Chiller Vertiv 120 kW

Chiller Vertiv 120 kW | ChillerSerwis – Sprzedaż i montaż chillerów

W ostatnim czasie do Naszej szerokiej gamy chillerów trafił do Nas Chiller Vertiv FG0011 o wydajności chłodniczej wynoszącej ok. 120 kW. W tym artykule postaram się Państwu przedstawić szczegóły na temat tego oto urządzenia chłodniczego, a także przedstawię ofertę, którą kto wie, może Państwa zachęci! Jednakże zanim Państwu opowiem o tym chillerze, a także przedstawię ofertę na ten chiller to chciałbym coś powiedzieć na temat Naszej Firmy. Otóż, zaczynając Nasza Firma działa na rynku chłodnictwa i klimatyzacji od ponad 20 lat, pomagając Klientów na terenie całej Polski, a na życzenie Klienta nawet poza jej granicami. 

Dzięki współpracy z szeroką grupą dostawców urządzeń chłodniczych, a także elementów roboczych posiadamy dostęp do nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych chillerów oraz takich podzespołów chłodniczych jak:. Wymienniki ciepła, sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplacza, skraplacze, pompy obiegowe, falowniki, sterowniki oraz różnego rodzaju armaturę kontrolno-pomiarową

Ze względu na posiadaną przez Nas obszerną wiedzę oraz najnowocześniejszy sprzęt chłodniczy, przed każdą jedną sprzedażą, bądź wynajmem chillera, Nasi wykfalifikowani Specjaliści wykonują przegląd techniczny, aby mieć pewność, że urządzenie chłodnicze, które trafi do Naszego Klienta, będzie w stu procentach sprawne oraz niezawodne. Żeby tego było mało, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne, a także kompleksowe usługi konserwacji urządzeń chłodniczych. W skład konserwacji chillerów i innych urządzeń chłodniczych wchodzą przeglądy, serwisy, a także naprawy, które są wykonywane przez Nasz wyspecjalizowany Serwis wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. 

Skorzystaj z Naszej usługi sprzedaży, a także wynajmu chillerów różnego rodzaju i ciesz się prawidłowym chłodzeniem, dzięki Naszemu urządzeniu!

Nasza oferta

W Naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie bezpieczne, a przede wszystkim niezawodne urządzenia chłodnicze w konkurencyjnych cenach. Nasze chillery pochodzą od różnych renomowanych marek takich jak Trane oraz Carrier i nie tylko! Gwarantujemy, że podczas gdy zdecydują się Państwo na zakup jednego z Naszych urządzeń, zminimalizujecie nie tylko wygórowaną cenę na rynku, lecz także unikniecie ogromnych kosztów eksploatacyjnych. Napisz już teraz i ciesz się wymarzonym chillerem!

Jak również wyżej wspomniałem w ostatnim czasie w ręce Naszej Firmy trafił wielofunkcyjny i w pełni innowacyjny agregat wody lodowej marki Vertiv. Jego wydajność chłodnicza sięga ok. 120 kW, a żeby tego było mało to posiada on funkcję free cooling’u. Nowoczesna budowa oraz zastosowanie sprężarek typu scroll pozwala na osiągniecie pełnego potencjału urządzenia. Niezwykle ważny jest również element, że urządzenie te natychmiastowo zbija temperaturę do tej żądanej.

Dowiedz się więcej na temat Naszego chillera, czytając dalszą część Naszego artykułu!

Korzyści wynajmu chillerów od ChillerSerwis

Wynajem chillerów od ChillerSerwis to rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści dla Firm i instytucji potrzebujących tymczasowego chłodzenia. Nasza firma oferuje nie tylko najwyższej jakości urządzenia, ale również kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo. Wynajem chillerów to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie optymalnych warunków chłodniczych w różnych sytuacjach, nie tylko w przypadku awarii lub przestoju w stałym systemie chłodzenia.

Jedną z największych korzyści wynajmu chillerów jest elastyczność i dostępność w każdym momencie. Dzięki temu, że Nasza Firma oferuje wynajem na krótkie i długie okresy, Nasi Klienci nie muszą inwestować w kosztowne urządzenia, które są potrzebne tylko okresowo. Ponadto, wynajem chillerów pozwala na uniknięcie kosztów utrzymania i serwisu, co w dłuższej perspektywie może przynieść znaczne oszczędności.

Kolejną korzyścią wynajmu chillerów od ChillerSerwis jest gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Nasze urządzeniaregularnie serwisowane i kontrolowane, co gwarantuje ich niezawodność i skuteczność.

Dodatkowo, Nasza Firma oferuje pełne ubezpieczenie i gwarancję, dzięki czemu Nasi Klienci mogą mieć pewność, że w razie potrzeby otrzymają fachową pomoc w najkrótszym możliwym czasie!

Wynajem chillerów to również rozwiązanie ekologiczne! Nasze urządzenia są zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej, co pozwala na oszczędności energii i redukcję emisji CO2.

Chiller Vertiv 120 kW

Jednym z Naszych najnowszych produktów, jakie Mamy w ofercie, jest chiller Vertiv o wydajności chłodniczej 120 kW. Ten zaawansowany technologicznie agregat chłodniczy charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością i niezawodnością, ale także efektywnością energetyczną. Chiller Vertiv 120 kW jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu zastosowań, w tym dla potrzeb chłodzenia w przemyśle, procesach chemicznych, a także przemysłowych, szpitalach, centrach handlowych i wielu innych miejscach, gdzie wymagana jest stabilna i niezawodna temperatura. Dzięki swojej wydajności chłodniczej, chiller ten może skutecznie chłodzić duże powierzchnie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla wielu branż.

Urządzenie to charakteryzuje się również nowoczesnym i intuicyjnym panelem sterowania, który umożliwia łatwą kontrolę i regulację temperatury. Dzięki temu użytkownik może bez problemu dostosować chłodzenie do swoich potrzeb i wymagań. Chiller Vertiv 120 kW dostępny jest w Naszej ofercie zarówno do wynajmu, jak i do sprzedaży. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość wyboru najlepszego dla siebie rozwiązania.

Wynajem chillerów pozwala na elastyczność i oszczędność, gdyż Klienci nie muszą ponosić kosztów zakupu i utrzymania urządzenia, a jedynie opłaty za wynajem i serwis!

Oferujemy Naszym Klientom nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale również fachową obsługę, doradztwo i serwis. Nasi doświadczeni technicy są w stanie zapewnić szybką i skuteczną naprawę urządzenia w przypadku awarii, co minimalizuje straty związane z niedziałającym chłodzeniem.

Co oferuje chiller Vertiv FG0011

 • Solidna konstrukcja – Bezpieczna oraz wytrzymała konstrukcja poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Firma Vertiv słynie z wysokiej wytrzymałości swoich urządzeń na rynku niemieckim oraz ogólnoświatowym. 
 • Prosty w obsłudze, a przede wszystkim innowacyjny sterownik marki Emicon – Sterownik ten pozwala Nam na pracę w każdych warunkach, wyjątkowy pod każdym względem.
 • Funkcja Free coolingu – W momencie gdy temperatura na zewnątrz jest niższa niż żądana załącza się free cooling. Natomiast w przypadku dość wysokiego parametru, ważnym elementem jest stosowanie tzw. dry coolerów inaczej free cooling. Energooszczędna praca dry coolerów jest równie imponująca jak w przypadku pracy sprężarek chlodniczych. 
 • Obniżony poziom głośności – Nasz inteligentny sterownik wraz z zastosowanymi podzespołami pozwala na bardzo cichą pracę. Wentylatory osiowe o zmiennej prędkości, które są wyposażone w falowniki znacznie zmniejszają głośność całego urządzenia. Żeby tego było mało! Nasze urządzenie w wersji o obniżonym poziomie głośności wyposażone jest w izolacje akustyczna na ściankach i nie tylko. 

Wyposażenie Chillera Vertiv o wydajności chłodniczej 120 kW 

 • Płytowy wymiennik ciepła – Zainstalowany w urządzeniu wymiennik ciepła posiada podwyższony współczynnik na przenikalność cieplną. Tego typu wymienniki charakteryzuje niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy, a to tylko dwa przyklady ich zalet. Warto również podkreślić sam fakt, iż żywotność tego typu wymienników przy zoptymalizowanym systemie chłodzenia może wynieść ponad 25 lat. Kwasoodporna budowa pozawala na podwyższenie współczynnika przenikalności cieplnej i co najważniejsze poprawia rezultaty w procesie zbijania temperatury medium. Właśnie z tego względu urządzenie jakim jest Chiller Vertiv 120 kW może pracować w temperaturze nawet do 45°C 
 • Sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności – Innowacyjne sprężarki chłodnicze marki Copeland o obniżonym poziomie głośności idealnie współgrają z resztą podzespołów. Wysoka sprawność energetyczne, a także udoskonalona do blisko 100 lat budowa przy małych gabarytach czyni te sprężarki niezawodnym rozwiązaniem w tego typu urządzeniu. 

Specyfikacja techniczna Chiller Vertiv 120 KW: 

 • Producent: Vertiv
 • Model: FG0011/E/1/9/1/D/1/0/1/0/0/1/0
 • Moc chłodnicza: 120 kW
 • Free cooling: Tak
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R410A   /   obieg A – 18 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Rok produkcji: 2017 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 2 1/2″ – DN65
 • Zakres pracy: od 5 oC do 25 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki typu scroll Copeland
 • Wymiary: szerokość – 1200 mm; długość – 3010 mm; wysokość – 1900 mm
 • Waga: ok. 1500 kg

Skontaktuj się z Nami już teraz
Urządzenie gotowe oraz dostępne do natychmiastowej pracy w każdym momencie 

Chillery z możliwością free coolingu to dość powszechnie stosowane urządzenia, których popularność ciągle rośnie, zwłaszcza gdy widzimy jakie korzyści za sobą niesie. To właśnie główną rolą dry coolerów jest ograniczenie pracy energochłonnych chillerów uzyskując ten sam efekt chłodzenia.

Chiller po wykonaniu kompleksowej regeneracji

Dziekujemy za ocene! 4.9/5 - (54 votes)