Wynajem Chiller
Wynajem Chiller

Wynajem Chiller

Wynajem Chillerów | ChillerSerwis – Dostawca nowych , a także używanych urządzeń chłodniczych

Nasza Firma dysponuje urządzeniami chłodniczymi jakimi są agregaty wody lodowej oraz dry coolery renomowanych marek jak Trane, Carrier, Clivet itd, o mocy chłodniczej od 1 kW do nawet 1500 kW. W swojej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane urządzenia chłodnicze. Warto również wspomnieć o tym, że podczas najmu albo zakupu, Nasza Firma gwarantuje najwyższą wydajność, a przede wszystkim bezawaryjną i efektywną pracę. Niekiedy w momencie skorzystania z dodatkowych usług Naszej Firmy jaką jest serwis urządzenia. Jesteśmy w stanie nałożyć nawet kilkuletnią gwarancję. ( Oczywiście pod warunkiem, że urządzenie jest regularnie serwisowane przez ChillerSerwis). Wynajem urządzeń chłodniczych.

Wynajem Chiller – Wynajem agregatów wody lodowej

Najczęstszymi przypadkami, w których dochodzi do wynajmu urządzeń chłodniczych są właśnie: 

  • Awaria chillera/dry coolera – A przestój maszyn albo urządzeń nie wchodzi w gre,
  • Doposażenie w dodatkowy agregat wody lodowej na sezon letni –  Czas dostarczania urządzeń chłodniczych Naszej Firmy jest stosunkowo krótki, dlatego nie musisz się martwić o to, że twoja produkcja stanie na kilka tygodni,
  • W przypadku klimatyzacji na powierzchnie wielogabarytowe, bądź hale produkcyjne,
  • Przetestowanie nowego urządzenia chłodniczego, w celu podjęcia decyzji o jego zakupie.

Wynajem – Długoterminowy oraz krótkoterminowy urządzeń chłodniczych

Potrzebujesz urządzenia, na krótki okres? A może właśnie na odwrót?

Dobrze trafiłeś!  

Skontaktuj się z firmą ChillerSerwis i miej pewność że wypożyczone urządzenie jest sprawne, a cena rozsądna. Naszym celem jest dostarczenie Naszym Klientom najwyższej jakości maszyn, urządzeń, a także podzespołów chłodniczych. Wybierając kompleksowe usługi wynajmu masz pewność bezawaryjnej, wydajnej i ekonomicznej pracy. Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając Nasz produkt.

Warto również wspomnieć o tym, że wszelkiego rodzaju chillery oferowane przez Naszą Firme zanim trafią do Klienta przechodzą skrupulatne testy sprawności. A ich praca jest weryfikowana przez wykfalifikowaną grupę od spraw serwisu.  Wynajem Chiller.

Wynajem Chillerów | ChillerSerwis – Dostawca nowych , a także używanych urządzeń chłodniczych

Urządzenia Naszej Firmy są gotowe do natychmiastowej pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach sobie poradzą. Przypominamy również o regularnych serwisach urządzeń chłodniczych, jeżeli Państwo wymagają od nich bezawaryjnej oraz efektywnej pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony InstalacjaWodyLodowej! Wynajem urządzeń chłodniczych! Wynajem agregatów wody lodowej, a także Wynajem Chiller!

Dziekujemy za ocene! 4.8/5 - (53 votes)