Chłodzenie maszyn i urządzeń

Chłodzenie maszyn i urządzeń | ChillerSerwis

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Naszymi usługami. Po Naszej nazwie jaką jest ChillerSerwis, mogą Państwo wnioskować, że jest nią właśnie serwis agregatów wody lodowej tzw. Chillerów. Do naszych Klientów dostarczamy niezawodne, bezpieczne, a przede wszystkim innowacyjne urządzenia chłodnicze. Dlatego właśnie, nie pozwól Sobie na przestój maszyn, bądź urządzeń, a tym bardziej na zatrzymanie produkcji. Rzeczy te są bowiem niezwykle ważnym elementem każdego zakładu, a naszym zadaniem jest uniknięcie takich zdarzeń.  Chłodzenie maszyn i urządzeń

Od lat świadczymy profesjonalne usługi chłodzenia maszyn i urządzeń. Zapewniamy odpowiedni parametr, ciśnienie oraz odpowiedni przepływ w urządzeniu albo maszynie Klienta. Nasze systemy chłodzenia cechują się bezpieczna, innowacyjną, a także najwyższą jakości budową. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony jeżeli skorzystasz z Naszych usług. Napisz do Nas!

Instalacja chłodząca maszyny i urządzenia

Na życzenie Naszego Klienta jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny projekt, budowę, a także modernizację systemu chłodzenia maszyn i urządzeń. Ponadto w swoich systemach wykorzystujemy roztwór glikolu, który sprawia, że Nasze systemy chłodzenia są wydajne oraz bezawaryjne. Wybierając instalację wody lodowej od ChillerSerwis mają Państwo pewność niższych kosztów eksploatacji, bezpiecznego systemu chłodzenia oraz mniejszego wpływu na Nasze środowisko. 

Układy chłodzenia 

Najczęściej budowane przez Nas układami chłodzenia są właśnie:

  • Systemy chłodzenia maszyn obróbki skrawaniem,
  • Instalacje chłodzenia maszyn CNC, Chłodzenie maszyn i urządzeń.
  • Chłodzenie chłodziwa do obrabiarek,
  • Schładzanie wtryskarek i wytłaczarek,
  • Systemy oczyszczania gazów / odgazy,

Napisz do Nas, a my dostarczymy ci urządzenie chłodnicze, które zapobiegnie przestojowi twoich urządzeń i maszyn. Naszym zadaniem jest dostarczenie innowacyjnego, a przede wszystkim bezpiecznego urządzenia. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, niezbędne szkolenia i certyfikaty czynią nas liderem w branży HVAC. Chłodzimy wszelkiego rodzaju procesy przemysłowe i chemiczne. Pełnimy również usługi budowy systemów chłodzenia w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu cieplnego na halach produkcyjnych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej. Chłodnictwo przemysłowe .

Chłodzenie maszyn i urządzeń | ChillerSerwis

Nasze usługi pełnimy na terenie całej Polski!

ChillerTech <== Dowiedz się więcej o firmie ChillerTech!

Dziekujemy za ocene! 4.4/5 - (152 votes)