Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P
Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P

Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P

Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P | ChillerSerwis – Naprawa, a także serwis agregatów wody lodowej marki Clint 

Korzystając regularnie z usług Naszej Firmy nie będą się musieli Państwo martwić jakimkolwiek przestojem maszyn, bądź awarią urządzenia chłodniczego. A to wszystko dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży HVAC, który pozwolił Nam się stać pionierem na rynku chłodnictwa! Jeżeli nie wierzysz to skorzystaj chodź raz z Naszych usług, a my ci zagwarantujemy, że napewno się nie zawiedziesz. Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P

Urządzenia chłodnicze Clint

Nasza Firma już nie raz się spotkała z urządzeniami chłodniczymi marki Clint, które musiała wy-serwisować albo naprawić. Zdarzyły się również takie przypadki jak modernizacja układów chłodzenia tych zaskakujących urządzeń. O których możecie przeczytać w Naszym artykule Serwis chiller Clint CHA/K/SSL 16812-P. Nie musicie się w takim razie martwić, ponieważ jak widzicie posiadamy wieloletnie doświadczenie z agregatami wody lodowej, a także maszynami przemysłowymi. 

Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P 

Na szczęście Klienta, Nasz Serwis nie wykrył żadnych poważnych usterek, bądź awarii w agregacie wody lodowej, o którym jest mowa w tym artykule. Zostały przez Nas wykonane tylko i wyłącznie czynności serwisowe, które mają na celu zapewnić urządzeniu długoletnią pracę nie narażając przy tym produkcji i tym podobnych.

Przechodząc do serwisu naszego urządzenia chłodniczego Clint, Nasze czynności wyglądały następująco. Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P

  1. Dokładne oględziny instalacji freonowej w celu znalezienia jakichkolwiek oznak nieszczelności. Dla osób, które nie wiedzą, dlaczego są prowadzone oględziny instalacji freonowej już lecimy z wytłumaczeniem. Otóż jeżeli Nasz serwis znajdzie tłustą plamę na jakiejkolwiek rurce, bądź kolanie, trójniku to może oznaczać, że urządzenie jest nieszczelne. „No ale jak to nieszczelne jak to tylko tłusta plama, a tu się Państwo zdziwicie. Gdyż w Naszym układzie podczas pracy urządzenia w instalacji freonowej do ponad 7% oleju chłodniczego jest transportowana z czynnikiem chłodniczym, co może wnioskować wyżej wymienioną nieszczelność. 
  2. Następnie szukamy w urządzeniu poluźnionych, a także nie dokręconych elementów roboczych. Należą do nich wentylatory skraplacza, sprężarka chłodnicza, pompa obiegowa, a także pozostałe czyli presostaty, czujki. 
  3. Z kolei potem weryfikujemy poprawność działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Posiadając zaawansowany sprzęt firmy Testo i nie tylko wykonujemy szczegółowe pomiary poszczególnych elementów. 
  4. Warto również zwrócić uwagę na olej chłodniczy, który możemy zweryfikować zerkając na wziernik. Najczęściej znajduje się on na sprężarce chłodniczej w dolnej części sprężarki. Ma to na celu sprawdzenie czystości oleju w układzie freonowym
  5. Po zweryfikowaniu wszystkich podzespołów, a także czynników chłodniczych przechodzimy do czyszczenia skraplacza, który odgrywa znaczącą rolę w prawidłowej pracy Naszego urządzenia chłodniczego! Nie wierzysz? W takim razie pomyśl sobie jak zachowuje się całkowicie brudny skraplacz, który nie pozwala zaczerpnąć powietrza dzięki wentylatorowi. Odpowiedź jest prosta, zagotuje urządzenie, a w szczególności sprężarki chłodnicze.
  6. Po dokładnym umyciu zarówno urządzenia, a przede wszystkim skraplacza. Nasz Serwis ma za zadanie skontrolowanie ciśnień zarówno na wysokim oraz na niskim ciśnieniu.
  7. Następnym ważnym krokiem jest sporządzenie protokołu serwisu, który jest gotowy do wpisu w CRO. W owym protokole są zawarte wszelkie pomiary, wyszczególnione awarie oraz zagrożenia, które towarzyszą w dalszej pracy Naszego urządzenia. Serwis chiller Clint CHA/K/WP 604-P

ChillerSerwis – Naprawa chiller Clint

Wystarczy zaufać Naszej Firmie, a przysięgamy, że na tym nie stracisz tylko zyskasz. Świadczą o tym liczne certyfikaty, a także lata doświadczenia w branży HVAC, które możemy wykorzystać do poprawy funkcjonowania twoich urządzeń chłodniczych. Jeżeli nie wierzysz, to sprawdź na Naszej stronie listę wszystkich artykułów, bądź zakładkę naprawione i wy-serwisowane chiller 'y. Liczby mówią same za siebie prawda?

Zaufało Nam tysiące, teraz pora na Ciebie!

Serwis agregatu wody lodowej Clint CHA/K/WP 604-P

ChillerSerwis – Profesjonalny serwis Clint

Dziekujemy za ocene! 4.2/5 - (18 votes)