Chłodnictwo przemysłowe

Chłodnictwo przemysłowe | ChillerSerwis – Profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych

ChillerSerwis to prężnie rozwijająca się Firma, która dzięki ciężkiej pracy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji uzyskała tytuł Pioniera! Zawdzięczać to możemy tylko i wyłącznie ciężkiej pracy, a także chęci zostania ogólnoświatowym serwisantem urządzeń chłodniczych renomowanych marek. Świadczyć o tym mogą liczne certyfikaty, które Nam się udało zdobyć podczas ponad 20 lat. A także najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli Nam bezproblemowo poradzić Sobie z Państwa urządzeniem chłodniczym! Wykorzystujemy takie chłodziwa jak: bardzo popularny freon, mieszanki na bazie glikolu, różnego rodzaju solanki, gazy, itp. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją działalność o budowę skomplikowanych systemów wentylacyjnych, często wykorzystywanych do regulacji termicznej procesów technologicznych w przemyśle ciężkim ale nie tylko. Oferujemy również wsparcie dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, hal sportowych, instytucji, hurtowni, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, itd. Chłodnictwo przemysłowe

Skorzystaj z Naszych usług już teraz i ciesz się prawidłową pracą swojego systemu chłodzenia!

W Naszej wciąż poszerzającej się liście usług mogą Państwo znaleźć między innymi usługi konserwacyjne urządzeń chłodniczych jak:

Przeglądy techniczne, serwisy, naprawy, a także modernizacje różnego rodzaju urządzeń chłodniczych. W których skład wchodzą: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, dry coolery, chiller oil’e, centrale wentylacyjne oraz rooftopy!

Jednakże to nie wszystko! Gdyż dzięki współpracy z szeroką grupą dostawców różnego rodzaju urządzeń chłodniczych, a także podzespołów oraz komponentów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu:

 • Nowe, jak i również używane, lecz w pełni sprawne agregaty chłodnicze,
 • Chillery o dowolnej wydajności chłodniczej, począwszy od 1 kW do ponad 1500 kW,
 • Różnego rodzaju urządzenia chłodnicze, takie jak.: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, dry coolery, chiller oil’e, centrale wentylacyjne oraz rooftopy, Chłodnictwo przemysłowe
 • Agregaty wody lodowej renomowanych marek chłodniczych.
 • A także podzespoły chłodnicze wraz z armaturą.: Sprężarki chłodnicze, wymienniki ciepła, pompy obiegowe, presostaty, oczujkowanie, filtry, flow-switche, manometry oraz wiele innych wartych uwagi rzeczy!  Klimatyzacja przemysłowa

Zarówno na urządzenia chłodnicze, jak i również podzespoły chłodnicze, Nasza Firma daje gwarancję prawidłowej pracy, dlatego skontaktuj się z Nami już dziś i ciesz się swoim wymarzonym produktem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji!

Chłodzenie w przemyśle

Chłodzenie w przemyśle to dość obszerny temat, który można rozbić na wiele wątków. Jednakże najczęściej spotykanym przykładem chłodzenia w przemyśle jest nic innego jak chłodzenie różnego rodzaju procesów chemicznych, a także przemysłowych za pomocą wody lodowej. Oba te procesy są wychładzane przez jedno z Naszych ulubionych medium chłodzących jakim jest glikol. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych medium, a to ze względu na jego szereg zalet, które wręcz zmuszają Klientów do wybrania właśnie jego! Zaletami tego medium jest między innymi atrakcyjna cena, ogólnodostępność, a także możliwość odzysku ciepła!

W skład chłodzenie w przemyśle wchodzi również chłodzenie wielkogabarytowych powierzchni, takich jak hale produkcyjne, hale przemysłowe, mroźnie, a także magazyny. Są to sporego rozmiaru powierzchnie, które wymagają stałej opieki nad urządzeniami chłodniczymi, Gdyż jedna awaria, może się przyczynić do ogromnych strat finansowych! Dlatego zachęcamy Państwa, aby powierzyć Naszej Firmie opiekę nad Państwa systemem chłodzenia! 

Skuś się na chłodzenie wodą lodową, a my z chęcią zbudujemy Państwu specjalny system chłodzenia, który będzie bezproblemowo, a przede wszystkim efektownie działał przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat!

Chłodnictwo przemysłowe

Firma ChillerSerwis, jak również wcześniej wspomnieliśmy, ze względu na szeroką grupę dostawców. Jest w stanie zaopatrzyć Państwa w nowe, bądź używane chillery przemysłowe, które z całą pewnością sprostają Państwa zadaniom. Ponadto Nasza Firma, ze względu na obszerną wiedzę jaką zdołała zgromadzić podczas 20 lat na rynku chłodnictwa i klimatyzacji nie będzie miała problemu z zaprojektowaniem, następnie budową, kończąc na konserwacji systemu chłodzenia pod Państwa procesy przemysłowe! Ponadto jesteśmy również w stanie w razie rozbudowy procesu, bądź dołożenia nowego urządzenia chłodniczego zmodernizować system w taki sposób, aby mógł działać w prawidłowy sposób!  Klimatyzacja przemysłowa Chłodnictwo przemysłowe

ChillerSerwis, Pionier w branży chłodnictwa przemysłowego!

Chillery przemysłowe

Chillery przemysłowe to urządzenia chłodnicze, których najważniejszym zadaniem jest utrzymanie stałych i optymalnych warunków pracy Naszego systemu chłodzenia. Dzięki innowacyjnym technologiom, a przede wszystkim technologiom energooszczędnym. Chillery przemysłowe zyskują coraz większą popularność na rynku przemysłowym. Nie mówiąc już o rynku chłodnictwa i klimatyzacji, a dokładniej HVAC&R. Klimatyzacja przemysłowa

Ponadto chillery przemysłowe cechują się płynna regulacja w zakresie 0-10 V, co następnie przekłada się na wysoką precyzję w procesach chłodzenia i procesu obróbki. Cechą wyróżniającą tego typu układ chłodzenia jest jego prostota, uwzględniająca bezpieczeństwo użytkownika. Prosty w obsłudze interfejs oraz akcesoria kontrolno pomiarowe zapewniają bezpieczeństwo i szybkość działania w nietypowych sytuacjach. Klimatyzacja przemysłowa Chłodnictwo przemysłowe

Intuicyjne, a także łatwe w użytkowaniu chillery przemysłowe to uniwersalne jednostki chłodzące, które pozostają w doskonałym stanie niezależnie od obciążenia cieplnego. Nowoczesny system HVAC & R z możliwością płynnej regulacji wpłynie bezpośrednio na funkcjonalność Twojej firmy, a tym samym na jakość chłodzenia. Agregaty chłodnicze to nowoczesne rozwiązanie, które wciąż zyskuje na popularności. Doskonałe wzornictwo i unikalna konstrukcja przekładają się na oszałamiające wyniki tych systemów. Wysoka elastyczność w zakresie od -32°C do +45°C oznacza, że ​​urządzenia te mogą pracować w coraz większym zakresie.

Skontaktuj się z nami już teraz, specjalnie przygotujemy odpowiedni sprzęt chłodniczy zgodnie z Twoimi wymaganiami!

Woda lodowa w przemyśle

Glikol etylenowy posiada tonę zalet w momencie gdy wykorzystujemy go w odpowiedni sposób. Zaliczyć do tego możemy między innymi takie zasługi jak.:

 • Możliwość optymalizacji ilości wymaganego chłodziwa,
 • Niski poziom hałasu,
 • Możliwość odzysku ciepła, Chłodnictwo przemysłowe
 • Brak limitu wymaganej odległości pomiędzy agregatem a wymiennikiem ciepła. Klimatyzacja przemysłowa

Z dobrego serca Nasza Firma zaleca korzystanie z systemów opartych o wodę lodową z kilku prostych powodów. Przede wszystkim systemy te bowiem posiadają mniejszy wpływ na Nasze wspólne środowisko, co w Naszych czasach jest jedną z najważniejszych rzeczy, a także pozwala Nam przyspieszyć o ponad 40% zwrot całej inwestycji, dzięki wysoko zaawansowanej technologii w agregatach chłodniczych. Ponadto jeżeli owy agregat posiadałby funkcję free-coolingu, to są Państwo w stanie zmniejszyć zarówno załączanie i wyłączanie urządzenia chłodniczego, co na dłuższą metę przyczynia się do dłuższej żywotności urządzenia chłodniczego.

Jeżeli pragną Państwo zakupić glikol w rozsądnej cenie, a przede wszystkim w najlepszej jakości to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Firmą ChillerTech, która jest Naszym dostawcą wody lodowej.

Agregat wody lodowej w przemyśle

Szukasz wyjątkowego urządzenia? Takiego, który trafi w twój gust, a tym bardziej takiego, który prawidłowo będzie pracował w twoim zakładzie? Idealnie trafiłeś! Firma ChillerSerwis w swojej ofercie urządzeń chłodniczych posiada zarówno nowe oraz używane agregaty wody lodowej renomowanych marek, o których nawet nie miałeś pojęcia. A są nimi między innymi Trane, oraz Carrier, a to tylko jedna setna marek na Polskim rynku produkujących wytwornice wody lodowejSzeroka gama agregatów wody lodowej znajdujących się u Nas, których moc zaczyna się od 1 kW do ponad 1 500 kW. A to wszystko w konkurencyjnej cenie. Tak dobrze usłyszałeś, dlatego Nie czekaj! Klimatyzacja przemysłowa Chłodnictwo przemysłowe

Zaufaj i ty i miej pewność że twoje urządzenie chłodnicze jest bezawaryjne, a przede wszystkim niezawodne.

Chłodzenie w przemyśle

W naszej ofercie oprócz w/w usługi znajdą Państwo naprawę oraz serwis następujących urządzeń:

 • Systemy wody lodowej (instalacje wody lodowej), Klimatyzacja przemysłowa
 • Chillery– agregaty wody lodowej,
 • Wieże chłodnicze dowolnej mocy, Chłodnictwo przemysłowe
 • Dry coolery– Free cooling,
 • Agregaty absorpcyjne,
 • Urządzenia odzysku ciepła, Chłodnictwo przemysłowe
 • Systemy ORC (z j.ang – Organic Rankine Cyckle),
 • Pompy ciepła,
 • Schładzacze oleju,
 • Klimatyzatory stosowane w pomieszczeniach o dużej powierzchni (hale wielogabarytowe),
 • Rozbudowane, wielofunkcyjne centrale wentylacyjne,
 • Wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła.

Serwisem obejmujemy całą Polskę. ChilleSerwis zaprasza Państwa do współpracy!

Chłodnictwo przemysłowe | ChillerSerwis – Chłodzenie procesowe

Dziekujemy za ocene! 4.7/5 - (82 votes)