Chiller Blue box 6.5 kW

Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 6 | ChillerSerwis – Blue Box 6.5 kW na sprzedaż 

W ostatnim czasie Nasza Firma zaopatrzyła się w dwa małe urządzenia chłodnicze marki Blue Box o wydajności chłodniczej 6.5 kW, a także 10 kW. Oba urządzenia są nowe, dlatego gorąco zachęcamy zakupu owych urządzeń chłodniczych, które zostały sprawdzone oraz przygotowane przez Serwis ChillerSerwis do natychmiastowej pracy. 

Firma Blue Box, która jest producentem wyżej wspomnianych maszyn rozpoczęła swoją działalność już w 1986 roku! W momencie kiedy rozpoczęto produkcję wytwornic wody lodowej. Ich urządzenia cechują się bezpieczną oraz innowacyjną budową, dzięki której mogą efektywnie schładzać spore powierzchnie, a także przeróżne procesy. Do dziś dzień Firma jaką jest Blue Box prężnie rozwija się i implementuje to co nowsze, a także nowocześniejsze rozwiązania w swoich urządzeniach. Można by rzec, że rewolucjonizuje całą branżę chłodnictwa wraz z innymi pionierami na rynku chłodnictwa.

Sprzedaż chiller Blue Box 

Zachęcamy Państwa do zakupu urządzenia chiller Blue Box Epsilon Echos LE 6, a także reszty Naszych agregatów wody lodowej, które znajdą Państwo w stopce Menu pod nazwą „Sklep ChillerSerwis„. Firma ChillerSerwis dysponuje szerokim asortymentem urządzeń chłodniczych. Począwszy od małych chłodziarek oleju po potężne agregaty wody lodowej, które posiadają wydajność chłodniczą wynoszącą 1500 kW. Ponadto regularnie zaopatrujemy się w podzespoły chłodnicze, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc Naszym Klientom w trybie natychmiastowym. Jeżeli nie wierzysz, to sprawdź Sam korzystając z Naszych usług. 

Posiadamy, a także zajmujemy się serwisem, naprawą, a także modernizacją takich producentów jak. Blue Box, Trane, Carrier, Clivet, Climaveneta, KTK, Airwell, CIAT, MTA, Unflair, Vertiv, Hyfra, Stulz, York i wiele wiele więcej. Podsumowując, Nasz Serwis miał styczność z prawie wszystkimi producentami agregatów wody lodowej, dlatego czemu miałby sobie nie poradzić z Państwa urządzeniem chłodniczym?  

Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 6

Chiller Blue box o modelu Epsilon Echos LE 6, który posiadamy na sprzedaż, jest fabrycznie nowym agregatem chłodniczym, o wydajności chłodniczej wynoszącej 6.5 kW. Nasz agregat chłodniczy posiada zaskakująco wysoki współczynnik EER, wynoszący 3.11. Do jego gabarytów jest to naprawdę dobry wynik, gdyż wiele jego przewymiarowanych pobratymców została źle skonstruowana, co ostatecznie przeniosło się na pracę tych urządzeń. 

Blue Box Epsilon Echos LE 6

Agregat chłodniczy Epsilon Wyposażony jest między innymi w.: 

  • Prosty w obsłudze, a także bezpieczny sterownik Carel pC2 SE. Dzięki któremu w prosty sposób jesteśmy w stanie obsługiwać urządzenie chłodnicze Blue Box, a także nadzorować jego pracę dzięki wyświetlaczowi cyfrowemu.
  • Solidna konstrukcja. Mimo małych gabarytów Naszego urządzenia, chiller posiada mocną blachę oraz osłony na skraplacz, które chronią urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. 
  • Zaawansowany układ. Który jest wyposażony w różnego rodzaju czujniki zapobiegające przyszłym awariom. 
  • Zainstalowane manometry na jednej ze ścianek Chillera. Dzięki którym są Państwo w stanie kontrolować ciśnienie czynnika chłodniczego w urządzeniu, bez potrzeby podłączania się manometrami. 

Tak wiele, w tak małym urządzeniu. Nie mogli Państwo trafić lepiej, Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 6 posiada wszystko czego tylko Państwu potrzeba do prawidłowego funkcjonowania systemu chłodzenia. 

Dane techniczne Blue Box Epsilon Echos LE 6:

Producent Blue Box
Model Epsilon Echos LE 6
Numer seryjny AIRB057550
Moc chłodnicza 6.5 kW
EER 3,11
Zastosowany czynnik chłodniczy R410A 
Rok produkcji 12.11.2012 r.
Zasilanie standardowe V/ph/Hz | 230/1/50
Liczba, a także rodzaj sprężarek 1 szt. sprężarki typu scroll Copeland
Waga ok. 71 kg
Wymiary szerokość – 375 mm; długość – 925 mm; wysokość – 700 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z Nami już teraz
Urządzenie dostępne do natychmiastowej pracy w każdym momencie 

Chiller Blue Box 5 kW | ChillerSerwis – Chiller 5 kW 

Zachęcamy do odwiedzenia Naszej Konkurencji jaką jest ChillerTech. Dbajmy o Nasze wspólne środowisko korzystając z agregatów wody lodowej. A także do artykułu o sprzedaży i wynajmie agregatów wody lodowej renomowanych marek jakimi są Carrier i Trane.

Dziekujemy za ocene! 4.3/5 - (15 votes)