Serwis Chiller
Serwis Chiller

Serwis Chiller

Serwis chiller | ChillerSerwis

Jak już Państwo mogli się dowiedzieć, a także zauważyć, Nasza Firma już od ponad dziesięciu lat naprawia, modernizuje i serwisujemy agregaty wody lodowej o dowolnej wydajności chłodniczej oraz dowolnego producenta. Różnego rodzaju chillery, medium czy zastosowanie nie stanowią dla nas najmniejszego wyzwania. Dzięki Naszemu długoletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy przyciągamy rzeszę nowych klientów, a z zadowolonymi Klientami dostajemy to co nowsze zlecenia. W branży chłodniczej głownie wywodzimy się coraz to większą ilością zadowolonych klientów, a przede wszystkim efektywną pracą. 

Posiadamy wyszkoloną, a zatem niezawodną grupę od napraw oraz serwisów. Głównymi urządzeniami, którymi się zajmujemy są właśnie: chillery, dry coolery oraz pompy. Żeby tego było mało, jesteśmy w stanie na życzenie Klienta naprawić i wy serwisować takie modele agregatów wody lodowej jak: Trane, Carrier, Blue box, Green box, GEA, York, Danfoss, CIAT, MTA, Stulz, Vertiv, Hyfra, Thermocold, Clivet, Airwell oraz wiele wiele więcej.

Agregat wody lodowej

Może na początku omówimy co jest głównym zadaniem chillerów. A więc opiera się on głownie na przepływie czynnika roboczego w formie schłodzonej mieszaniny, a nie freonu. Zazwyczaj jest to 30% roztwór glikolu. Agregaty wody lodowej stanowią poważną konkurencję dla instalacji, które wykorzystują freon. A jest nim fakt, że instalacje wody lodowej są mniej szkodliwe, a zarazem są one tańsze w eksploatacji, przy zachowaniu wysokiej efektywności. Z tego właśnie powodu są one stosowane jako urządzenia ziębnicze w gałęziach gospodarki.

Serwis Chiller

W skład naszych serwisów wchodzą takie urządzenia:

 1. Chillery chłodzące medium maszyn medycznych,
 2. Chiller Oil do chłodzenia oleju maszyn albo oleju do obróbki skrawaniem,
 3. Chłodziarki wody w akwariach,
 4. Przemysłowych wytwornic do chłodzenia maszyn i urządzeń,
 5. Przemysłowych agregatów, dzięki którym zbijamy temperaturę na halach produkcyjnych, a także biurach.

Pełen serwis i naprawa agregatów wody lodowej 

Dzięki Naszej wiedzy i zdobytym doświadczeniu w branży chłodnictwa, udało Nam się zdobyć certyfikaty, które czynią Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Zapewniamy między innymi wsparcie w niezawodnej pracy urządzeń chlodniczych oraz na zminimalizowaniu kosztów naprawy oraz redukcji oddziaływania na środowisko freonu. Nasza Firma od dłuższego czasu stawia stanowcze NIE nad instalacjami freonowymi. Głównymi powodami tego właśnie zachowania jest ich negatywny wpływ na Nasze wspólne środowisko, w którym żyjemy! Natomiast drugim powodem jest to cena, która jest znacząco większa od instalacji na bazie wody lodowej.  

Usuwanie awarii w urządzeniach chłodniczych

Już nie musisz czekać i obawiać się o przyszłość twojego zakładu! My z miłą chęcią zajmiemy się twoim urządzeniem, a ty zapomnisz o swoim problemie. Zagwarantujemy ci w tym czasie, że twoje  urządzenie będzie chłodzić, a przede wszystkim bezpiecznie oraz bezawaryjnie pracować. Nic Nas tak nie cieszy jak zadowolony Klient, dlatego właśnie gorąco zachęcamy właśnie Ciebie do skorzystania z Naszych usług. Serwis Chiller

Przegląd zerowy/okresowy chiller

Nasze przeglądy zerowe, bądź okresowe agregatów wody lodowej i innych urządzeń chłodniczych są wpisywane do CRO!

W momencie, gdy Klient zdecyduje się na dostarczenie urządzenia do Nas. Możemy wykonać w pełni dokładny przegląd zerowy urządzenia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie się dowiedzieć, co było przyczyną awarii, bądź co przyda się naprawić/poprawić dla lepszych osiągów urządzenia. Teraz chciałbym zaprezentować jakie czynności wykonujemy podczas przeglądów:

 1. Wizualna kontrola – Celem tej czynności jest ocenienie wizualnego, jak i również technicznego stanu urządzenia. Głownie szukamy wtedy uszkodzeń układu freonowego, podzespołów oraz innych elementów,
 2. Kontrola skraplacza i parownika,
 3. Pomiary ciśnienia czynnika chłodniczego – Wykonywany jest pomiar statyczny oraz pomiary ciśnienia przy załączonym chillerze,
 4. Czyszczenie filtra wody lodowej,
 5. Kontrola przepływu medium przez wymiennik,
 6. Pomiary elektryczne wentylatorów, podzespołów elektrycznych, a przede wszystkim sprężarek,

Natomiast końcową czynnością przeglądu zerowego jest sporządzenie protokołu. Zawiera on między innymi całą wiedze o urządzeniu. Są w nim zapisane spostrzeżenia oraz uwagi. Przedstawiamy w nim również jakie zagrożenia się wiążą z danym urządzeniem. W każdym jednym protokole zapisane jest i uzasadnione co warto, by było zrobić, aby urządzenie pracowało poprawnie. 

Naprawa Chiller

Dzięki systematycznym dostawom urządzeń, zbiorników i materiałów, jesteśmy w stanie w każdym momencie dokonać naprawy chillera, bądź innego urządzenia chłodniczego. Oczywiście, gdyby tylko Nasz Klienta miałby ochotę na zbudowanie układu wody lodowej. My to z milą chęcią wykonamy. Współpracujemy z innymi firmami chłodniczymi, dlatego posiadamy szeroką gamę urządzeń potrzebnych do chłodzenia, czyli tego czego potrzebuje Nasz Klient. A są nimi takie Firmy: ChillerTechSKiC, InstalacjaWodyLodowej, WynajemChillerów.

W momencie gdy serwisowi uda się sporządzić protokół, a Nasz Klient zdecyduję się na naprawę urządzenia. Możemy przejść do usuwania awarii. Każda naprawa jest inna, dlatego właśnie z tego powodu nie będziemy wypisywać przebiegu każdej naprawy. Nasze profesjonalne podejście do urządzeń sprawia, że twoje urządzenie będzie żyć jeszcze przez najbliższe kilka jak i kilkanaście lat. Skorzystaj z Naszej oferty, a na pewno nie pożałujesz, my to zagwarantujemy! Serwis Chiller

Nasze usługi

Wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej Polski. Przez co nie masz się czego obawiać! My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta może cię zaciekawić. A jest nią nic innego jak: Skup, kompleksowa regeneracja, sprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla firm z ograniczonym budżetem, a także dla firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodową. Urządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością 

Nasza Oferta urządzeń chłodniczych

 • Nowe i używane urządzenia chłodnicze – takie jak: Chillery, dry coolery itp.,
 • Moc chłodnicza – Od 1 kW do nawet 1500 kW,
 • Dowolna marka urządzenia – Jak już wyżej przedstawiliśmy, znamy oraz posiadamy szeroką gamę agregatów wody lodowej różnych marek.

Serwis agregatów wody lodowej | ChillerSerwis

Dziekujemy za ocene! 4.8/5 - (158 votes)