Chiller oil 2 kW

Chiller oil 2 kW | ChillerSerwis – Profesjonalny serwis, naprawa i modernizacja chłodziarek do oleju

Jedną z flagowych usług Naszej firmy jest naprawa, a także serwis Chiller Oil. Zwanych również chłodziarkami do oleju. Warto również wspomnieć o tym, że na życzenie Naszego Klienta jesteśmy w stanie zmodernizować, bądź zbudować od nowa chłodziarkę do oleju.

Czasem Firma zlecająca nam naprawę, nie może pozwolić sobie na zatrzymanie produkcji. (Niestety czasami tak się dzieje, gdy czas oczekiwania, a także zawyżone koszty kupna nowych, oryginalnych podzespołów zmuszają Nas do zmodernizowania/zbudowania własnego chiller oil’a). Z tego właśnie powodu, chcielibyśmy przedstawić Państwu Nasze nowe urządzenie chłodnicze, jakim jest Chiller oil 2 kW.

Chiller Oil 2 kW

A o to jego parametry:

  • Ciśnienie oleju: wynoszące 0.5 MPa,
  • Przepływ medium: w urządzeniu, który wynosi 55 litrów na minutę, ponadto znajduję się w nim by-pass,
  • Moc chłodnicza: wynosząca blisko 2 kW.

    Chiller Oil 2 kW
    Chiller Oil 2 kW

Pierwsze uruchomienie naszego urządzenia miało miejsce u Klienta. Gdzie zostało one zamienione z oryginalną chłodziarką. Została ta chłodziarka podłączona do urządzenia CNC. I od razu Chcielibyśmy tutaj z góry zaznaczyć, że specjalnie dla lepszego funkcjonowania Naszego urządzenia z urządzeniem wyżej wspominanym. Przygotowaliśmy chłodziarce niezbędne informacje takie jak:

  • Dostęp do zdalnego wyłączenia urządzenia oraz zatrzymania pracy chillera,
  • Kontrola stanu oleju w zbiorniku,
  • I na koniec gotowość pracy pomp lub jej awaria. Naprawa chłodziarek do oleju

Uruchomienie Chiller Oil

Gdy już zainstalowaliśmy chłodziarkę oraz uzupełniliśmy zbiornik buforowy nowym olejem, przechodzimy do uruchomienia maszyny CNC. Do tego potrzebna nam była obsługa, aby zasymulowała pracę chillera w trybie normalnej pracy. Efektem symulacji było nic innego jak stwierdzenie, że chiller oil radzi sobie dobrze, a nawet bardzo dobrze. 

Wynajem Chłodziarek do oleju

Jak już Państwo mogli się dowiedzieć, Nasze agregaty wody lodowej oraz dry coolery są wystawiane na sprzedaż, bądź wynajem. Nie jest inaczej z chłodziarkami oleju. Może za wyjątkiem, że owe urządzenie jesteśmy w stanie zbudować od podstaw.

Dla zdecydowanych Klientów, zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową, bądź telefoniczną.

Naprawa i serwis Chiller Oil / Naprawa chłodziarek do oleju | ChillerSerwis

Sprawdź nasz sklep w Zakładce „Sklep ChillerSerwis„, a także odwiedź SKiC Robert Aptacy

Dziekujemy za ocene! 4.6/5 - (48 votes)