Serwis chiller MAS ACPK 190-30
Serwis chiller MAS ACPK 190-30

Serwis chiller MAS ACPK 190-30

Serwis chiller MAS ACPK 190-30 | Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Nasza Firma od ponad 20 lat pełni kompleksowe usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Podczas tych 20 lat pomagania Naszym Klientom nauczyliśmy się, a przede wszystkim opanowaliśmy do perfekcji, jak w prawidłowy sposób konserwować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze! W trakcie prawie tych 20 lat spotkaliśmy się z różnymi przypadkami awarii: pomp ciepła, agregatów skraplających, agregatów chłodniczych, chiller oilów, central wentylacyjnych, a także najczęściej spotykanych agregatów wody lodowej, o którym również będziemy pisać w tym o to artykule!

Dowiedz się więcej na temat serwisu chillera MAS ACPK 190-30 w dalszej części Naszego artykułu! 

Czytając dalszą część tego artykułu dowiedzą się Państwo jak wyglądał jeden z Naszych serwisów chillera MAS ACPK 190-30 o wydajności chłodniczej wynoszącej ok. 200 kW! Agregat wody lodowej MAS, na którym skupimy Swoją szczególną uwagę w tym artykule należy do jednej z Firm, która z Nami bardzo blisko żyje, a także współpracuje, a jest nią ChillerTech. Firma ChillerTech jest jedną z największych Firm, która dostarcza używane oraz nowe, lecz w pełni sprawne agregaty wody lodowej Swoim Klientom na terenie całej Polski i nie tylko! Gdyż w ostatnim czasie ich oferta poszerza się na inne kraje znajdujące się w Europie!

Tak dobrze usłyszeliście, teraz możecie zakupić swój wymarzony agregat wody lodowej znajdując sie poza terenem Polski!

Chillery MAS

Ze szczerego serca mogę pochwalić chillery MAS, ze względu na ich precyzyjne, a także efektywne chłodzenie, z którymi spotykamy się dość często. Głównym powodem wizyt Naszej Firmy z tymi urządzeniami chłodniczymi jest konserwacja, a także przeglądy, które zlecają Nam Klienci. A poniżej opiszemy Państwu po krótce, czym jest, a także czym zajmuje się Firma MAS!

Firma MAS jest zespołem inżynierów i producentów którzy pomagają znaleźć Państwu najlepsze rozwiązania. Od 2010 roku dostarczają niestandardowe rozwiązania dla standardowych central wentylacyjnych, a także przeróżnych urządzeń chłodniczych, w tym również agregatów wody lodowej.

Firma MAS dąży do jak najszybszej realizacji projektów, dostarczając pełne rysunki, dane techniczne i ceny w ciągu zaledwie kilku godzin od otrzymania pierwszego zamówienia. Szczycimy się dostarczaniem najwyższej jakości wykonania podczas budowy i montażu, przy jednoczesnym zachowaniu płynnego tempa, aby poradzić sobie z długimi terminami realizacji powszechnymi w branży.

Już teraz w Naszej ofercie chillerów, mogą Państwo znaleźć jedno z urządzeń Firmy MAS, a dokładniej Chiller MAS ACPK 190-30 o wydajności chłodniczej ok. 200 kW!

Chiller MAS ACPK 190-30

Agregat wody lodowej MAS ACPK 190-30 został wyposażony w trzy sprężarki chłodnicze typu scroll o obniżonym poziomie głośności. Ponadto wykorzystane sprężarki chłodnicze w tym agregacie wody lodowej pochodzą z Firmy Danfoss, która jest pionierem w produkcji, a także dystrybucji różnego rodzaju osprzętowania do instalacji freonowych. Jednakże wracając do sprężarek chłodniczych wykorzystanych w tym agregacie wody lodowej, sprężarki te bowiem są trudno dostępne na rynku chłodnictwa oraz klimatyzacji, jednakże co za tym idzie, są najtrwalsze oraz niezawodne jeżeli chodzi o precyzyjne chłodzenie.

Na szczęście lista zalet tego oto agregatu wody lodowej tu się nie kończy. Gdyż agregat chłodniczy MAS wyposażony jest w wymiennik ciepła płaszczowo rurowy, filtr znajdujący się na instalacji freonowej, a także różnego rodzaju oczujkowanie: czujnik przepływu tak zwany Flow switch, a także czujki pomiarowe również zainstalowane na instalacji freonowej.

Tyle zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Nie czekaj i zadzwoń już dzisiaj, w celu dowiedzenia się więcej na temat Naszego Chillera MAS ACPK 190-30!

MAS ACPK 190-30

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Naszego artykułu poświęconego tylko i wyłącznie Chillerowi MAS ACPK 190-30, w którym poświęcimy swój czas, aby Przedstawić Państwu wszystkie zalety oraz wady wyżej przedstawionego urządzenia chłodniczego. Dowiedzą się również Państwo jaką specyfikację techniczną posiada ten chiller oraz wiele innych ciekawych rzeczy! Może to właśnie tam tym artykułem, zachęcimy Państwa do zakupu tego urządzenia chłodniczego! 

Postaw na profesjonalizm Firmy ChillerSerwis i nie martw się już więcej, źle funkcjonującym chillerem!

Serwis chiller MAS ACPK 190-30

W poniższym akapicie tego artykułu przedstawię Państwu przykładowy przebieg serwisu każdego jednego agregatu wody lodowej, który trafia w ręce Naszych serwisantów. Tak również i było w przypadku agregatu wody lodowej MAS ACPK 190-30. Którym zajął się Nasz wyspecjalizowany, a także uzbrojony w najlepszy oraz najnowocześniejszy sprzęt chłodniczych Serwis. Jeżeli interesuję Państwa jak przebiega serwis agregatu wody lodowej to gorąco zachęcamy do uważnego przeczytania poniższej części artykułu! 

Dowiedz się więcej na temat przykładowego serwisu każdego jednego agregatu wody lodowej Firmy ChillerSerwis poniżej! 

Serwis agregatu wody lodowej MAS ACPK 190-30

  • Pierwszym krokiem rozpoczynającym serwis chillera MAS ACPK 190-30 było nic innego jak ocena stanu wizualnego urządzenia chłodniczego. W tym kroku Nasz Serwis przykuwa największą uwagę na uszkodzenia mechaniczne, wiszące, zniszczone oraz niedokręcone elementy takie jak elektronika, kable, sprężarki chłodnicze, wentylatory, filtry, różnego rodzaju oczujkowanie oraz wiele innych elementów narażających Nas na nieprawidłową pracę urządzenia jakim jest chiller MAS ACPK 190-30.
  • Po wykonaniu oceny wizualnej, przyszedł czas na ocenę stanu technicznego Naszego urządzenia chłodniczego. W tym kroku dowiadujemy się o stanie zużycia podzespołów Naszego chillera. W jego skład wchodzą między innymi sprężarki chłodnicze, wentylatory, w tym również silniki i łożyska. Nie obędzie się również sprawdzeniem zużycia elementów elektronicznych. 
  • Jak już zakończyliśmy weryfikację wizualną oraz techniczną to przyszedł dobry czas na weryfikację działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Jak już sama nazwa wskazuje w tym kroku skupiamy szczególną uwagę na działanie automatyki kontrolno-pomiarowej, którą dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nie ma mowy, aby jakaś rzecz związana z nią Nam umknęła. To właśnie dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz wysokiemu doświadczeniu w branży HVAC & R jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych, które są przeznaczone do ochrony sprzętu!
  • Następnym równie ważnym krokiem w celu wykonania prawidłowego serwisu jest przegląd zabezpieczeń urządzenia. W tym kroku nie ma możliwości na pomyłkę, a to ze względu na to, że jeżeli chodź jedno z zabezpieczeń nie będzie funkcjonować poprawnie, wtedy będzie narażone zarówno urządzenie, a także Nasz Klient i My Sami. W celu uniknięcia powyższej sytuacji Nasza Firma ma za zadanie wykonać przegląd różnego rodzaju presostatów ciśnienia, czujników ciśnienia, czujników przepływu oraz czujników kontroli zgodności i kolejności faz.
  • Kontrola instalacji freonowych. Głównym skutkiem ubocznym złej instalacji freonowej są właśnie wycieki, a także spadki ciśnień, które możemy spotkać na każdym możliwym kroku instalacji. Dlatego tak ważna jest dokładna oraz wykonana z największą precyzją kontrola instalacji freonowej. Na tym etapie najczęściej sprowadzany jest pomiar ciśnienia statycznego oraz podczas pracy chillera.
  • Po kontroli instalacji freonowej, przyszedł czas na sprawdzenie działania elementów roboczych w agregacie wody lodowej Aermec. Na tym etapie Nasz Serwis sprawdza działanie wentylatorów skraplacza i sprężarkę chłodniczą. Wynika to z chęci zmniejszenia ryzyka wystąpienia zwarć elektrycznych w sprzęcie oraz dla  bezpieczeństwa Naszego Klienta!
  • Ocena czystości oleju chłodzącego w układach freonowych – Jednym z również ważniejszych kroków w serwisie urządzeń chłodniczych, jest ocena oleju chłodniczego, ponieważ jeżeli Nasz Serwis zauważy brudny olej lub przedmioty, których nie powinno tam być, powinno podjąć niezbędne kroki, aby uzyskać czysty system i napełnij go świeżym olejem i gazem chłodniczym.
  • Przedostatnim krokiem Naszego serwisu jest dokładne mycie i wyczyszczenie skraplacza. Ta czynność dotyczy lamelowych skraplaczy gaz/powietrze. Ale na przykład w przypadku chillerów chłodzonych wodą czyścimy filtr wody.
  • Naszym ostatnim krokiem jest przygotowanie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Umowa ta zawiera wszystkie pomiary, wymienione awarie i zagrożenia. Jakie towarzyszą w dalszej pracy urządzenia chłodniczego. 

ChillerSerwis – Ostatnie słowa o Nas!

Reasumując, wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej PolskiDlatego nie masz się czego obawiać, ponieważ My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta z pewnością cię zaciekawi, ponieważ jest nią nic innego jak: Skupkompleksowa regeneracjasprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla Firm z ograniczonym budżetem.. Lecz również  dla Firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodowąUrządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością. Serwis chillerów 

Serwis agregatów wody lodowej

Naprawa agregatów wody lodowej

ChillerSerwis serwis chillerów różnego rodzaju

Zadzwoń już dziś, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Dzięki skontaktowaniu się z nami drogą mailowa, bądź telefoniczną znajdziesz Swoje wymarzone urządzenie! W takim razie nie zostało ci nic innego jak skontaktować się z Nami drogą.
Droga mailowa pod adres: Info@ChillerSerwis.com, a także drogą telefoniczną pod numer: +48 536 577 385.
Na koniec dowiedz się więcej o Naszej Firmie odwiedzając Naszą stronę internetową pod adresem https://chillerserwis.com

Zdjecia chiller MAS ACPK 190-30

Ocen Nasz Post! post