Nasza oferta

Nasza oferta

Oferta | ChillerSerwis

Nasza Firma specjalizuje się między innymi w serwisie agregatów wody lodowej, jednakże nie obejdzie się również bez Naszych innych rozpoznawalnych usług, które prowadzimy na terenie całej Polski! Dowiedz się więcej poniżej!

Najczęściej wykonywanymi przez Nas czynnościami są:

 • Serwis, a także naprawa chillerów dowolnego producenta:
  • Trane, York, Daikin, Clivet, Climaveneta, BlueBox, GreenBox, MTA, Vertiv, Carrier, KTK, TechnoTrans, Airwell, Daikin, Lennox, Piovan, Uniflair, MAS, itd…
 •  Wykonujemy przeglądy techniczne, zerowe, a także okresowe agregatów wody lodowej i systemów chłodniczych dowolnego zastosowania.
 • Oferujemy pełen serwis okresowy chillerów, dry cooler, pomp ciepła, chiller oili, agregatów chłodniczych i systemów z nimi współpracujących.
 • Zapewniamy skuteczne chłodzenie w procesach przemysłowych. Jesteśmy w stanie zbudować, bądź zmodernizować dowolne systemy chłodzenia dla maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych itp…
 • Serwis chiller Oil,
 • Naprawa i serwis osuszaczy sprężonego powietrza.
 • Naprawa i serwis HVAC & R.

Na życzenie Naszego Klienta jesteśmy w stanie zaopatrzyć się w:

 • Nowe, a także używane, lecz w pełni sprawne agregaty wody lodowej, agregaty chłodnicze, dry coolery, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, rooftopy, agregaty skraplające, a także różnego rodzaju elementy/podzespoły chłodnicze.
 • Urządzeń dowolnej marki dostępnej na rynku,
 • Agregat wody lodowej o odpowiednich parametrach,
 • Urządzeń o dowolnej mocy chłodniczej od 1 kW do 1500 kW,
 • Nasza Firma buduje, a także modernizuje chillery na bazie wody lodowej i nie tylko!

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej

Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz świadectwa kwalifikacji m.in. z zakresu obsługi technicznej. A także demontażu oraz regeneracji instalacji i urządzeń chłodniczych oraz odzysku i unieszkodliwiania substancji kontrolowanych.

Dzięki wdrażaniu coraz to nowszej technologii, a także innowacyjnych rozwiązań w różnego rodzaju gałęzie przemysłuNasza branża chłodnictwa, a także klimatyzacji rozrasta się w trybie natychmiastowym, zyskując coraz to większą ilość zarówno usługodawców, jak i również Klientów chętnych skorzystać z fachowej pomocy specjalistów! W tym również pomocy Firmy ChillerSerwis, której właśnie artykuł Państwo czytają! Nasza Firma wciąż poszerza swoją szeroką listę usług dotyczącą konserwacji, a także sprzedażyoraz skupu urządzeń chłodniczych. Jednakże najczęściej wykonywaną usługą przez Naszą Firmę jest serwis agregatów wody lodowej, w której możemy się nazywać Pionierem!

Serwisowane przez Nas urządzenia chłodnicze to:

Nasza Firma, dzięki temu, że pełni usługę serwisurządzeńchłodniczych na terenie całej Polski spotkała się z takimi urządzeniami jak.:

 • Wytwornice wody lodowej. które zostały wysłane do Nas przez Klienta w celu całkowitego serwisu, gruntownego remontu, a również długiego testu chillera o małej mocy aż do 80 kW. (Klienci posiadają awaryjny agregat wody lodowej, który służy im do schłodzenia dowolnych procesów przemysłowych, bądź chemicznych),
 • Maszyny, które zostały kupione oraz szykowane są do sprzedaży, bądź do wynajmu,
 • Agregaty wody lodowej, które posiadają poważne uszkodzenia, przykładowymi uszkodzeniami były. Awaria sprężarki chłodniczej, zalanie instalacji freonowej wodą lub uszkodzenie wymiennika ciepłą itd…
 • Chillery niestandardowe – naprawiamy schładzacze dowolnego medium, bardzo rzadko potrzebujemy więcej czasu do poznania specyfikacji określonego urządzenia,
 • Chiller Oil – te urządzenia specyfikują się w długim czasie mycia układu chłodzenia co przyczynia się do działania w Naszym serwisie.
 • Chillery chłodzone wodą, ze sprężarkami śrubowymi, bądź ze sprężarkami odśrodkowymi,
 • Chillery chłodzone powietrzem ze sprężarkami spiralnymi/śrubowymi,
 • Agregaty chłodzone wodą i bez skraplaczowe agregaty ze sprężarkami spiralnymi,
 • Urządzeniach chłodzonych wodą, kompletne i bez skraplaczowe agregaty chłodnicze ze sprężarkami śrubowymi,

Profesjonaliści ChillerSerwis

Konserwacja urządzeń chłodniczych

Nasza Firma, a dokładniej Firma ChillerSerwis może nazywać się Pionierem w branży HVAC & R. A to ze względu na zdobyte doświadczenie, a także ciężką pracę w dążeniu do perfekcji przez ponad 20 lat. Tak, dobrze Państwo usłyszeli! Nasza Firma od ponad 20 lat na rynku chłodnictwa i klimatyzacji prężnie działała, prowadząc różnego rodzaju usługi konserwacyjne i nie tylko! Jednakże to opiszemy Państwu w poniższym segmencie Naszego artykułu! Dlatego niech zostaną z Nami Państwo do końca, a dowiedzą się Państwo może coś przydatnego, dzięki czemu sami będziecie mogli usunąć swój problem!

Do czynności konserwacyjnych urządzeń chłodniczych pracujących na wodzie lodowej zaliczamy:

Przegląd techniczny agregatu wody lodowej

Jedną z czynności konserwacyjnych urządzeń, które mają za zadanie chłodzić glikolem jest nic innego jak przegląd techniczny! Który tak jak sama nazwa już wskazuje, odpowiada za przegląd urządzenia pod kątem technicznym, a także wizualnym. Głównym zadaniem tej usługi jest przede wszystkim jest uzyskanie odpowiedzi na to „w jakim stanie przebywa urządzenie chłodnicze”„jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia awarii”„chęć znalezienia odpowiedzi na to, dlaczego urządzenie chłodzące glikolem nie działa” oraz wiele innychNajczęściej Nasz wy klasyfikowany Serwis wykonuje przegląd techniczny przed ewentualną naprawą agregatu wody lodowej lub innego urządzenia chłodniczego i dopiero po wykonanej usłudze jest w stanie zarówno dostarczyć informacji na temat awarii, lecz także oszacować cenę naprawy! 

Jeżeli zastanawiasz się nad naprawą swojego agregatu wody lodowej to przed finalną decyzją zdecyduj się na profesjonalny przegląd techniczny, który upewni cię co jest winą awarii Państwa urządzenia, a także utwierdzi cię w przekonaniu jaka jest szacowana cena naprawy!

Chiller Serwis - Serwis agregatów wody lodowej

Serwis agregatów wody lodowej

Ponadto, jeżeli Klient posiada już swoje urządzenie chłodnicze, którego zadaniem jest chłodzenie glikolem, lecz nie posiada wyspecjalizowanego Serwisu, który będzie w stanie regularnie prowadzić serwisu to Firma ChillerSerwis z miłą chęcią zaopiekuje się Państwa urządzeniem chłodniczym. Tak aby pracował on przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat! Jednakże przypominamy Państwu, że aby urządzenie chłodnicze było w stanie pracować przez tak długi okres to serwisy powinny być wykonywane regularnie minimum 3 razy w jednym roku. Te działanie będzie w stanie pozwolić Państwu bezproblemowo korzystać ze swojego urządzenia chłodniczego, nie martwiąc się przy tym odnośnie awarii i innych problemów związanych z chłodzeniem wodą lodową!

Postaw na ChillerSerwis i wraz z Nami ciesz się nieskazitelną pracą swojego urządzenia chłodniczego!

Chillery przemysłowe używane

Naprawa agregatów wody lodowej

W przypadku konserwacji urządzeń chłodniczych, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego chłodzenia glikolem można zaliczyć naprawę agregatów wody lodowej. Usługa ta jest coraz częściej przez Naszą Firmę spotykana, a to ze względu na wzrastająca ilość nie zadbanych urządzeń chłodniczych. Brak zapewnienia odpowiednich warunków pracy Naszego urządzenia chłodniczego znacząco ogranicza pracę zarówno urządzenia jak i procesów, które mają zostać schłodzone. A elementy chłodnicze, a dokładniej sprężarki chłodniczeelektronikapompy obiegoweróżnego rodzaju oczujkowanie może ulec uszkodzeniu. Zmuszając właściciela do podjęcia ostatecznych kroków, a dokładniej naprawy agregatu wody lodowej

Nie pozwól sobie na przestój Swojego urządzenia chłodniczego powierzając opiekę specjalistom z Firmy ChillerSerwis!

To wszystkie czynności, które możemy zaliczyć do czynności konserwacyjnych urządzeń chłodniczych bazujących na wodzie lodowejPoniżej, natomiast dowiedzą się Państwo jakie jeszcze usługi prowadzi Nasza Firma!

Zostań z Nami do końca Naszego artykułu i miej świadomość, że niczego nie przeoczyłeś!

Dostawa i montaż agregatów wody lodowej ChillerTech i ChillerSerwis

Sprzedaż, wynajem, a także montaż urządzeń oraz podzespołów chłodniczych 

Na Państwa szczęście, Nasza Firma oprócz czynności serwisowych, posiada w swojej ofercie takie usługi jak. Sprzedaż agregatów wody lodowejWynajem agregatów wody lodowej, a także Montaż agregatów wody lodowej! Poniżej postaram się Państwu po krótce opisać na czym polegają, a także jak wyglądają te usługi! Dlatego zostańcie z Nami do końca, ponieważ po tym zaczniemy główny temat, czyli chłodzenie glikolem.

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Dzięki wciąż poszerzającej się liście dostawców nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych urządzeń chłodniczych jesteśmy w stanie dopasować Naszym Klientom agregat wody lodowej i nie tylko, specjalnie pod Państwa wymagania. W skład urządzeń chłodniczych wchodzą takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowejAgregaty skraplająceAgregaty chłodniczePompy ciepłaDry cooleryChiller Oile, oraz wiele innych zaskakujących maszyn, które mają za zadanie schładzać różnego rodzaju procesy i nie tylko. 

Żeby tego było mało to Nasza Firma, a dokładniej Firma ChillerSerwis na bieżąco zaopatruje się w podzespoły, a także elementy chłodnicze, które w razie potrzeby zastąpią zużyte, bądź uszkodzone elementy w Państwa urządzeniu chłodniczym. Dlatego nie muszą się Państwo zamartwiać w razie jakiejś awarii o przestój maszyny, a co gorsze postój produkcji. 

Gorąco zachęcamy do zakupu Naszych używanych, lecz w pełni sprawnych urządzeń chłodniczych!

Chiller Serwis Oferta

Wynajem agregatów wody lodowej

Ponadto dla Klientów, którzy posiadają ograniczone środki na zakup swojego wymarzonego urządzenia chłodniczego zachęcamy do skorzystania z takiej usługi jaką jest Wynajem agregatu wody lodowej, bądź innego urządzenia chłodniczego. W momencie wynajmu agregatu wody lodowej są  Państwo w stanie zarówno poznać urządzenie chłodniczea także Naszą Firmę dzięki czemu w momencie, gdy przyjdzie możliwość zakupu, nie będą się Państwo ograniczać.

Zaufaj specjalistom z Firmy ChillerSerwis i ciesz się prawidłową pracą Swojego urządzenia chłodniczego!

ChillerSerwis - Chiller Używany

Montaż agregatów wody lodowej

W momencie, gdy Państwo zdecydują się na zakup, bądź wynajem jednego z Naszych urządzeń chłodniczych to Nasza Firma jest skłonna Państwu go zamontowaćDzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu z urządzeniami chłodniczymi, Nasz wyspecjalizowany Serwis dokładnie wie jak powinien zostać usadowiony chiller. Dlatego lepiej się zapytać, bądź skorzystać z Naszej pomocy w montażu agregatu wody lodowejDowiedz się więcej na temat chłodzeniu urządzeń wodą lodową poniżej!

Skorzystaj z Naszej pomocy już dziś i ciesz się prawidłową pracą!

Naprawa i serwis Trane ECGAN600

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski!

Zapraszamy do korzystania z Naszych usług

Chiller Serwis