Chiller Blue Box 10 kW

Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 10 | ChillerSerwis – Sprzedaż i wynajem chillerów

Zamierzają Państwo zakupić nowe, bądź używane, lecz w pełni sprawne urządzenie chłodnicze? W takim razie dobrze się składa, ponieważ Firma ChillerSerwis, która prężnie rozwija sie na rynku chłodnictwa w Polsce, dzieki współpracy z szeroką grupą dostawców jest w stanie w trybie natychmiastowym zaopatrzyć się, a następnie odsprzedać naprawione oraz wy serwisowane urządzenie chłodnicze Państwu

Nie musicie się martwić o to czy Nasze urządzenia chłodnicze są napewno sprawne, gdyż dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży HVAC zdołaliśmy zyskać wiele certyfikatów, a także naprawdę sporą wiedzę dzięki wykonywanym serwisom tych zaskakujących urządzeń chłodniczych

Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 10

Nasze agregat chłodniczy marki Blue Box o modelu Epsilon Echos LE 10 posiada wydajność chłodniczą wynoszącą 10,1 kW, a także współczynnik EER wynoszący 2,77 co daje naprawdę dobry wynik jeżeli chodzi o małe urządzenia chłodnicze. Ponadto urządzenie jest wyposażone w różnego rodzaju czujniki, które mają za zadanie kontrolować prawidłową pracę urządzenia. Nasza Firma stawia na bezpieczeństwo, a także na niezawodność Naszych urządzeń. Dlatego przed finalną transakcją ponownie przygotowujemy chiller pod sprzedaż, a dokładniej wykonujemy przegląd techniczny, a następnie serwis agregatów wody lodowej, aby mieć stuprocentową pewność, że urządzenie jest w pełni sprawne oraz, że nadaje się dla Naszego Klienta. 

Serwis Blue Box

Firma Blue Box, która jest producentem wyżej wspomnianych maszyn rozpoczęła swoją działalność już w 1986 roku! W momencie kiedy rozpoczęto produkcję wytwornic wody lodowej. Ich urządzenia cechują się bezpieczną oraz innowacyjną budową, dzięki której mogą efektywnie schładzać spore powierzchnie, a także przeróżne procesy. Do dziś dzień Firma jaką jest Blue Box prężnie rozwija się i implementuje to co nowsze, a także nowocześniejsze rozwiązania w swoich urządzeniach. Można by rzec, że rewolucjonizuje całą branżę chłodnictwa wraz z innymi pionierami na rynku chłodnictwa.

Blue Box Epsilon Echos LE 10

Agregat chłodniczy Epsilon Wyposażony jest między innymi w.: 

  • Prosty w obsłudze, a także bezpieczny sterownik Carel pC2 SE. Dzięki sterownikowi Carel pC2 SE Nasi Klienci mogą kontrolować na bieżąco pracę urządzenia chłodniczego jakim jest chiller Blue Box Epsilon Echos LE 10. A także w szybki, a także prosty sposób konfigurować opcję chłodzenia. 
  • Solidna konstrukcja. Solidna budowa, a także osłona na skraplacz, ma za zadanie zniwelować uszkodzenia mechaniczne skierowane w Nasz chiller Blue Box. 
  • Zaawansowany układ. Dzięki różnego rodzaju czujnikom zapobiegamy przyszłym awariom, a także mamy możliwość kontrolowania pracy urządzenia.
  • Nanometry na Chillerze. Dzięki którym są Państwo w stanie kontrolować ciśnienie czynnika chłodniczego w urządzeniu, bez potrzeby podłączania się manometrami. 

Dzięki tak wielu rozwiązaniom w tak małym urządzeniu nie ma mowy, aby się zastanawiać, gdyż takie urządzenia schodzą jak ciepłe bułeczki na rynku chłodnictwa.

Chiller Blue Box Epsilon Echos LE 10 posiada wszystko czego tylko Państwu potrzeba do prawidłowego funkcjonowania systemu chłodzenia.  

Dane techniczne Blue Box Epsilon Echos LE 6:

Producent Blue Box
Model Epsilon Echos LE 10
Numer seryjny AIRB055477
Moc chłodnicza 11 kW
EER 2,77
Zastosowany czynnik chłodniczy R410A 
Rok produkcji 18.01.2012 r.
Zasilanie standardowe V/ph/Hz | 230/1/50
Liczba, a także rodzaj sprężarek 1 szt. sprężarki typu scroll Copeland
Waga ok. 85 kg
Wymiary szerokość – 375 mm; długość – 925 mm; wysokość – 700 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z Nami już teraz
Urządzenie dostępne do natychmiastowej pracy w każdym momencie 

Zachęcamy do odwiedzenia Naszej Konkurencji jaką jest ChillerTech. Firma ChillerTech posiada, najlepszej jakości agregaty wody lodowej o różnej wydajności chłodniczej. Na życzenie klienta, są w stanie wynająć wymarzony agregat wody lodowej/ chłodniczy na długi okres. Dbając o Nasze wspólne środowisko, jesteśmy w stanie przywrócić prawdziwe życie planety. Korzystajcie z agregatów wody lodowej, czyli pobratymców agregatów skraplających, które mają zbyt wysoką emisję, źle wpływającą na Nasze środowisko. Zachęcamy do przeczytania artykułów o sprzedaży i wynajmie agregatów wody lodowej renomowanych marek jakimi są Carrier i Trane.

Dziekujemy za ocene! 4.4/5 - (11 votes)