Serwis chiller Aermec RV 3603
Serwis chiller Aermec RV 3603

Serwis chiller Aermec RV 3603

Serwis chiller Aermec RV 3603 | Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku chłodnictwa Firma ChillerSerwis wie, że każdy przypadek awarii agregatów chłodniczych jest inny. Dlatego właśnie z tego powodu, przed każdą naprawą sprzętu chłodniczego, musi zostać wykonany profesjonalny przegląd techniczny, po to aby pokazać przyczynę oraz skutki awarii. Z tego właśnie powodu gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z Naszej szerokiej gamy usług, w którą wlicza się między innymi Naprawa, serwis, a także modernizacja różnego rodzaju systemów oraz urządzeń chłodniczych

Ponadto przypominamy, że regularna konserwacja chillerów jest niezwykle ważnym czynnikiem w dążeniu do długotrwałej eksploatacji sprzętu. Z tego powodu, oferujemy Naszym Klientom przeglądy okresowe, które pozwalają na przedłużenie żywotności urządzenia/sprzętu o dobre kilka, a nawet jeśli będzie trzeba to kilkanaście lat.

Przekaż opiekę nad swoimi urządzenia chłodniczymi Naszej Firmie i ciesz się prawidłową pracą swoich agregatów wody lodowej!

Chillery Aermec

Chillery Aermec to niezwykle wytrzymale, a przede wszystkim niezawodne urządzenia chłodnicze, z którymi Nasza Firma spotykamy się na co dzień. I to nie ze względu na dużą awaryjność tych chillerów, tylko ze względu na chęć właścicieli odnośnie profesjonalnej konserwacji Swoich urządzeń chłodniczych. To właśnie dzięki regularnym serwisom, a także nielicznym naprawom tych agregatów wody lodowej dowiedzieliśmy się tak dużo na temat tych urządzeń. Dlatego ze szczerego serca polecamy urządzenia chłodnicze Firmy Aermec. Oraz zachęcamy Państwa do zaopatrzenia się w jeden z tych agregatów wody lodowej. Serwis chiller Aermec RV 3603

Już teraz, Nasza Firma zaopatrzyła się w jeden z agregatów wody lodowej Firmy Aermec o mocy 900 kW! Sprawdź Sam! 

Chiller Aermec RV 3603

Chiller Aermec RV 3603 to agregat wody lodowej Firmy Aermec o wydajności chłodniczej wynoszącej około 900 kW w parametrze 12/7°C. Ponadto, dzięki zaawansowanej technologii, która została wykorzystana do budowy tego agregatu wody lodowej, jesteśmy w stanie pracować w pełnej mocy, wykorzystując mniejsze zasoby energii, nie jak w przypadku jego pobratymców innych marek. Serwis chiller Aermec RV 3603

Żeby tego mało to właśnie dzięki innowacyjnym sprężarkom o odmianie śrubowej agregat ten umożliwia Państwu pracę w każdych możliwych warunkach! Na szczęście lista zalet tego agregatu wody lodowej jest dłuższa, a w następnym akapicie postaram się Państwu przedstawić ją całą!

Zachęcamy do zakupu Naszego urządzenia chłodniczego Chiller Aermec RV 3603 w konkurencyjnie niskiej cenie!

Aermec RV 3603

W tym akapicie, tak jak wspominałem wcześniej, postaram się Państwu przedstawić wszystkie zalety agregatu wody lodowej jakim jest Aermec RV 3603! 

Przede wszystkim pierwszą oraz najważniejszą cechą/zaletą agregatu wody lodowej Aermec RV 3603 jest: Serwis chiller Aermec RV 3603

 • Ekologiczny czynnik chłodniczy R407C o obniżonym współczynniku GWP. Ekologiczne działania mające na celu ograniczenie zużycia czynnika chłodniczego oraz znaczące obniżenie współczynnika GWP (ang. Global Warming Potential) – współczynnika globalnego ocieplenia. Prawie 15% mniej czynnika chłodniczego niż jego poprzednik dzięki sterowaniu 0-10V. Wspólnie zadajmy o lepszą przyszłość Naszej planety!
 • Innowacyjne śrubowe sprężarki chłodnicze, które pozwalają na pracę w każdych warunkach. Sprężarki śrubowe dwuwirnikowe są zaprojektowane do elastycznej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Półhermetyczne sprężarki chłodnicze z serii ZHC posiadają możliwość współgrzania, co znacznie zmniejsza możliwość uszkodzeń, co następnie wpływa na mniejsze koszty eksploatacji. Technologia zastosowana w tych o to sprężarkach chłodniczych została zaprojektowana w celu ochrony użytkownika i umożliwienia łatwego dostępu do komponentów podczas wykonywania czynności konserwacyjnych.
 • Wentylatory osiowe o zmiennym poziomie prędkości przekładające się na poziom głośności wynoszący niecałe 63 dBA. Izolacyjność akustyczna sprężarek chłodniczych może znacząco wpłynąć na poziom hałasu sprzętu, a tym samym na jego użytkowanie. Natomiast, wentylator osiowy bezpośrednio wpływa na poziom hałasu, kondensacji gazu chroniąc jej kluczowe elementy. Sterowanie napięciem 0-10 V za pomocą przetwornicy częstotliwości pozwala Nam osiągnąć wysoką precyzję, a tym samym stały poziom sprężania niezależnie od warunków zewnętrznych.
 • Progresywny i prosty w obsłudze system sterowania oparty o sterownik Carel pCO Terminal. Zaawansowany system sterowania, który przekłada się na oszałamiające wyniki i wszechstronność. Prosty interfejs i komunikacja przez BMS mogą znacząco wpłynąć na użytkowanie systemu i komunikaty w przypadku awarii. Wysoka dokładność pomiaru dzięki zaawansowanym akcesoriom pomiarowym w zasięgu ręki!
 • Termostatyczne zawory rozprężne wyróżniające się bezawaryjnością i wysoką dokładnością. Zawór rozprężny z zewnętrznym wyrównaniem ciśnienia do kompensacji spadku ciśnienia w wymienniku ciepła. Wysoka precyzja i minimalistyczny design znacząco wpływają na odbiór ciepła. Imponująca żywotność przekraczająca 45 lat przekłada się na ich zastosowanie w przemyśle. Serwis chiller Aermec RV 3603

Tak wiele zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Sprawdź Sam kupując jedno z Naszych urządzeń chłodniczych! 

Serwis chiller Aermec RV 3603

Aby serwis Naszego urządzenia chłodniczego przebiegł pomyślnie, muszą zostać wykonane poszczególne kroki w zależności od stanu wizualnego, a także technicznego urządzenia. Najczęściej jednak, ze względu na bezpieczeństwo Naszych Klientów, wykonywane są wszystkie czynności serwisowe, tak aby urządzenie mogło pracować w sposób nieskazitelny jeszcze przez długi czas. 

Poniżej postaram się Państwu wypisać pełny zakres czynności serwisowych chillera, taki jaki miał miejsce z agregatem wody lodowej Aermec RV 3603.

Serwis agregatu wody lodowej Aermec RV 3603

 • Pierwszym krokiem rozpoczynającym serwis chillera Aermec RV 3603 było nic innego jak ocena stanu wizualnego urządzenia chłodniczego. W tym kroku Nasz Serwis przykuwa największą uwagę na uszkodzenia mechaniczne, wiszące, zniszczone oraz niedokręcone elementy takie jak elektronika, kable, sprężarki chłodnicze, wentylatory, filtry, różnego rodzaju oczujkowanie oraz wiele innych elementów narażających Nas na nieprawidłową pracę urządzenia jakim jest chiller Aermec RV 3603.
 • Po wykonaniu oceny wizualnej, przyszedł czas na ocenę stanu technicznego Naszego urządzenia chłodniczego. W tym kroku dowiadujemy się o stanie zużycia podzespołów Naszego chillera. W jego skład wchodzą między innymi sprężarki chłodnicze, wentylatory, w tym również silniki i łożyska. Nie obędzie się również sprawdzeniem zużycia elementów elektronicznych. Serwis chiller Aermec RV 3603
 • Jak już zakończyliśmy weryfikację wizualną oraz techniczną to przyszedł dobry czas na weryfikację działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Jak już sama nazwa wskazuje w tym kroku skupiamy szczególną uwagę na działanie automatyki kontrolno-pomiarowej, którą dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nie ma mowy, aby jakaś rzecz związana z nią Nam umknęła. To właśnie dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz wysokiemu doświadczeniu w branży HVAC & R jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych, które są przeznaczone do ochrony sprzętu!
 • Następnym równie ważnym krokiem w celu wykonania prawidłowego serwisu jest przegląd zabezpieczeń urządzenia. W tym kroku nie ma możliwości na pomyłkę, a to ze względu na to, że jeżeli chodź jedno z zabezpieczeń nie będzie funkcjonować poprawnie, wtedy będzie narażone zarówno urządzenie, a także Nasz Klient i My Sami. W celu uniknięcia powyższej sytuacji Nasza Firma ma za zadanie wykonać przegląd różnego rodzaju presostatów ciśnienia, czujników ciśnienia, czujników przepływu oraz czujników kontroli zgodności i kolejności faz.
 • Kontrola instalacji freonowych. Głównym skutkiem ubocznym złej instalacji freonowej są właśnie wycieki, a także spadki ciśnień, które możemy spotkać na każdym możliwym kroku instalacji. Dlatego tak ważna jest dokładna oraz wykonana z największą precyzją kontrola instalacji freonowej. Na tym etapie najczęściej sprowadzany jest pomiar ciśnienia statycznego oraz podczas pracy chillera.
 • Po kontroli instalacji freonowej, przyszedł czas na sprawdzenie działania elementów roboczych w agregacie wody lodowej Aermec. Na tym etapie Nasz Serwis sprawdza działanie wentylatorów skraplacza i sprężarkę chłodniczą. Wynika to z chęci zmniejszenia ryzyka wystąpienia zwarć elektrycznych w sprzęcie oraz dla  bezpieczeństwa Naszego Klienta!
 • Ocena czystości oleju chłodzącego w układach freonowych – Jednym z również ważniejszych kroków w serwisie urządzeń chłodniczych, jest ocena oleju chłodniczego, ponieważ jeżeli Nasz Serwis zauważy brudny olej lub przedmioty, których nie powinno tam być, powinno podjąć niezbędne kroki, aby uzyskać czysty system i napełnij go świeżym olejem i gazem chłodniczym.
 • Przedostatnim krokiem Naszego serwisu jest dokładne mycie i wyczyszczenie skraplacza. Ta czynność dotyczy lamelowych skraplaczy gaz/powietrze. Ale na przykład w przypadku chillerów chłodzonych wodą czyścimy filtr wody.
 • Naszym ostatnim krokiem jest przygotowanie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Umowa ta zawiera wszystkie pomiary, wymienione awarie i zagrożenia. Jakie towarzyszą w dalszej pracy urządzenia chłodniczego. Serwis chiller Aermec RV 3603

Podsumowanie

Jednym z kluczowych elementów pracy Naszych systemów chłodzenia jest odpowiednio dobrany, a zarazem regularny Serwis. To właśnie tego typu czynności pozwalają Nam na zachowanie ściśle określonych parametrów nawet w bardzo wymagających warunkach. Nie zapominajmy o najważniejszym! A jest nim, przede wszystkim regularny Serwis, który pozwoli Nam na stałą wydajną pracę, jak również zminimalizowanie ryzyka awarii.

ChillerSerwis – Ostatnie słowa o Nas!

Reasumując, wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej PolskiDlatego nie masz się czego obawiać, ponieważ My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta z pewnością cię zaciekawi, ponieważ jest nią nic innego jak: Skupkompleksowa regeneracjasprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla Firm z ograniczonym budżetem.. Lecz również  dla Firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodowąUrządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością. Serwis chillerów Serwis chiller Aermec RV 3603

Serwis agregatów wody lodowej

ChillerSerwis serwis chillerów różnego rodzaju

Zadzwoń już dziś, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Dzięki skontaktowaniu się z nami drogą mailowa, bądź telefoniczną znajdziesz Swoje wymarzone urządzenie! W takim razie nie zostało ci nic innego jak skontaktować się z Nami drogą.
Droga mailowa pod adres: Info@ChillerSerwis.com, a także drogą telefoniczną pod numer: +48 536 577 385.
Na koniec dowiedz się więcej o Naszej Firmie odwiedzając Naszą stronę internetową pod adresem https://chillerserwis.com

Zdjecia chiller Aermec RV 3603

Dziekujemy za ocene! 4.6/5 - (32 votes)