Serwis Carrier

Serwis Carrier | ChillerSerwis – Serwis agregatów wody lodowej

ChillerSerwis to prężnie rozwijająca się Firma w branży HVAC & R, która z całą pewnością podejmie się wyzwaniu konserwacji Państwa urządzenia chłodniczego renomowanej marki jaką jest Carrier. W skład konserwacji chillerów Carrier wchodzą między innymi takie czynności jak.: Serwis, Naprawa, przeglądy techniczne/okresowe, a także modernizacja układów chillerów Carrier! Ze względu na ponad 20 letnie doświadczenie, wyspecjalizowaną grupę serwisantów oraz najnowszy sprzęt chłodniczy, nie ma mowy, aby Nam się nie udało! Świadczyć o tym mogą liczne certyfikaty, a także obszerna wiedza, którą udało Nam się uzyskać, dzięki tym 20 lat

Wsparcie, które umożliwi Ci działanie z najwyższą precyzją!

Ciężka praca, a także chęć zostania ogólnoświatowym Serwisantem urządzeń chłodniczych pchnie Nas w górę w niesamowitym tempie. Wystarczy tylko spojrzeć na ilość Naszych realizacji, które wydarzyły się tylko w jednym roku. To właśnie zakończone prace oraz uśmiechy na twarzach Klientów zapewniają Nas w przekonaniu, że jesteśmy jednym z Pionierów w branży HVAC & R!

Teraz przyszła twoja kolej, aby powierzyć opiekę Firmie ChillerSerwis nad Swoim urządzeniem chłodniczym! 

ChillerSerwis, coś od Nas

Skoro znajdujemy się w artykule poświęconemu tylko i wyłącznie urządzeniom chłodniczym Carrier. To postaram się wypisać Państwu wszystkie możliwe usługi związane z tymi urządzeniami chłodniczymi poniżej! Zachęcamy do uważnego przeczytania poniższej listy usług jaką Nasza Firma jest w stanie zaoferować Naszemu Klientowi. A może właśnie tego Państwo szukają i skorzystają właśnie z Naszej oferty!

Zostań z Nami do końca i dowiedz się czym zajmują się specjaliści z Firmy ChillerSerwis!

Konserwacja Carrier

W przeciągu 20 lat na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, specjaliści z Firmy ChillerSerwis mieli okazję spotkać dziesiątki, jak nie setki chillerów Carrier. Dlatego nie ma obaw, w momencie powierzania Naszej Firmie opieki nad swoim urządzeniem chłodniczym marki Carrier. A teraz Państwu wypiszę usługi konserwacyjne chillerów Carrier jakie pełni Nasza Firma!

 • Serwis chillerów Carrier – Niezależnie od tego gdzie się Państwo znajdują w Polsce, a przede wszystkim jakiej wydajności chłodniczej jest Państwa urządzenie,
 • Naprawa chillerów Carrier – Dzięki dostępowi do oryginalnych komponentów chłodniczych, a także nowoczesnemu sprzętowi Nasi specjaliści z branży HVAC & R z całą pewnością poradzą sobie z Państwa problemem/awarią,
 • Modernizacja chillerów Carrier – Na życzenie Naszego Klienta, jesteśmy w stanie zmodernizować układ chillera Carrier specjalnie pod wymagania Naszego Klienta! 
 • Przeglądy techniczne Carrier – Nasza Firma jest w stanie wykonywać regularne przeglądy techniczne w celu zapewnienia prawidłowej pracy Państwa urządzenia!
 • Przeglądy okresowe Carrier – Tak samo jak w przypadku przeglądów technicznych, jak i również serwisów. Nasza Firma jest w stanie wykonywać przeglądy okresowe, które mają zapobiec niechcianej awarii,
 • Utylizacja chillerów Carrier – Ze względu na certyfikaty, a także pozwolenia Nasza Firma jest w stanie zutylizować Państwa urządzenie chłodnicze Carrier wraz z czynnikiem chłodniczym, którym jest zapełniony Państwa chiller Carrier,
 • Montaż chillerów Carrier – W momencie, gdy Nasz Klient zakupi od Naszej Firmy chiller Carrier, bądź zakupi urządzenie chłodnicze we własnym zakresie, lecz nie posiada profesjonalnej Firmy, która je zamontuje. To jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną usługę montażu chillera firmy Carrier. Przypominamy, że nieodpowiedni montaż, a także usadowienie chillera może negatywnie wpłynąć zarówno na prawidłową pracę Naszego urządzenia oraz uniemożliwi to Filmie serwisującej swobodny dostęp do chłodnicy oraz środka urządzenia!
 • Budowa systemów chłodzenia pod chillery Carrier – Żeby tego było mało to Nasza Firma od podstaw jest Państwu w stanie wykonać kompleksową budowę systemu chłodzenia pod chiller Carrier. W skład kompleksowej budowy systemów chłodzenia, wchodzi Projekt, budowa, kończąc na modernizacji układu chłodzenia pod specjalne wymagania Klienta. 

Jednakże to nie wszystko, gdyż Nasza Firma jest również dostawcą nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych chillerów Carrier! 

 • Sprzedaż chillerów Carrier – Sprzedaż agregatów wody lodowej Carrier, a także innego rodzaju agregatów chłodniczych renomowanej marki chłodniczej jaką jest Carrier. Posiadamy różnej wydajności chłodniczej chillery Carrier, począwszy od 1 kW, do nawet 1500 kW! Ponadto na każde Nasze urządzenie chłodnicze dajemy gwarancję prawidłowej pracy. Gdyż przed każdą jedną sprzedażą wykonywana jest dokładna analiza, a także serwis, który ma zapobiec przyszłym awariom,
 • Wynajem chillerów Carrier – Dla Klientów, którzy nie posiadają wystarczających funduszy na zakup nowego, a także używanego chillera Carrier, jesteśmy w stanie zaoferować wynajem chillera Carrier, który w ostatnim czasie szczyci się coraz większym zainteresowaniem. Gdyż mają Państwo okazję zapoznać się bezpośrednio z Nami, a zarazem urządzeniem chłodniczym, którego następnie będą mogli Państwo zakupić! 

Chillery Carrier

Firma ChillerSerwis z całą pewnością poleci Każdemu jednemu Klientowi chiller renomowanej marki chłodniczej Carrier. Który jest mercedesem wśród chillerów, a to ze względu na jego innowacyjne rozwiązania, a także najwyższej jakości komponenty chłodnicze, które zostały wykorzystane do budowy tych zaskakujących urządzeń chłodniczych. 

Zakup już teraz chiller Carrier od Naszej Firmy i ciesz się najlepszym urządzeniem chłodniczym dostępnym na rynku chłodnictwa i klimatyzacji! 

Innowacyjny i całkowicie bezawaryjny system chłodzenia to idealne sformułowanie, które doskonale opisuje urządzenia chłodnicze firmy Carrier. Najwyższej jakości komponenty pozwalają na zachowanie najwyższych standardów na rynku chłodnictwa. Nie można zaprzeczyć, że Carrier jest jednym z czołowych dostawców urządzeń chłodniczych w Polsce, a nawet na świecie! System sterowania Pro-Dialog+ dla chillerów Carrier wzbudził zainteresowanie i przekonał do jego zakupu wiele osób posiadających własne fabryki, biurowce i hale przemysłowe. Pozwalają one między innymi na bezpieczną pracę, a co ważniejsze przedwcześnie informują nas o przyszłych awariach i błędach.

Chillery Carrier to wyższa półka chillerów procesowych dostępnych na rynku chłodnictwa, którą już teraz możecie mieć! 

Serwis Carrier

W momencie, gdy Nasz serwis wykona przegląd techniczny/zerowy agregatu wody lodowej to śmiało możemy przejść do wykonywania czynności serwisowych chillera Carrier, zaliczamy do tego w kolejności:

 1. Kontrola wizualno-techniczna urządzenia – W tym o to kroku, Nasz serwis, dokona wszelkich starań, aby poddać analizie urządzenie. W której dowie się jakie jest zużycie urządzenia i nie tylko! Ponadto, dokonujemy weryfikacje stanu technicznego, jak i również wizualnego maszyny. Podczas wczesniej opisanych czynnościach skupiamy się przede wszystkim na układzie freonowym. Na której mogą znaleźć się tłuste plamy oznaczające wyciek freonu.
 2. Weryfikacja, a także sprawdzenie prawidłowej pracy automatyki kontrolno-pomiarowej. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi wykonujemy szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych, które mają za zadanie ochronić urządzenie.
 3. Przegląd zabezpieczeń układu – Między innymi presostaty, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, a także czujniki kontroli zgodności i kolejności faz.
 4. Sprawdzenie efektywności pomp obiegowych – Oczywiście jeżeli urządzenie jest uzbrojone w owe pompy. Do tej czynności należy również czyszczenie filtra wody lodowej.
 5. Sprawdzenie instalacji freonowej – Może się Państwo tylko domyślać jak ważne jest dopilnowanie instalacji freonowej, aby nie posiadała ona żadnych wycieków freonu. Z tego powodu w tym kroku sprawdzany jest pomiar ciśnień zarówno statycznych, jak i również podczas pracy chillera.
 6. Zweryfikowanie pracy elementów roboczych – Do elementów roboczych zaliczamy takie podzespoły jak sprężarka chłodnicza, a także wentylator skraplacza. Główną przyczyną dlaczego weryfikujemy te elementy jest chęć zmniejszenia ryzyka spięcia elektrycznego w urządzeniu, a także bezpieczeństwo Naszych Klientów.
 7. Ocena oleju chłodniczego w sprężarce – Olej sprężarkowy podczas Naszych oględzin ma wyglądać jak nowo dopiero dodany. Tak żebyśmy mieli stuprocentową pewność co do układu, że jest on zarówno czysty.
 8. Dokładne mycie skraplacza – Ta czynność dotyczy skraplaczy lamelowych gaz/powietrze. Lecz w przypadku agregatów wody lodowej chłodzonych wodą czyścimy filtry wody chłodzącej.
 9. Sporządzenie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO – W protokole zawarte są wszelkie pomiary, wyszczególnione awarie, a także zagrożenia. Jakie towarzyszą w dalszej pracy urządzenia chłodniczego.

Naprawa chillerów Carrier

Gdy serwisowi uda się sporządzić protokół przeglądu zerowego, możemy przejść do usuwania awarii, a dokładniej naprawy chillera Carrier. Każda naprawa chillera Carrier jest inna, więc nie będziemy wypisywać przebiegu każdej możliwej naprawy. Nasze profesjonalne podejście jak i również najlepiej wyszkolona kadra pracowników uratuje ci urządzenie. Dlatego właśnie gorąco zapraszamy do skorzystania z Naszych usług właśnie teraz! Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając Naszą Firmę!

Wszystkie Nasze naprawy chillerów Carrier oferujemy na terenie całej Polski. Dlatego nie musisz się więc martwić, ponieważ chętnie przyjedziemy do Ciebie i Twojego urządzenia. Jeśli to wszystko Ci nie wystarczy, to napewno zainteresuje Cię Nasza dodatkowa oferta jaką jest: zakup, kompleksowa renowacjasprzedaż wynajem agregatów wody lodowej.

Profesjonalna naprawa chillerów Carrier na terenie całej Polski! 

Sprzedaż chillerów Carrier

Co do doboru urządzeń chłodniczych to odpowiednie urządzenie chłodnicze znacząco obniży koszty inwestycji, koszty eksploatacyjne, a przede wszystkim pozwoli Nam na obniżenie zużycia energii elektrycznej. Warto również pamiętać o tym, że to właśnie moc agregatu wody lodowej należy odpowiednio dopasować, gdyż zbyt niska moc może zakłócić pracę maszyn, a zbyt duża wpłynie negatywnie na koszty eksploatacyjne. Pomagamy rozwiązać wszystkie dylematy, związane z chłodzeniem czy klimatyzacją, między innymi gdzie zainstalować chiller. Miejscami takimi może być zarówno na zewnątrz albo wewnątrz budynku, bądź jakie jeszcze urządzenia będą niezbędne. 

Jak już wyżej powiedzieliśmy, wystarczy do Nas tylko napisać, a My z miłą chęcią Państwu pomożemy oraz przedstawimy przykładową ofertę. A może dacie Nam szansę i skorzystacie wtedy z Naszych usług.

Wynajem chillerów Carrier

Wspomnimy również o pełnionej przez nas usłudze jaką jest wynajem chillerów Carrier na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju chillery od 1kW do ponad 1500 kW! Agregaty te pochodzą od renomowanych marek, takich jak: TraneCarrierAirWellBlueBoxGreenBoxClimavenetaUnflairVertivHyfraPiovanStulzYork itd. Posiadamy zarówno nowe jak i również używane urządzenia chłodnicze, testowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie chłodnictwa. 

Serwis agregatów wody lodowej Carrier

 • Nasz serwis agregatów wody lodowej zawiera także przegląd techniczny,Serwis chiller Carrier
 • Dokładne mycie skraplacza i konstrukcje,
 • Odzyskujemy a także ważymy czynnik chłodniczy, natomiast jeżeli stwierdzimy wyciek freonu w instalacji freonowej informujemy o tym Klienta,
 • Przy użyciu detektora gazu szukamy jakichkolwiek miejsc wycieku czynnika,
 • Likwidacja drobnych uszkodzeń, lecz z pominięciem uzupełnienia gazu. Gdy stwierdzony jest brak czynnika chłodzącego należy zrobić test szczelności,
 • Pomiary elektryczne sprężarek, wentylatorów, pompy wody, a także innych podzespołów elektrycznych,
 • Sporządzenie protokołu.

Serwis chillerów Carrier | ChillerSerwis – Serwis i naprawa chillerów Carrier | Serwis i naprawa agregatów wody lodowej marki Carrier

Przypomnienie

Oferujemy pełen serwis pogwarancyjny agregatów wody lodowej Carrier i innych chillerów bez względu na producenta. Naprawiamy, modernizujemy oraz serwisujemy agregaty wody lodowej Carrier dowolnego typu i dowolnej wydajności chłodniczej na terenie całej Polski. Pełnimy również usługi serwisu oraz napraw agregatów wody lodowej innych marek takich jak: Trane, York, MTA, Stulz, Climaveneta, Clivet, Deltatherm, Piovan, Hyfra, BlueBox, itd… Działamy w dziedzinie chłodzenia maszyn i urządzeń wodą lodową. Od ponad dekady co daję Nam obszerną wiedzę w temacie wody lodowej, certyfikaty, uprawnienia, a także długoletnie doświadczenie. Dodatkowo budujemy, a także rozbudowujemy instalacje wody lodowej o dowolnym przepływie, ciśnieniu, a także o różnej temperaturze medium.

Dziekujemy za ocene! 4.7/5 - (195 votes)