O nas

O nas

Poznaj Nasze możliwości!

Firma ChillerSerwis prowadzi kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy, jak również modernizacji agregatów wody lodowej renomowanych producentów. Ofertę ChillerSerwis poszerzają zarówno usługi w zakresie przeglądów technicznych, a także okresowych pozwalając Nam na zachowanie najwyższych standardów. Zminimalizuj ryzyko awarii i zwiększ wydajność!

Nasza Firma jest w 100% pewna, że Nasz Klienta będzie zadowolony, a  regularnie serwisowany system chłodzenia będzie działał przez najbliższe kilka do kilkunastu lat.

Jednym z kluczowych elementów pracy Naszych systemów chłodzenia jest odpowiednio dobrany, a zarazem regularny Serwis. To właśnie tego typu czynności pozwalają Nam na zachowanie ściśle określonych parametrów nawet w bardzo wymagających warunkach. Nie zapominajmy o najważniejszym! A jest nim, przede wszystkim regularny Serwis, który pozwoli Nam na stałą wydajną pracę, jak również zminimalizowanie ryzyka awarii.

Przypominamy o tym, że korzystając regularnie z usług Naszego Serwisu, zyskują Państwo gwarancję nawet do kilku lat użytkowania! 

Posiadamy w swojej ofercie pełni sprawne i gotowe do pracy urządzenia chłodnicze i nie tylko! Szeroki gama agregatów wody lodowej, pomp wody, zbiorników buforowych, dry coolerów, wymienników, itd… Pozwala nam zaspokoić potrzebę każdego Klienta. Żeby tego było mało, jesteśmy w stanie na życzenie Naszego Klienta zmodernizować, a także rozbudować układy chłodzenia.

Zobacz jak wiele możesz zyskać, wybierając ChillerSerwis

Gdy Państwo zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, jesteśmy w stanie zagwarantować:

  • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
  • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy.

Zapraszamy do skontaktowania się z Nami!

Dział Serwisu agregatów wody lodowej:

Tel: +48 536 577 385

E-mail: info@chillerserwis.com

Dział sprzedaży i wynajmu urządzeń chłodniczych:

Tel: +48 530 805 705

E-mail: info@chillerserwis.com

Dział Serwisu:

Tel: +48 501 179 381

E-mail: info@chillerserwis.com