Chillery przemysłowe

Chillery przemysłowe | ChillerSerwis – Nowe, a także używane chillery przemysłowe

Od wielu lat przemysłowe chillery są nieodzownym elementem w procesie chłodniczym w wielu branżach. Od przemysłu spożywczego, przez farmaceutyczny, aż po przemysł chemiczny. Chillery przemysłowe są niezbędne do utrzymania stabilnej temperatury w procesach produkcyjnych oraz w celu ochrony wrażliwych na zmiany temperatury produktów.

Jako Firma ChillerSerwis, działająca w branży od ponad 20 lat, specjalizujemy się w profesjonalnych usługach konserwacyjnych oraz w budowie systemów chłodniczych opartych o wodę lodową i nie tylko. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie chłodnictwa przemysłowego pozwala Nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniając Naszym Klientom optymalną wydajność chłodniczą oraz bezpieczeństwo pracy.

Nasza Firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym montaż, serwis i naprawę, a także modernizację przeróżnych urządzeń chłodniczych o różnej wydajności chłodniczej i marce. Nasze usługi obejmują także kompleksową konserwację systemów chłodniczych oraz ich modernizację. Stale inwestujemy w rozwój Naszych kwalifikacji i śledzimy najnowsze trendy i technologie w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego, aby zapewnić Naszym Klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

Jednym z najważniejszych aspektów Naszej działalności jest budowa systemów chłodniczych opartych o wodę lodową. Dzięki Naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować systemy chłodnicze o najwyższej wydajności, dostosowane do indywidualnych potrzeb Naszych klientów. Zastosowanie wody lodowej pozwala na uzyskanie stabilnej i kontrolowanej temperatury, co ma kluczowe znaczenie w wielu procesach produkcyjnych.

Jesteśmy dumni z faktu, że Nasza Firma ChillerSerwis zyskała zaufanie wielu klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaufanie to opiera się na Naszej wiedzy, doświadczeniu, profesjonalizmie i skuteczności.

Dlatego, jeśli potrzebujesz kompleksowych usług z zakresu chłodnictwa przemysłowego, zawsze możesz polegać na Naszej Firmie!

Chłodzenie w przemyśle

Chłodzenie w przemyśle to dość obszerny temat, który można rozbić na wiele wątków. Jednakże najczęściej spotykanym przykładem chłodzenia w przemyśle jest nic innego jak chłodzenie różnego rodzaju procesów chemicznych, a także przemysłowych za pomocą wody lodowej. Oba te procesy są wychładzane przez jedno z Naszych ulubionych medium chłodzących jakim jest glikol. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych medium, a to ze względu na jego szereg zalet, które wręcz zmuszają Klientów do wybrania właśnie jego! Zaletami tego medium jest między innymi atrakcyjna cena, ogólnodostępność, a także możliwość odzysku ciepła!

W skład chłodzenie w przemyśle wchodzi również chłodzenie wielkogabarytowych powierzchni, takich jak hale produkcyjne, hale przemysłowe, mroźnie, a także magazyny. Są to sporego rozmiaru powierzchnie, które wymagają stałej opieki nad urządzeniami chłodniczymi, Gdyż jedna awaria, może się przyczynić do ogromnych strat finansowych! Dlatego zachęcamy Państwa, aby powierzyć Naszej Firmie opiekę nad Państwa systemem chłodzenia! 

Skuś się na chłodzenie wodą lodową, a my z chęcią zbudujemy Państwu specjalny system chłodzenia, który będzie bezproblemowo, a przede wszystkim efektownie działał przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat!

Chłodnictwo przemysłowe

Chłodnictwo przemysłowe to branża, która odgrywa kluczową rolę w wielu gałęziach przemysłu, takich jak spożywcza, farmaceutyczna, chemiczna, petrochemiczna, energetyczna, elektroniczna i wiele innych. Jest to dział, który zajmuje się projektowaniem, budową, instalacją oraz konserwacją systemów chłodniczych o dużej skali, które zapewniają niezbędne warunki dla produkcji, przechowywania i transportu różnych produktów i surowców.

Systemy chłodnicze używane w przemyśle są zwykle bardziej skomplikowane i wymagają większej precyzji niż te stosowane w domach czy biurach. Urządzenia chłodnicze wykorzystywane w przemyśle są projektowane tak, aby sprostać potrzebom specyficznych procesów przemysłowych. Są to zazwyczaj chillery przemysłowe, które są w stanie skutecznie chłodzić, a także wymienniki ciepła, skraplacze, sprężarki, wentylatory i inne urządzenia, które są kluczowe dla zapewnienia odpowiednich warunków pracy systemu. Podsumowując, chłodnictwo przemysłowe to dziedzina, która odgrywa bardzo ważną rolę w wielu gałęziach przemysłu. Dlatego też istnieje wiele Firm, które oferują swoje usługi w tej branży.

Jedną z takich Firm jest ChillerSerwis, która ma w swojej ofercie szeroki wachlarz usług z zakresu chłodnictwa przemysłowego, a także oferuje chillery przemysłowe najwyższej jakości!

Chillery przemysłowe

Chillery przemysłowe to urządzenia chłodnicze, których najważniejszym zadaniem jest utrzymanie stałych i optymalnych warunków pracy Naszego systemu chłodzenia. Dzięki innowacyjnym technologiom, a przede wszystkim technologiom energooszczędnym. Chillery przemysłowe zyskują coraz większą popularność na rynku przemysłowym. Nie mówiąc już o rynku chłodnictwa i klimatyzacji, a dokładniej HVAC&R. Klimatyzacja przemysłowa

Ponadto chillery przemysłowe cechują się płynna regulacja w zakresie 0-10 V, co następnie przekłada się na wysoką precyzję w procesach chłodzenia i procesu obróbki. Cechą wyróżniającą tego typu układ chłodzenia jest jego prostota, uwzględniająca bezpieczeństwo użytkownika. Prosty w obsłudze interfejs oraz akcesoria kontrolno pomiarowe zapewniają bezpieczeństwo i szybkość działania w nietypowych sytuacjach. Klimatyzacja przemysłowa Chłodnictwo przemysłowe

Intuicyjne, a także łatwe w użytkowaniu chillery przemysłowe to uniwersalne jednostki chłodzące, które pozostają w doskonałym stanie niezależnie od obciążenia cieplnego. Nowoczesny system HVAC & R z możliwością płynnej regulacji wpłynie bezpośrednio na funkcjonalność Twojej firmy, a tym samym na jakość chłodzenia. Agregaty chłodnicze to nowoczesne rozwiązanie, które wciąż zyskuje na popularności. Doskonałe wzornictwo i unikalna konstrukcja przekładają się na oszałamiające wyniki tych systemów. Wysoka elastyczność w zakresie od -32°C do +45°C oznacza, że ​​urządzenia te mogą pracować w coraz większym zakresie.

Skontaktuj się z nami już teraz, specjalnie przygotujemy odpowiedni sprzęt chłodniczy zgodnie z Twoimi wymaganiami!

Chillery przemysłowe – w jakich dziedzinach można je spotkać?

 •  Przemyśle metalurgicznym,Chillery przemysłowe używane
 •  Produkcji przemysłowej papierniczym,
 •  Przemyśle tworzyw sztucznych, wytapiania szkła,
 •  Branży telekomunikacyjnej i informatycznej,
 •  Przemyśle energetycznym do studzenia m.in. szaf transformatorowych,
 •  Przemyśle farmaceutycznym,
 •  Szpitalach przy chłodzeniu przyrządów medycznych,
 •  Przemyśle spożywczym itp.

Poza przemysłem, znalazły one także swoje zastosowanie, w galeriach handlowych, magazynach, szkołach, biurach, halach sportowych, kinach teatrach, warsztatach itd.

Woda lodowa w przemyśle

Glikol etylenowy posiada tonę zalet w momencie gdy wykorzystujemy go w odpowiedni sposób. Zaliczyć do tego możemy między innymi takie zasługi jak.:

 • Możliwość optymalizacji ilości wymaganego chłodziwa,
 • Niski poziom hałasu,
 • Możliwość odzysku ciepła, Chłodnictwo przemysłowe
 • Brak limitu wymaganej odległości pomiędzy agregatem a wymiennikiem ciepła. Klimatyzacja przemysłowa

Z dobrego serca Nasza Firma zaleca korzystanie z systemów opartych o wodę lodową z kilku prostych powodów. Przede wszystkim systemy te bowiem posiadają mniejszy wpływ na Nasze wspólne środowisko, co w Naszych czasach jest jedną z najważniejszych rzeczy, a także pozwala Nam przyspieszyć o ponad 40% zwrot całej inwestycji, dzięki wysoko zaawansowanej technologii w agregatach chłodniczych. Ponadto jeżeli owy agregat posiadałby funkcję free-coolingu, to są Państwo w stanie zmniejszyć zarówno załączanie i wyłączanie urządzenia chłodniczego, co na dłuższą metę przyczynia się do dłuższej żywotności urządzenia chłodniczego.

Jeżeli pragną Państwo zakupić glikol w rozsądnej cenie, a przede wszystkim w najlepszej jakości to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Firmą ChillerTech, która jest Naszym dostawcą wody lodowej.

Agregat wody lodowej w przemyśle

Szukasz wyjątkowego urządzenia? Takiego, który trafi w twój gust, a tym bardziej takiego, który prawidłowo będzie pracował w twoim zakładzie? Idealnie trafiłeś! Firma ChillerSerwis w swojej ofercie urządzeń chłodniczych posiada zarówno nowe oraz używane agregaty wody lodowej renomowanych marek, o których nawet nie miałeś pojęcia. A są nimi między innymi Trane, oraz Carrier, a to tylko jedna setna marek na Polskim rynku produkujących wytwornice wody lodowejSzeroka gama agregatów wody lodowej znajdujących się u Nas, których moc zaczyna się od 1 kW do ponad 1 500 kW. A to wszystko w konkurencyjnej cenie. Tak dobrze usłyszałeś, dlatego Nie czekaj! Klimatyzacja przemysłowa Chłodnictwo przemysłowe

Zaufaj i ty i miej pewność że twoje urządzenie chłodnicze jest bezawaryjne, a przede wszystkim niezawodne.

Chłodzenie w przemyśle

W naszej ofercie oprócz w/w usługi znajdą Państwo naprawę oraz serwis następujących urządzeń:

 • Systemy wody lodowej (instalacje wody lodowej), Klimatyzacja przemysłowa
 • Chillery– agregaty wody lodowej,
 • Wieże chłodnicze dowolnej mocy, Chłodnictwo przemysłowe
 • Dry coolery– Free cooling,
 • Agregaty absorpcyjne,
 • Urządzenia odzysku ciepła, Chłodnictwo przemysłowe
 • Systemy ORC (z j.ang – Organic Rankine Cyckle),
 • Pompy ciepła,
 • Schładzacze oleju,
 • Klimatyzatory stosowane w pomieszczeniach o dużej powierzchni (hale wielogabarytowe),
 • Rozbudowane, wielofunkcyjne centrale wentylacyjne,
 • Wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła.

Serwisem obejmujemy całą Polskę. ChilleSerwis zaprasza Państwa do współpracy!

Zalety chłodzenia przemysłowego

Chłodzenie przemysłowe to niezbędny element w wielu procesach produkcyjnych, które wymagają utrzymywania niskiej temperatury w celu zachowania jakości i trwałości produktów. Jedną z największych zalet chłodzenia przemysłowego jest możliwość precyzyjnej kontroli temperatury w procesie produkcyjnym. Dzięki temu możliwe jest utrzymywanie stałych parametrów chłodzenia, co wpływa na jakość produktów oraz na ich wydajność.

Inną zaletą chłodzenia przemysłowego jest zwiększenie wydajności procesów przemysłowych. Dzięki utrzymaniu stałej temperatury w procesie produkcyjnym, możliwe jest zwiększenie wydajności maszyn i urządzeń, co z kolei przekłada się na zwiększenie produkcji oraz na oszczędności kosztów produkcji.

Kolejną ważną zaletą chłodzenia przemysłowego jest jego uniwersalność. Chłodzenie przemysłowe może być stosowane w różnych branżach i zastosowaniach, na przykład w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym czy energetycznym. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie tej technologii w wielu różnych procesach produkcyjnych, co wpływa na zwiększenie ich wydajności oraz na poprawę jakości produktów.

Ważnym aspektem chłodzenia przemysłowego jest także jego ekologiczność. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod chłodzenia, takich jak klimatyzacja czy wentylacja, chłodzenie przemysłowe nie wpływa negatywnie na środowisko. Medium chłodzące stosowane w urządzeniach chłodniczych są w pełni ekologiczne i nie szkodzą środowisku.

Podsumowując, chłodzenie przemysłowe to nie tylko niezbędna technologia w wielu procesach produkcyjnych, ale także inwestycja, która przynosi wiele korzyści.

Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury, zwiększeniu wydajności procesów przemysłowych, uniwersalności i ekologiczności, chłodzenie przemysłowe jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę jakości produkcji i obniżenie kosztów produkcji!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Firma ChillerSerwis proponuje Państwu szeroki asortyment nowych, a także używanych agregatów wody lodowej. Posiadamy chillery różnych marek, a także dowolnej mocy chłodniczej, od 4 kW nawet do 1,5 MW. Korzystając z Naszej oferty, mają Państwo pewność, że urządzenie przed sprzedażą, w przypadku używanego sprzętu, zostało poddane gruntownemu serwisowi, przez odpowiednio w tym celu przeszkolony personel pracowniczy. Na zakupione urządzenia dajemy Państwu gwarancję z możliwością przedłużenia okresu ochrony. Nasza Firma we współpracy z długoletnią marką SKiC Robert Aptacy służy również fachowym doradztwem, pod kątem wyboru odpowiedniego rozwiązania, tak aby optymalnie realizowało swoje zadania.

Oferujemy także możliwość nawiązania długotrwałej współpracy pod kątem obsługi serwisowej. Świadczymy usługę transportu, a także instalacji zakupionego urządzenia, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Z uwagi na to, że każde zamówienie ma charakter indywidualny, dopiero po przeanalizowaniu wszystkich zmiennych, jesteśmy w stanie wycenić koszt całego przedsięwzięcia. Niezmiernie ważnym elementem jest idealne dopasowanie wytwornicy wody lodowej do potrzeb Naszego Klienta. Bogata oferta ChillerSerwis zapewnia efektywność i bezawaryjność przemysłowych agregatów wody lodowej.

Dowiedz się więcej na temat Naszej Firmy!

ChillerSerwis to prężnie rozwijająca się Firma, która dzięki ciężkiej pracy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji uzyskała tytuł Pioniera! Zawdzięczać to możemy tylko i wyłącznie ciężkiej pracy, a także chęci zostania ogólnoświatowym serwisantem urządzeń chłodniczych renomowanych marek. Świadczyć o tym mogą liczne certyfikaty, które Nam się udało zdobyć podczas ponad 20 lat. A także najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli Nam bezproblemowo poradzić Sobie z Państwa urządzeniem chłodniczym! Wykorzystujemy takie chłodziwa jak: bardzo popularny freon, mieszanki na bazie glikolu, różnego rodzaju solanki, gazy, itp. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją działalność o budowę skomplikowanych systemów wentylacyjnych, często wykorzystywanych do regulacji termicznej procesów technologicznych w przemyśle ciężkim ale nie tylko. Oferujemy również wsparcie dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, hal sportowych, instytucji, hurtowni, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, itd. Chłodnictwo przemysłowe

Skorzystaj z Naszych usług już teraz i ciesz się prawidłową pracą swojego systemu chłodzenia!

W Naszej wciąż poszerzającej się liście usług mogą Państwo znaleźć między innymi usługi konserwacyjne urządzeń chłodniczych jak:

Przeglądy techniczne, serwisy, naprawy, a także modernizacje różnego rodzaju urządzeń chłodniczych. W których skład wchodzą: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, dry coolery, chiller oil’e, centrale wentylacyjne oraz rooftopy!

Jednakże to nie wszystko! Gdyż dzięki współpracy z szeroką grupą dostawców różnego rodzaju urządzeń chłodniczych, a także podzespołów oraz komponentów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu:

 • Nowe, jak i również używane, lecz w pełni sprawne agregaty chłodnicze,
 • Chillery o dowolnej wydajności chłodniczej, począwszy od 1 kW do ponad 1500 kW,
 • Różnego rodzaju urządzenia chłodnicze, takie jak.: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, dry coolery, chiller oil’e, centrale wentylacyjne oraz rooftopy, Chłodnictwo przemysłowe
 • Agregaty wody lodowej renomowanych marek chłodniczych.
 • A także podzespoły chłodnicze wraz z armaturą.: Sprężarki chłodnicze, wymienniki ciepła, pompy obiegowe, presostaty, oczujkowanie, filtry, flow-switche, manometry oraz wiele innych wartych uwagi rzeczy!  Klimatyzacja przemysłowa

Zarówno na urządzenia chłodnicze, jak i również podzespoły chłodnicze, Nasza Firma daje gwarancję prawidłowej pracy, dlatego skontaktuj się z Nami już dziś i ciesz się swoim wymarzonym produktem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji!

Przemysłowe chillery | ChillerSerwis – Chillery przemysłowe na sprzedaż

Dziekujemy za ocene! 4.8/5 - (194 votes)