Serwis Chiller Daikin EWAD170
Serwis Chiller Daikin EWAD170

Serwis Chiller Daikin EWAD170

Serwis Chiller Daikin EWAD170 | Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Profesjonalny serwis, a także naprawa agregatów wody lodowej na terenie całej Polski to główna usługa, jaką prowadzi Firma ChillerSerwis od ponad 20 lat. To właśnie dzięki niezawodnym, a także korzystnym konserwacjom urządzeń chłodniczych możemy pochwalić się coraz to nowszymi Klientami! Chęć zminimalizowania kosztów, a przede wszystkim zminimalizowania prawdopodobieństwa awarii zmusza, a raczej zachęca rzeszę potencjalnych Klientów do skorzystania z usług Naszej Firmy. Dzięki fachowej ręce Naszych serwisantów, a także najnowocześniejszemu sprzętowi na rynku chłodnictwa Jesteśmy w stanie zdziałać cuda z agregatami wody lodowej i nie tylko! 

Zminimalizuj szansę awarii Swojego urządzenia chłodniczego, dzięki profesjonalnej pomocy Firmy ChillerSerwis!

Daikin EWAD170 to nie pierwszy, a także nie ostatni agregat wody lodowej, który trafi w ręce Naszych specjalistów. Natomiast głównym powodem, dlaczego doszło do serwisu chillera daikin EWAD170 było upewnienie się, że urządzenie pracuje w sposób prawidłowy. A co za tym idzie Nasz Serwis miał zapewnić Klienta, że agregat ten będzie pracować dla Niego przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat. Oczywiście, pod warunkiem, że przyszły właściciel będzie wykonywać regularne przeglądy techniczne Naszego Serwisu. 

Przypominamy, że gwarancję prawidłowej pracy mogą Państwo uzyskać tylko i wyłącznie dzięki regularnemu korzystaniu z usług Naszej Firmy! Wciąż poszerzający się zakres usług Naszej Firmy pozwala Nam wdrażać to co nowsze, a także innowacyjniejsze sposoby na zachowanie odpowiedniej ochrony przed przyszłymi awariami Państwa systemów chłodzenia! 

Pomoc specjalistów z Firmy ChillerSerwis w zasięgu ręki, wystarczy tylko sięgnąć i poprosić Nas o pomoc! 

Chillery Daikin

Daikin to międzynarodowa Firma pochodząca z Japonii, która produkuje urządzenia chłodnicze w Stanach Zjednoczonych, Australii, Chinach, Japonii, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Afryce i nie tylko! Ponadto Daikin znany Jest między innymi z wynalezienia chillerów o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego (VRF). Jednakże po nieudanej próbie oznaczenia znaku towarowego VRF wprowadzili go później jako VRV. Żeby tego było mało to właśnie dzięki współpracy Daikina z jedną z najbardziej renomowanych marek na rynku chłodnictwa a dokładniej Carrierem możemy teraz korzystać z czynnika chłodniczego R-410A oraz systemów typu split i multi split.

Nasza Firma na co dzień spotyka się z urządzeniami chłodniczymi Firmy Daikin, i szczerze powiedziawszy, nie możemy powiedzieć żadnego złego słowa o tych zaskakujących, a przede wszystkim innowacyjnych chillerach! Każde jedne wezwanie Naszego Serwisu, było związane tylko i wyłącznie z winą ze strony właściciela, a nie jak zakładano urządzenia. Powodów było tysiące, jednakże wszystkie prowadziły do jednej prostej odpowiedzi, a jest nią nic innego jak złe dbanie o urządzenie chłodnicze oraz nie wykonywanie regularnych przeglądów technicznych.

Przypominamy, że to właśnie dzięki regularnym przeglądom technicznym można zachować precyzję, a także niezawodność chłodzenia!

Daikin EWAD170

Agregat wody lodowej Firmy Daikin, a dokładniej Daikin EWAD170 posiada wydajność chłodniczą wynoszącą ok. 170 kW w parametrze 12°C/7°C. Dzięki jego wysokiemu współczynnikowi EER, jesteśmy w stanie osiągnąć zaskakująco dobry wynik w krótkim odstępie czasowym. Ponadto urządzenie chłodnicze, o którym tutaj mowa, wyposażony jest w sprężarkę śrubową o modelu ZHA5WLGUYE oraz w 4 wentylatory skraplacza o mocy wynoszącej 1020 W. Więcej natomiast mogą się Państwo dowiedzieć w oddzielnym artykule poświęconym Sprzedaży Chiller Daikin EWAD170! 

Serwis chiller Daikin EWAD170

Aby serwis Naszego urządzenia chłodniczego przebiegł pomyślnie, muszą zostać wykonane poszczególne kroki w zależności od stanu wizualnego, a także technicznego urządzenia. Najczęściej jednak, ze względu na bezpieczeństwo Naszych Klientów, wykonywane są wszystkie czynności serwisowe, tak aby urządzenie mogło pracować w sposób nieskazitelny jeszcze przez długi czas.  

Poniżej postaram się Państwu wypisać pełny zakres czynności serwisowych chillera, taki jaki miał miejsce z agregatem wody lodowej Daikin EWAD170.

  1. Pierwszym krokiem rozpoczynającym serwis chillera daikin EWAD170 było nic innego jak ocena stanu wizualnego urządzenia chłodniczego. W tym kroku Nasz Serwis przykuwa największą uwagę na uszkodzenia mechaniczne, wiszące, zniszczone oraz niedokręcone elementy takie jak elektronika, kable, sprężarki chłodnicze, wentylatory, filtry, różnego rodzaju oczujkowanie oraz wiele wiele innych elementów narażających Nas na nieprawidłową pracę urządzenia jakim jest chiller Daikin.
  2.  Po wykonaniu oceny wizualnej, przyszedł czas na ocenę stanu technicznego Naszego urządzenia chłodniczego. W tym kroku dowiadujemy się o stanie zużycia podzespołów Naszego chillera. W jego skład wchodzą między innymi sprężarki chłodnicze, wentylatory, w tym również silniki i łożyska. Nie obędzie się również sprawdzeniem zużycia elementów elektronicznych. 
  3. Jak już zakończyliśmy weryfikację wizualną oraz techniczną to przyszedł dobry czas na weryfikację działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Jak już sama nazwa wskazuje w tym kroku skupiamy szczególną uwagę na działanie automatyki kontrolno-pomiarowej, którą dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nie ma mowy, aby jakaś rzecz związana z nią Nam umknęła. To właśnie dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz wysokiemu doświadczeniu w branży HVAC & R jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych, które są przeznaczone do ochrony sprzętu!
  4. Następnym równie ważnym krokiem w celu wykonania prawidłowego serwisu jest przegląd zabezpieczeń urządzenia. W tym kroku nie ma możliwości na pomyłkę, a to ze względu na to, że jeżeli chodź jedno z zabezpieczeń nie będzie funkcjonować poprawnie, wtedy będzie narażone zarówno urządzenie, a także Nasz Klient i My Sami. W celu uniknięcia powyższej sytuacji Nasza Firma ma za zadanie wykonać przegląd różnego rodzaju presostatów ciśnienia, czujników ciśnienia, czujników przepływu oraz czujników kontroli zgodności i kolejności faz. 
  5. Kontrola instalacji freonowych. Głównym skutkiem ubocznym złej instalacji freonowej są właśnie wycieki, a także spadki ciśnień, które możemy spotkać na każdym możliwym kroku instalacji. Dlatego tak ważna jest dokładna oraz wykonana z największą precyzją kontrola instalacji freonowej. Na tym etapie najczęściej sprowadzany jest pomiar ciśnienia statycznego oraz podczas pracy chillera. 
  6. Po kontroli instalacji freonowej, przyszedł czas na sprawdzenie działania elementów roboczych w agregacie wody lodowej daikin. Na tym etapie Nasz Serwis sprawdza działanie wentylatorów skraplacza i sprężarkę chłodniczą. Wynika to z chęci zmniejszenia ryzyka wystąpienia zwarć elektrycznych w sprzęcie oraz dla  bezpieczeństwa Naszego Klienta!
  7. Ocena czystości oleju chłodzącego w układach freonowych – Jednym z również ważniejszych kroków w serwisie urządzeń chłodniczych, jest ocena oleju chłodniczego, ponieważ jeżeli Nasz Serwis zauważy brudny olej lub przedmioty, których nie powinno tam być, powinno podjąć niezbędne kroki, aby uzyskać czysty system i napełnij go świeżym olejem i gazem chłodniczym.
  8. Przedostatnim krokiem Naszego serwisu jest dokładne mycie i wyczyszczenie skraplacza. Ta czynność dotyczy lamelowych skraplaczy gaz/powietrze. Ale na przykład w przypadku chillerów chłodzonych wodą czyścimy filtr wody.
  9. Naszym ostatnim krokiem jest przygotowanie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Umowa ta zawiera wszystkie pomiary, wymienione awarie i zagrożenia. Jakie towarzyszą w dalszej pracy urządzenia chłodniczego.

Podsumowanie 

Jeżeli pragną Państwo osiągnąć spokój nie martwiąc się jednocześnie o pracę Swojego urządzenia chłodniczego, to dobry moment o poproszenie Naszej Firmy o pomoc. My z całą pewnością zaopiekujemy się Państwa urządzeniem chłodniczym i doprowadzimy go do takiego stanu, żeby pracował jak nowy. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu na rynku chłodnictwa i klimatyzacji jesteśmy w stanie zdziałać cuda z systemem chłodzenia i nie tylko! Z tego właśnie powodu zaufało Nam już tysiące Klientów, teraz pora na Ciebie!

Serwis agregatów wody lodowej 

Twoim marzeniem jest posiadanie niezawodnego, a przede wszystkim bezpiecznego urządzenia chłodniczego? To wszystko jest możliwe, dzięki Profesjonalistom z Firmy ChillerSerwis! Reasumując, wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej PolskiDlatego nie masz się czego obawiać, ponieważ My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta z pewnością cię zaciekawi, ponieważ jest nią nic innego jak: Skupkompleksowa regeneracjasprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla Firm z ograniczonym budżetem.. Lecz również  dla Firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodowąUrządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością. Serwis chillerów. Używany chiller. Dry cooler

Serwis Daikin | Serwis Chiller Daikin EWAD170 | Serwis i naprawa agregatów chłodniczych

Dziekujemy za ocene! 4.6/5 - (28 votes)