Serwis STULZ

Serwis STULZ | ChillerSerwis – Serwis agregatów wody lodowej 

Profesjonalny, a przede wszystkim gruntowny serwis chillerów STULZ, to jedna z nielicznych usług jakie oferuje Nasza Firma. Nasi Serwisanci, na życzenia Klienta są w stanie zaoferować gruntowną konserwację różnego rodzaju sprzętu/urządzeń chłodniczegoW którego skład wchodzą Przeglądy techniczne, Serwis, Naprawa, Modernizacja, a także wymiana podzespołów/elementów chłodniczych (skraplacze, pompy obiegowe, sprężarki chłodnicze, filtry/osuszacze, zawory rozprężne, wymienniki ciepła, wentylatory skraplacza, presostaty oraz termostaty).

Ponadto, żeby tego było mało jesteśmy również w stanie wykonać od podstaw budowę systemu chłodzenia. Mamy tu na myśli między innymi instalacje wody lodowej, systemy HVAC & R, systemy chłodnicze, systemy wentylacyjne, itp. Zawdzięczać to możemy tylko i wyłącznie ponad to 20 letniej ciężkiej pracy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, dzięki której uzyskaliśmy tytuł Pioniera, a także zaopatrzyliśmy się w obszerną wiedzę na temat chłodnictwa! 

Jednakże wróćmy do tematu przewodniego tego artykułu. Chillery Firmy STULZ, to urządzenia chłodnicze z którymi Nasza Firma ma przyjemność pracować na co dzień, jak i również innymi renomowanymi markami na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Dlatego nie muszą się Państwo martwić o to, że Nasza wykfalifikowana, a także wyspecjalizowana grupa Serwisantów nie poradzi Sobie z Państwa chillerem STULZ! 

Skorzystaj z Naszej fachowej pomocy i ciesz się prawidłowym chłodzeniem swojego chillera STULZ! 

STULZ

Firma STULZ to międzynarodowy producent urządzeń chłodniczych z siedzibą w Niemczech, z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży chłodnictwa przemysłowego. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji rozwiązań chłodniczych o wysokiej jakości. W jej ofercie znajdują się m.in. chillery, agregaty wody lodowej, klimatyzatory precyzyjne i wiele innych urządzeń!

Produkty STULZ cieszą się uznaniem wśród klientów z wielu branż, w tym m.in. w branży przemysłowej, metalurgicznej, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i w zapewnianiu odpowiedniego komfortu cieplnego. Wszystkie urządzenia produkowane przez STULZ są projektowane z myślą o efektywności energetycznej oraz ochronie środowiska. Firma stawia na innowacyjność i rozwój, a jej produkty cechuje wysoka jakość, niezawodność oraz trwałość.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wysokiej jakości produktom, STULZ zyskał zaufanie klientów na całym świecie. Jednakże czym by było życie urządzeń chłodniczych bez wsparcia technicznego, w którego skład wchodzą serwisy itp. Firma ChillerSerwis zapewnia kompleksowe rozwiązania chłodnicze, aby zaspokoić potrzeby Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości produktów, efektywności energetycznej oraz profesjonalnego podejścia do obsługi i serwisu!

Jeżeli posiadasz niesprawne urządzenie chłodnicze, a chciałbyś aby jeszcze mogło one popracować to dobry moment, aby skorzystać z Naszej pomocy, a dokładniej pomocy Firmy ChillerSerwis! 

Chillery STULZ

Chillery STULZ to jedne z najnowocześniejszych urządzeń chłodniczych na rynku, produkowane przez Firmę STULZ. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, chillery STULZ pozwalają na uzyskanie bardzo niskiej temperatury, a przy tym charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niezawodnością działania. Urządzenia te są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny czy metalurgiczny.

Warto zaznaczyć, że aby utrzymać wysoką wydajność i niezawodność działania chillera STULZ, należy regularnie przeprowadzać konserwację i naprawy. W tym celu Firma ChillerSerwis oferuje profesjonalną konserwację chillerów oraz innych urządzeń firmy STULZ. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych przestojów i awarii, co przekłada się na ciągłość pracy przedsiębiorstw i zadowolenie klientów.

Wysoka jakość usług oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań to cechy, które wyróżniają Firmę ChillerSerwis na rynku serwisowania urządzeń chłodniczych!

Konserwacja chiller STULZ

Tak jak również wspominaliśmy w powyższej części Naszego artykułu, Nasza Firma prowadzi kompleksowe usługi konserwacyjne urządzeń chłodniczych STULZ, a także innych renomowanych marek na rynku chłodnictwa, w tym oczywiście chillerów! Nasza obszerna wiedza na temat tych zaskakujących urządzeń pozwala Nam na naprawienie nawet najbardziej skomplikowanych problemów oraz awarii. Nie czekaj, aż awaria cię zaskoczy i zechciej skorzystać z profesjonalnej pomocy Firmy ChillerSerwis. Jesteśmy pewni, że dzięki Naszej pomocy twoje urządzenie chłodnicze będzie sprawne przez kilka, a nawet kilkanaście lat! 

Przypominamy, że to właśnie dzięki regularnym konserwacjom swoich urządzeń chłodniczym, mogą Państwo sobie pozwolić na odpoczynek od niechcianych awarii oraz przestoi! 

Przegląd techniczny chiller STULZ

Przeglądy techniczne/zerowe/okresowe to jedna z najważniejszych czynności, które wchodzą w skład prawidłowej konserwacji urządzeń chłodniczych, to właśnie dzięki temu krokowi jesteśmy w stanie przedwcześnie wykryć awarie oraz ocenić stan wizualny oraz techniczny urządzenia chłodniczego

W skład przeglądu technicznego chillerów w Naszej Firmie wchodzą m.in.:.

Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis świadczy usługi przeglądów technicznych, zerowych, a także okresowych  w których wchodzi między innymi:

Serwis Naprawa chiller STULZ

 • Wizualna kontrola stanu maszyny,
 • Sprawdzenie czy na instalacji freonowej nie znajdują się tłuste plamy,
 • Przegląd stanu zabrudzenia skraplacza oraz parownika urządzenia,
 • Pomiary ciśnień czynnika chłodzącego w instalacji freonowej,
 • Sprawdzenie zabrudzenia filtrów znajdujących się w instalacji wody lodowej.
 • Zawsze czyścimy filtr wody, a jeśli jest w bardzo słabym stanie wymieniamy na nowy.
 • Nie zapominamy również o sprawdzeniu filtra/osuszacza w instalacji freonowej,
 • Pomiary elektryczne sprężarek, wentylatorów, pompy wody, a także innych podzespołów elektrycznych,
 • Wykonanie protokołu dotyczącego przeglądu technicznego/zerowego/okresowego.

Jeżeli pragniesz mieć w stu procentach sprawne urządzenie chłodnicze marki STULZ to pamiętaj o wykonywaniu regularnych przeglądów technicznych/okresowych oraz zerowych!

Naprawa chiller STULZ

W momencie gdy podczas przeglądu technicznego wyniknie jedna z powyższych i nie tylko awarii to Nasza Firma dołoży pełnych starań, aby Klientowi przywrócić urządzenie chłodnicze do pełnej sprawności. Naprawimy Państwu każdego rodzaju chiller marki STULZ i nie tylko! Każda awaria jest inna dlatego nie jesteśmy w stanie określić zarówno kosztów, jak i również czynności naprawczych. Jednakże tak jak mówiliśmy jesteśmy w stanie usunąć każdą awarię, lub uszkodzenie w chillerze.

Zechciej skorzystać z Naszej usługi naprawy chillera STULZ, aby mieć pewność, że twoje urządzenie będzie sprawne!

Serwis chiller STULZ

Nasza Firma tak jak w przypadku przeglądów technicznych jest w stanie wykonywać regularne oraz okresowe serwisy różnego rodzaju chillerów. STULZ to nie jedyna marka chłodnicza, z którą mamy przyjemność pracować, gdyż innymi renomowanymi markami chłodniczymi są: Aermec, Airwell, CIAT, Climaveneta, Carrier, Trane, Clivet, Hitema, Blue Box, Green Box, Riedel, Nova Frigo, Daikin, Emicon, GEA, Hyfra, MAS, OPK, Vertiv, Clint, Stulz, Weiss, Yorki wiele innych marek, które mogą Państwo spotkać w Polskich zakładach.

Zakres czynności serwisowych:

 • Naszym pierwszym krokiem zawsze jest ocenienie stanu wizualnego urządzenia. Nasz Serwis ocenia pracę agregatu wody lodowej, poziom hałasu, czy też chiller dochodzi do żądnej temperatury, a także jaki jest jego czas zbijania temperatury,
 • Szukamy tłustych plam na instalacji freonowej, które sugerują Nam wyciek oleju co za tym idzie freonu.
 • Dalszą czynnością jest dokładne umycie skraplacza, a również konstrukcji.
 • Jeśli agregat wody lodowej jako parownik wykorzystuje wymiennik płytowy, bądź płaszczowo rurowy to kontrolujemy ciśnienie w instalacji na wejściu i wyjściu. Na tej podstawie wiemy czy parownik jest czysty. Lecz w przypadku podejrzenia zabrudzenia wymiennika ciepła informujemy o tym Klienta.
 • Kontrolujemy stan ilości czynnika chłodzącego w instalacji freonowej.
 • Sprawdzamy także filtr/osuszacz znajdujący się w instalacji freonowej czy nie jest zatkany lub zabrudzony.
 • Skontrolowanie ilości oleju w sprężarkach, a także jego koloru.
 • Jedną z najważniejszych w agregatach wody lodowej jest przepływ medium chłodzącego więc sprawdzamy także prac pomp wody, również wkłady filtrów znajdujących się na instalacji wody lodowej.
 • Zwracamy także uwagę na prawidłową prace Flow Switch.
 • Wszelkie rodzaje pomiary elektryczne w które wchodzą sprężarki chłodnicze, pompy wody, wentylatorów oraz wszystkich podzespołów kontroli i sterowania.
 •  Sporządzenie protokołu dotyczące prac, w którym zawarta jest cała wiedza o urządzeniu które serwisowaliśmy.

Więcej na temat Naszej Firmy! 

Firma ChillerSerwis świadczy usługi kompleksowego serwisu oraz naprawy układów instalacji wody lodowej jak i również systemów ciepłowniczych. Naszym zadaniem jest zapewnienie ciągłej pracy urządzeń chłodniczych takich jak chillery. Pamiętajmy że każde urządzenie powinno być regularnie serwisowane przez Specjalistów w chłodnictwie i klimatyzacji. Ważnym elementem w chillerze wymienniki ciepła, które należy regularnie poddawać serwisowi.

Serwis chiller STULZ | ChillerSerwis – Serwis chillerów 

Dziekujemy za ocene! 4/5 - (70 votes)