie spotkała nikogo w przeciągu Naszych 20 lat spędzonych na rynku chłodnictwa, kto aż tak by dbał o jakość, a także efektywność swoich sprzedawanych urządzeń. Dlatego właśnie z całego serca zachęcamy Państwu zainteresować się tą Firmą w celu nawiązania przyszłej współpracy i nie tylko!

Jeżeli mielibyśmy polecić Firmę, która posiada najlepszy używany sprzęt w Polsce to bez zastanowienia wybralibyśmy właśnie ChillerTech!

SKiC

Natomiast, Firma SKiC zaopatruje Nas w sprzęt jakimi są pompy wody, pompy hydrauliczne, wymienniki ciepła, falowniki, elektronikę, sterowniki do urządzeń, a także wiele wiece więcej. Ponadto, dzięki swoim doświadczonym serwisantom, możemy za każdym razem liczyć na ich pomoc, a oni na Naszą. Często również wymieniamy się ze sobą doświadczenia w kwestii serwisowania urządzeń chłodniczych renomowanych marek. W skrócie jest to Nasza konkurencja, z którą wspólnie żyjemy, nie kłócimy się, a także staramy się zachować dobre stosunki. 

Jeżeli nie posiadamy mocy przerobowej, aby Państwu pomóc to z całą pewnością Firma SKiC przyjmie od Państwa zlecenie!

InstalacjaWodyLodowej 

Została Nam ostatnia Firma, a jest Nią nikt inny jak InstalacjaWodyLodowej, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, budowaniem, a także modernizacją systemów oraz instalacji wody lodowej. Dzięki swojemu doświadczeniu w naprawdę krótkim czasie są w stanie postawić innowacyjny, a przede wszystkim niezawodny system, na którym zaoszczędzą Państwo wielkie pieniądze. 

Tak samo jak w przypadku SKiC’a, zaopatrujemy się od tej Firmy w pompy wody, pompy hydrauliczne, wymienniki ciepła, falowniki, elektronikę, sterowniki do urządzeń.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z ich profesjonalnych usług projektowania, budowania, a także modernizacji systemów oraz instalacji wody lodowej. 

Dziekujemy za ocene! 4.8/5 - (53 votes)