Chiller EMICON A.C RWE 751 K
Chiller EMICON A.C RWE 751 K

Chiller EMICON A.C RWE 751 K

Chiller EMICON A.C RWE 751 K | ChillerSerwis – Agregat wody lodowej chłodzony wodą o wydajności chłodniczej 74 kW

Są może Państwo fanami chillerów chłodzonych wodą lodową? Jeżeli tak, to w takim razie lepiej trafić nie mogliście! Gdyż w ostatnim czasie, w ręce Naszej Firmy trafił używany, lecz w pełni sprawny chiller. Agregat ten został wyprodukowany w 2005 roku przez Emicon A.C, jest to model RWE 751 K o numeru seryjnym 04P158. Jego zaskakująco dobry stan, a także znakomita praca zachęci nie jednego Klienta, dlatego nie warto czekać. Skontaktujcie się z Nami już dziś, a napewno się nie zawiedziecie.

Emicon RWE 751 K

Chiller o którym jest mowa w Naszym artykule posiada wydajność chłodniczą wynoszącą 74,6 kW w parametrze 12/7°C. Razem z jego wysokim współczynnikiem EER, wynoszącym aż 4,41 trafił on do czołówki najlepszych chillerów pod względem współczynnika EER. Ponadto dzieki dwóm sprężarkom typu scroll, Nasz agregat wody lodowej rozkłada sobie pracę w zależności od wymaganej efektywności. Dzięki temu rozwiązaniu, zyskują Państwo niższe koszty eksploatacyjne, a także wydłuża się żywotność urządzenia. Dowiedz się więcej o chillerze EMICON RWE 751 K w dalszej części artykułu!

Nic tylko zamówić u Nas kompleksową usługę zakupu, a także montażu agregatu chłodzonego wodą lodową i cieszyć się profesjonalnym systemem chłodzenia!

Dane techniczne chiller EMICON A.C RWE 751 K

Producent Emicon A.C
Model RWE 751 K
Numer seryjny 04P158
Wydajność chłodnicza 74 kW
Współczynnik EER 4,41
Rok produkcji 2005 r.
ilość faz 3
Ilość sprężarek chłodniczych 2
Typ sprężarek chłodniczych Scroll
Producent sprężarek chłodniczych Copeland
Wymiary (Długość | Szerokość | Wysokość) (mm) 1600 | 750 | 960 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenia chłodnicze Firmy ChillerSerwis

Nasze urządzenia cechują się przede wszystkim niezawodną pracą przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat. Pod warunkiem, że zechcą Państwo korzystać z usług Naszej Firmy. Mam tu na myśli usługę, którą zajmujemy się od ponad 20 lat, dzięki czemu możemy się nazywać pionierami w serwisie agregatów chłodniczych różnego rodzaju. Urządzenia chłodnicze z którymi mamy na co dzień styczność to: Chiller Oil’e, Agregaty chłodnicze, Agregaty wody lodowej, Agregaty skraplające, Dry coolery oraz wiele innych. Zaufaj Nam a napewno nie pożałujesz! Dzięki wyspecjalizowanemu serwisowi Firmy ChillerSerwis nic nie jest niemożliwe!

Każde urządzenie chłodnicze zanim trafi do Klienta, przechodzi gruntowną naprawę, a następnie przechodzi serwis. Głównym celem tych zadań jest dopilnowanie, aby urządzenie trafiło do Państwa w pełni sprawne, a także bezpieczne. Nasza Firma ceni sobie bezpieczeństwo Naszych Klientów, dlatego nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niedogodności. A teraz zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu na temat Chiller EMICON A.C RWE 751 K.

Zalety skorzystania z usług ChillerSerwis

Decydując się na skorzystanie z Naszych usług gwarantujemy:

 • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszt freonu jest dziś strasznie wysoki w porównaniu z kosztami związanymi z zakupem glikolu.
 • Tanie użytkowanie – Tańsze użytkowanie systemów chłodzenia opartych o wodę lodową w porównaniu do instalacji freonowych.
 • Ekologiczność  – Zadbajmy wspólnie o Nasze środowisko. Przede wszystkim systemy freonowe mają negatywny wpływ na środowisko i są znacznie droższe niż stosowany przez Nas glikol. Wspólnie dbając o Nasze środowisko, będziemy mogli cieszyć się zdrową planetą!

Serwis agregatu wody lodowej EMICON A.C RWE 751 K

Po przeglądzie technicznym agregatu chłodniczego, Nasz Serwis ze spokojem przystępuje do zadań o najwyższym priorytecie.

 1. Oględziny i przegląd techniczny urządzenia – Na tym etapie Nasz Serwis dokłada wszelkich starań, aby dokonać analizy urządzenia. W trakcie tego procesu ujawnia się zużycie urządzenia! Ponadto sprawdzany jest też stan techniczny i wizualny maszyny. Wyżej wymienione środki koncentrują się głównie na systemach z CFC. Urządzenie może być pokryte olejem, co wskazuje na wyciek freonu (jednakże na Nasze szczęście olej nie występował w urządzeniu).
 2. Sprawdzamy również, automatykę kontrolno-pomiarową. Najnowocześniejsze urządzenia zapewniają szczegółowe pomiary poszczególnych elementów bezpieczeństwa oraz kontrole i pomiary zabezpieczające urządzenie.
 3. Weryfikacja zabezpieczeń systemu – Presostaty, czujniki ciśnienia i przepływu oraz czujniki kompatybilności i czujniki kontroli kolejności faz.
 4. Sprawdzenie sprawności pomp obiegowych – Działanie to obejmuje również czyszczenie filtra wody chłodzącej.
 5. Sprawdzenie instalacji freonowej – Można sobie wyobrazić, jak ważne jest upewnienie się, że nie ma wycieków freonu. Z tego powodu etap ten obejmuje pomiary ciśnienia statycznego oraz pomiary ciśnienia podczas pracy instalacji.
 6. Kontrola elementów roboczych – Elementy robocze obejmują takie elementy jak sprężarki chłodnicze. Głównym powodem sprawdzenia tego elementu jest zmniejszenie ryzyka zwarć elektrycznych w urządzeniu, a także bezpieczeństwo Klienta.
 7. Ocena oleju chłodniczego w sprężarce – Po Naszych serwisach olej w sprężarce wygląda jakby dopiero co został uzupełniony. W ten sposób można mieć 100% pewność, że Nasze systemy są czyste.
 8. Sporządzenie dokumentacji serwisowej, która może być rejestrowana w CRO – Zapisy obejmują wszystkie pomiary, wskazane usterki i zagrożenia związane z ciągłą pracą urządzenia chłodniczego.

Agregat wody lodowej EMICON A.C RWE 751 K | ChillerSerwis – Agregat wody lodowej chłodzony wodą o wydajności chłodniczej 74 kW

Chiller EMICON A.C RWE 751 K Przed wykonaniem Naszego Serwisu

 

Dowiedz się więcej na temat Firmy ChillerTech zajmującej się sprzedażą nowych oraz używanych agregatów wody lodowej

Chciałbyś dopasować wydajność, typ czy gabaryty pod twoje indywidualne wymagania i potrzeby? Posiadamy szeroką gamę chillerów renomowanych marek. U Nas znajdziesz coś dla siebie!😇
Maszyny, które pozwolą Ci na utrzymanie stabilnej temperatury w każdej chwili. Napisz do Nas już dziś!💗
Bezpieczeństwo, wydajność, profesjonalizm zawsze stawiamy na pierwszym miejscu😊
Dziekujemy za ocene! 4.7/5 - (18 votes)