Serwis chiller Airwell VLS 1004
Serwis chiller Airwell VLS 1004

Serwis chiller Airwell VLS 1004

Serwis chiller Airwell VLS 1004 | Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Jeżeli pragną Państwo, aby urządzenia, które posiadacie na zakładzie albo w innym miejscu pracowały jak za czasów ich świetności to dobra okazja, aby zaufać Naszej Firmie! A to ze względu na to, że Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis jest odpowiedzialna za profesjonalną konserwację urządzeń chłodniczych, w tym też agregatów wody lodowej. Nasza wciąż poszerzająca się lista usług, w której wyróżnia się serwis, naprawa, modernizacja agregatów wody lodowej pozwala Nam zaspokoić potrzeby setki, jak nie tysięcy Klientów. Dzięki kompleksowym usługom związanymi z tymi zaskakującymi urządzeniami chłodniczymi jesteśmy w stanie w pełni odnowić, a także doprowadzić do stanu początkowego Państwa urządzenie! 

Zaufało Nam ponad tysiąc Klientów, teraz przyszła pora na Ciebie!

Chillery Airwell

Chillery Airwell cechują się bezpieczną, niezawodną, a przede wszystkim wysoką kulturą pracy. Zawdzięczamy to wszystko zastosowaniom w tych urządzeniach, a dokładniej wentylatorom cichobieżnym, a także sprężarkom typu scroll o obniżonym poziomie głośności. Które następnie przekładają się na zaskakująco precyzyjną pracę tych jednostek. Ich kompaktowa budowa, a także starannie dobrane elementy chłodnicze oraz elektryczne, tworzą razem coś wspaniałego, co później pozwala Nam zachować najwyższe standardy jakości oraz produkcji.

Lepszego urządzenia chłodniczego nie znajdą Państwo o takich parametrach!

Chiller Airwell VLS 1004

Agregat wody lodowej Airwell VLS 1004 to urządzenie chłodnicze Firmy Airwell, w które ostatnio zaopatrzyła się Nasza Firma. Głównym powodem sprowadzenia owego urządzenia była chęć dowiedzenia się czegoś więcej na temat tego typu urządzeń, a także wykonanie serwisu/przeglądu technicznego, który wygląda inaczej w każdym urządzeniu chłodniczym. 

Ponadto w momencie wykonania przeglądu technicznego, a także serwisu chillera Airwell VLS 1004, urządzenie zostało oddane w ręce naszego oddziału sprzedaży oraz wynajmu agregatów wody lodowej, które następnie będzie szukało swojego nowego domu w zakładzie, bądź innym miejscu przystosowanym do jego pracy! 

Zachęcamy do zakupu Naszego chillera Airwell VLS 10004 o wydajności chłodniczej ok. 240 kW!

Airwell VLS 1004

Wszystkie zalety agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004!

Pierwszą cechą/zaletą, od której rozpoczniemy będzie:

 • Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll o obniżonym poziomie głośności
  Wysokowydajne rozwiązanie, którego konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia w każdych warunkach atmosferycznych. Efekt izolacji akustycznej wpływa bezpośrednio na głośność sprzętu, wpływając tym samym na jego użytkowanie. Zastosowanie akcesoriów kontrolno-pomiarowych uwzględnia zmienne obciążenie systemu, a tym samym wpływa na jego żywotność.
 • Spektakularnie wysoka sprawność układu chłodzenia
  Współczynnik sprawności EER wynoszący 3,2 przekłada się na elastyczną pracę przy zachowaniu stałych parametrów. Technologia sterowania 0-10V wpływa na pracę wentylatora skraplacza i całkowite skraplanie czynnika chłodniczego. Przekłada się to na możliwość sterowania pracą sprężarki chłodniczej w 4 zakresach.
 • Kompaktowe wymiary, które przekładają się na elastyczną pracę
  Konstrukcja z najwyższej jakości materiałów została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności, a co najważniejsze, sprzęt ma kompaktowe rozmiary. Technologia V wpływa na rozmiar, który zwiększa powierzchnię, co wpływa na funkcjonalność. Sterowanie 0-10 V w połączeniu z tą operacją może dość szybko obniżyć temperaturę i całkowicie skroplić czynnik chłodniczy.
 • Wymiennik ciepła o podwyższonym współczynniku przenikalności cieplnej
  Płytowe wymienniki ciepła są solidne zbudowane, co znacząco wpłynie na wydajność systemu. Kompaktowy rozmiar w połączeniu z technologią płyt przyłączeniowych korzystnie wpływa na wymianę ciepła oraz odporność na czynnik chłodzący.
 • Dokładność pomiarowa, która umożliwia zachowanie stałej temperaturę
  Dzięki bardzo precyzyjnym akcesoriom kontrolno-pomiarowym wykonywane są setki, a nawet tysiące pomiarów na sekundę, co przekłada się na elastyczną pracę agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004. Elektroniczny zawór rozprężny wpływa na przegrzanie pary czynnika chłodniczego i jego utrzymanie na poziomie 3-4 K. Zawory bezpieczeństwa ustawione w zależności od rodzaju czynnika chłodniczego wpływają na bezpieczeństwo operatora, chronią układ przed uszkodzeniem w przypadku zbyt wysokiego ciśnienia. Przekłada się to na usunięcie czynnika chłodniczego z układu Freon, chroniąc najdelikatniejsze elementy, w tym wymiennik ciepła.

Tak wiele zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Dowiedz się więcej na temat Chillera Airwell VLS 1004!

Serwis chiller Airwell VLS 1004

Aby Nasze usługi w zakresie urządzeń chłodniczych przebiegały pomyślnie, należy wykonać szereg czynności w zależności od stanu wizualnego i technicznego urządzeń. Jednak w większości przypadków w trosce o bezpieczeństwo Naszych Klientów wszelkie czynności serwisowe wykonujemy tak, aby sprzęt działał bezawaryjnie przez długi czas.

Przebieg serwisu agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004.

Serwis agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004

 • Pierwszym krokiem rozpoczynającym serwis chillera Aermec RV 3603 było nic innego jak ocena stanu wizualnego urządzenia chłodniczego. W tym kroku Nasz Serwis przykuwa największą uwagę na uszkodzenia mechaniczne, wiszące, zniszczone oraz niedokręcone elementy takie jak elektronika, kable, sprężarki chłodnicze, wentylatory, filtry, różnego rodzaju oczujkowanie oraz wiele innych elementów narażających Nas na nieprawidłową pracę urządzenia jakim jest chiller Airwell VLS 1004.
 • Po wykonaniu oceny wizualnej, przyszedł czas na ocenę stanu technicznego Naszego urządzenia chłodniczego. W tym kroku dowiadujemy się o stanie zużycia podzespołów Naszego chillera. W jego skład wchodzą między innymi sprężarki chłodnicze, wentylatory, w tym również silniki i łożyska. Nie obędzie się również sprawdzeniem zużycia elementów elektronicznych. 
 • Jak już zakończyliśmy weryfikację wizualną oraz techniczną to przyszedł dobry czas na weryfikację działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Jak już sama nazwa wskazuje w tym kroku skupiamy szczególną uwagę na działanie automatyki kontrolno-pomiarowej, którą dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nie ma mowy, aby jakaś rzecz związana z nią Nam umknęła. To właśnie dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz wysokiemu doświadczeniu w branży HVAC & R jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych, które są przeznaczone do ochrony sprzętu!
 • Następnym równie ważnym krokiem w celu wykonania prawidłowego serwisu jest przegląd zabezpieczeń urządzenia. W tym kroku nie ma możliwości na pomyłkę, a to ze względu na to, że jeżeli chodź jedno z zabezpieczeń nie będzie funkcjonować poprawnie, wtedy będzie narażone zarówno urządzenie, a także Nasz Klient i My Sami. W celu uniknięcia powyższej sytuacji Nasza Firma ma za zadanie wykonać przegląd różnego rodzaju presostatów ciśnienia, czujników ciśnienia, czujników przepływu oraz czujników kontroli zgodności i kolejności faz.
 • Kontrola instalacji freonowych. Głównym skutkiem ubocznym złej instalacji freonowej są właśnie wycieki, a także spadki ciśnień, które możemy spotkać na każdym możliwym kroku instalacji. Dlatego tak ważna jest dokładna oraz wykonana z największą precyzją kontrola instalacji freonowej. Na tym etapie najczęściej sprowadzany jest pomiar ciśnienia statycznego oraz podczas pracy chillera.
 • Po kontroli instalacji freonowej, przyszedł czas na sprawdzenie działania elementów roboczych w agregacie wody lodowej Aermec. Na tym etapie Nasz Serwis sprawdza działanie wentylatorów skraplacza i sprężarkę chłodniczą. Wynika to z chęci zmniejszenia ryzyka wystąpienia zwarć elektrycznych w sprzęcie oraz dla  bezpieczeństwa Naszego Klienta!
 • Ocena czystości oleju chłodzącego w układach freonowych – Jednym z również ważniejszych kroków w serwisie urządzeń chłodniczych, jest ocena oleju chłodniczego, ponieważ jeżeli Nasz Serwis zauważy brudny olej lub przedmioty, których nie powinno tam być, powinno podjąć niezbędne kroki, aby uzyskać czysty system i napełnij go świeżym olejem i gazem chłodniczym.
 • Przedostatnim krokiem Naszego serwisu jest dokładne mycie i wyczyszczenie skraplacza. Ta czynność dotyczy lamelowych skraplaczy gaz/powietrze. Ale na przykład w przypadku chillerów chłodzonych wodą czyścimy filtr wody.
 • Naszym ostatnim krokiem jest przygotowanie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Umowa ta zawiera wszystkie pomiary, wymienione awarie i zagrożenia. Jakie towarzyszą w dalszej pracy urządzenia chłodniczego. 

ChillerSerwis – Ostatnie słowa o Nas!

Reasumując, wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej PolskiDlatego nie masz się czego obawiać, ponieważ My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta z pewnością cię zaciekawi, ponieważ jest nią nic innego jak: Skupkompleksowa regeneracjasprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla Firm z ograniczonym budżetem.. Lecz również  dla Firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodowąUrządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością. Serwis chillerów 

Serwis agregatów wody lodowej

ChillerSerwis serwis chillerów różnego rodzaju

Zadzwoń już dziś, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Dzięki skontaktowaniu się z nami drogą mailowa, bądź telefoniczną znajdziesz Swoje wymarzone urządzenie! W takim razie nie zostało ci nic innego jak skontaktować się z Nami drogą.
Droga mailowa pod adres: Info@ChillerSerwis.com, a także drogą telefoniczną pod numer: +48 536 577 385.
Na koniec dowiedz się więcej o Naszej Firmie odwiedzając Naszą stronę internetową pod adresem https://chillerserwis.com

Zdjecia chiller Airwell VLS 1004

Dziekujemy za ocene! 4.8/5 - (27 votes)