Serwis chiller Green Box TWIN61
Serwis chiller Green Box TWIN61

Serwis chiller Green Box TWIN61

Serwis chiller Green Box TWIN61 | ChillerSerwis – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w branży HVAC & R, a także obszerna wiedz na temat chłodnictwa i klimatyzacji pozwala Nam bezproblemowo poradzić sobie z Państwa problemami oraz zachciankami. Nasza wyspecjalizowana grupa Serwisantów, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt do konserwacji urządzeń chłodniczych operuje na terenie całej Polski, dlatego nie muszą się Państwo martwić, że nie zdołamy Państwu pomóc! Liczby mówią same za siebie, a na Naszej stronie zaobserwować mogą Państwo setki urządzeń chłodniczych, które pomyślnie przeszły serwis, naprawę, a także różnego rodzaju modernizację!  

Skorzystaj z Naszej Fachowej pomocy już dziś, a jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować, że napewno Państwa nie zawiedziemy! 

Firma ChillerSerwis zapewnia kompleksowe usługi konserwacyjne, takie jak naprawa, modernizacja oraz serwis zarówno chillerów Green Box, jak i systemów chłodzenia opartych o wodę lodową. Żeby tego było mało to na życzenie Klienta jesteśmy również w stanie wykonać powyższe usługi na innych urządzeniach chłodniczych renomowanych marek dostępnych w Państwa zakładach. W skład urządzeń chłodniczych z jakimi mieliśmy przyjemność pracować to.: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oil’e, rooftopy, dry coolery oraz centrale wentylacyjne.

Obszerna wiedza, a także długoletnie doświadczenie z tymi urządzeniami chłodniczymi pozwalają Nam zneutralizować Państwa problem w mgnieniu oka! Przekonaj się Sam korzystając z Naszych usług już dziś! 

Jednakże rożnego rodzaju urządzenia chłodnicze to nie wszystko, czym możemy się pochwalić. A to ze względu na to, że Nasza Firma miała okazję wykonać różnego rodzaju usługi na takich renomowanych markach jak.: Aermec, Airwell, CIAT, Climaveneta, Carrier, Trane, Clivet, Hitema, Blue Box, Green Box, Riedel, Nova Frigo, Daikin, Emicon, GEA, Hyfra, MAS, OPK, Vertiv, Clint, Stulz, Weiss, York i wiele innych marek, które mogą Państwo spotkać w Polskich zakładach.

Nie ma dla Naszej Firmy rzeczy niemożliwych. Wystarczy prośba Naszego Klient, a jesteśmy w stanie zdziałać cuda! 

Chiller Green Box TWIN61

Chiller Green Box TWIN61 jest jednym z popularnych urządzeń chłodniczych dostępnych w ofercie renomowanej marki Green Box. Chillery te bowiem są szeroko stosowane w przeróżnych gałęziach przemysłu, takich jak procesy przemysłowe oraz chemiczne. Jednakże możemy również spotkać te chillery w procesie chłodzenia powierzchni wielkogabarytowych takich jak hotele, biurowce, teatry, hale przemysłowe, magazyny, lodowiska oraz wiele innych. Ponadto główną zaletą chillerów Green box jest wysoka wydajność chłodzenia, która jest kluczowa w utrzymaniu optymalnych warunków dla wielu procesów produkcyjnych! Żeby tego było mało to chiller Green Box jest łatwy w instalacji i konserwacji, co pozwala na jego szybką i skuteczną naprawę w razie awarii.

Zechciej zaopatrzyć sie w nowy, bądź używany, lecz w pełni sprawny chiller od Firmy ChillerSerwis już dziś!  

Ekspertyza chillera Gren Box TWIN61

Nasza Firma, a dokładniej Firma ChillerSerwis została poproszona przez jednego z Naszych Klientów o wykonanie kompleksowej usługi serwisowej, w której skład weszły takie rzeczy jak Przegląd techniczny, naprawa, a także gruntowny serwis urządzenia chłodniczego marki Green Box. Jednakże przed przystąpieniem do wcześniej wspomnianych usług Nasza Firma zobowiązana jest do wykonania ekspertyzy/przeglądu technicznego chillera Green Box TWIN61. Główną przyczyną takiej kolejności jest to, że po wykonaniu przeglądu technicznego jesteśmy zarówno w stanie uzyskać najważniejszych informacji o samym chillerze, a także będziemy w stanie dla Klienta oszacować koszty ewentualnej naprawy!

Zostań z Nami do końca i dowiedz się jak przebiegła naprawa, a także serwis chillera Green Box TWIN61!

Przegląd techniczny chiller Green Box TWIN61

Przed wykonaniem naprawy chillera Green Box Twin61, Nasza Firma jest zmuszona wykonać dokładny przegląd techniczny, który wykaże zarówno Nam, jak i również Klientowi wszystkie nieprawidłowości, które występują w danym chillerze. W tym przypadku Serwisanci z Firmy ChillerSerwis podczas przeglądu technicznego dowiedzieli się takich rzeczy jak.:

 • Urządzenie chłodnicze jest przepełnione medium chłodzącym, a dokładniej glikolem,
 • Mimo prawidłowemu przepływowi chłodziwa chiller nie jest w stanie osiągnąć żądanej temperatury,
 • Chłodnica wymaga gruntownemu czyszczeniu, ze względu na jej zaniedbanie,
 • Sam chiller pracuje bardzo głośno.

Przypominamy Państwu, że wykonanie przeglądu technicznego zmniejsza ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek nieprawidłowości po naprawie. Dzieje się tak, gdyż podczas przeglądu technicznego jesteśmy w stanie dowiedzieć się wszystkiego na temat urządzenia chłodniczego. A w momencie naprawy jednej rzeczy, mogą nadal występować inne problemy. 

Skorzystaj z fachowego przeglądu technicznego oraz naprawy swojego urządzenia chłodniczego i miej pewność, że twój sprzęt będzie działać przez najbliższe kilka, a nawet kilkanaście lat! 

Naprawa chiller Green Box TWIN61

Nasza Firma specjalizuje się w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji, a więc naprawa i serwisowanie chillerów Green Box nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jednakże wracajmy do Naszego chillera Green Box TWIN61. Czynności naprawcze chillera Green Box TWIN61 wyglądały w sposób następujący.:

 1. Czyszczenie instalacji wody lodowej: ta czynność jest konieczna, aby usunąć zanieczyszczenia i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie chillera.
 2. Czyszczenie wymiennika ciepła oraz chłodnicy: jest to ważne, aby zapobiec tworzeniu się kamienia i rdzy, co może powodować awarie i zmniejszenie wydajności.
 3. Wymiana łożysk w pompie obiegowej oraz wentylatorach: ta czynność jest ważna, aby zapewnić bezawaryjne działanie urządzenia i wydłużyć jego żywotność.

Powyższe czynności naprawcze mają na celu zapewnienie prawidłowej wydajności i długiej żywotności chillera Green Box TWIN61. Poprzez regularne czyszczenie instalacji wody lodowej i wymianę części zużytych, można zapobiec awariom i zapewnić prawidłowe działanie urządzenia. Wymiana łożysk w pompie obiegowej i wentylatorach pozwala na uniknięcie uszkodzeń i zapewnienie bezawaryjnego działania chillera.

Wszystkie te czynności przyczyniają się do wydłużenia żywotności i zwiększenia efektywności chillera Green Box TWIN61, Teraz pora na twoje urządzenie! 

Serwis chiller Green Box TWIN61

Aby zapewnić Naszemu Klientowi prawidłowe działanie oraz pracę urządzenia chłodniczego Green Box. Aby uniknąć poważnych awarii i zachować optymalne parametry chłodzenia, serwis należy przeprowadzać regularnie. W ramach Naszej kompleksowej usługi wykonaliśmy na koniec serwis chillera Green Box TWIN61, który obejmował

 1. Przegląd wizualny oraz techniczny chillera,

  Serwis agregatu wody lodowej Green Box TWIN61
  Serwis Green Box TWIN61
 2. Wsłuchanie się w pracę kompresorów – stwierdzenie czy ich praca nie jest za głośna,
 3. Oględziny sprężarek – wykrycie ewentualnych wycieków oleju,
 4. Porównanie wartości napięć zasilania z podanymi na tabliczce znamionowej
 5. Sprawdzenie, czy wewnątrz urządzenia nie ma widocznych nieszczelności,
 6. Badanie ogólnych parametrów ciśnienia freonu – sprawdzenie wartości przed i za filtrem
 7. Czyszczenie wymiennika ciepła –  usunięcie osadu i kamienia, które powodują zanieczyszczenie
 8. Kontrola ilości czynnika chłodniczego w instalacji freonowej – sprawdzenie czy jest prawidłowa
 9. Sporządzenie protokołu wykonania serwisu wraz z wpisem do CRO.  

Serwis chillera Green Box jest niezbędny, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność działania urządzenia. 

Chiller Green Box TWIN61 – Free cooling 

Profesjonalne doradztwo i innowacyjna technologia pozwala Nam dostosować stabilne temperatury do Twoich osobistych oczekiwań. Rosnąca liczba odbiorców przyczyniła się do szybkiego uznania ChillerSerwis jako lidera rynku HVAC & R. Jednocześnie pozwalając Nam znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną Naszych klientów, korzystając z technologii opartych na Free coolingu!

Usługi projektowania systemów i instalacji wody lodowej o różnych parametrach. Wysoka w przypadku chłodzenia maszyn i urządzeń. Średnia w przypadku klimatyzacji oraz niskiej w przypadku chłodzenia procesów przemysłowych lub chemicznych. 

Według Nas tam, gdzie temperatura czynnika chłodniczego, a także wydajność chłodnicza jest stosunkowo wysoka, należy zastosować dry coolery lub free cooling. Jednakże, gdy temperatura na zewnątrz jest dość niska to używamy wtedy energooszczędnych dry coolerów. Może to znacznie ograniczyć pracę chillera, którego pobór prądu jest znacząco wyższy od dry coolera. Jednocześnie pozwala on Nam na znaczne skrócenie roboczogodzin chillera, co pozytywnie wpływa na jego żywotność.

Zobacz ile mogą Państwo zyskać dzięki fachowej pomocy Firmy ChillerSerwis!

ChillerSerwis Serwis agregatów wody lodowej | Serwis Chiller Green Box TWIN61

Zerknijcie do ChillerTech i SKiC

Dziekujemy za ocene! 4.9/5 - (46 votes)