Chłodnictwo przemysłowe

Chłodnictwo przemysłowe | ChillerSerwis

ChillerSerwis to prężnie rozwijająca się firma. W naszej coraz to bogatszej ofercie znajdą Państwo usługi naprawy, a także kompleksowego serwisu urządzeń chłodzących. Jesteśmy w stanie zasilić układ dowolnym czynnikiem, w zależności od parametrów agregatu oraz preferencji klienta. Wykorzystujemy takie chłodziwa jak: bardzo popularny freon, mieszanki na bazie glikolu, różnego rodzaju solanki, gazy, itp. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją działalność o budowę skomplikowanych systemów wentylacyjnych, często wykorzystywanych do regulacji termicznej procesów technologicznych w przemyśle ciężkim ale nie tylko. Oferujemy również wsparcie dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, hal sportowych, instytucji, hurtowni, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, itd.

Chłodnictwo przemysłowe – instalacje i urządzenia.

Nasza Firma z powodzeniem współpracuje z serwisem SKIC Robert Aptacy, a także ChillerTech. Dzięki wspólnej kooperacji możemy działać szybko, sprawnie, a przede wszystkim dokładnie. W trakcie pracy a także po zakończeniu usług, wymieniamy się cennymi spostrzeżeniami i uwagami, dotyczącymi przeprowadzonych czynności naprawczych oraz konserwacyjnych. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę techniczną nie tylko z zakresy chłodnictwa.
Podczas wieloetapowego projektowania, kładziemy nacisk, nie tylko na rozwiązania jak najbardziej efektywne i bezawaryjne, staramy się także podejść do każdego zadania indywidualnie.

W naszej ofercie oprócz w/w usługi znajdą Państwo naprawę oraz serwis następujących urządzeń:Chłodzenie przemysłowe

Remont i naprawaChłodnictwo przemysłowe

Skupujemy również różnego rodzaju urządzenia, poddajemy je kompleksowemu serwisowi, niekiedy renowacji i wystawiamy na sprzedaż. Z reguły na nasze urządzenia dajemy roczną gwarancję. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo:

  • Nowe, a także używane, lecz w pełni sprawne agregaty wody lodowej tzw. chillery
  • Nowe, jak również używane DryCooler’y dowolnego producenta, a także mocy chłodniczej
  • Części zamienne do urządzeń chłodniczych
  • Klimatyzatory – rekuperatory
  • Pompy wody, a także przepompownie różnego rodzaju medium
  • Moduły sterowania i wiele wiele innych

Naszym klientom staramy się zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z jaką odpowiedzialnością wiąże się Nasza działalność, dlatego zawsze stawiamy na dokładność, rzetelność, a przede wszystkim wysoką jakość Naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służymy radą, staramy się wdrażać optymalne rozwiązania zarówno pod względem efektywności jak i niezawodności. Nie wierzysz, w takim razie sprawdź kontaktując się z Nami drogą mailową, bądź telefoniczną!

Serwisem obejmujemy całą Polskę. ChilleSerwis zaprasza Państwa do współpracy

Chłodnictwo przemysłowe | ChillerSerwis

Dziekujemy za ocene! 4.2/5 - (33 votes)