Serwis Dry Cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680
Serwis Dry Cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680

Serwis Dry Cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680

Serwis dry cooler CIAT | Serwis i naprawa dry coolerów

Nasza Firma na życzenie Klienta jest w stanie wy serwisować, naprawić, a także zmodernizować układy chłodzenia oraz urządzenia chłodnicze różnego rodzaju. W tym przypadku było to jedno z urządzeń renomowanej marki CIAT, a dokładniej dry coolera, który jest odpowiedzialny za schładzanie cieczy kosztem niskiej energii elektrycznej. Więcej na temat Dry coolerów dowiedzą się Państwo w jednym z Naszych artykułów „Dry cooler”. 

Natomiast w tym oto artykule postaram się Państwu opisać pełen przebieg serwisu dry coolera Firmy CIAT. Ponadto dowiedzą się również Państwo, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas wykonywania profesjonalnego serwisu urządzenia chłodniczego. A może nawet odnajdą Państwo przyczynę awarii swojego urządzenia chłodniczego! Jednakże nie zalecamy usuwania jej bez wymaganego doświadczenia, a przede wszystkim sprzętu, który jest wykorzystywany właśnie do neutralizowania przyczyn awarii.

Zaufaj, a także skorzystaj z pomocy Naszej Firmy, a obiecujemy, że napewno się na Nas nie zawiedziesz! 

Dry coolery CIAT’A

Ze względu na to, że Nasza Firma regularnie wykonuje serwisy przemysłowych urządzeń chłodniczych. Nie możemy zarzucić nic złego Firmie CIAT, która jest jednym z większych producentów różnego rodzaju sprzętu oraz urządzeń chłodniczych. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi agregaty skraplające, agregaty wody lodowej, a także wyżej wspomniany dry coolery.

Najczęściej wykonywane przez Nas serwisy oraz przeglądy techniczne, wynikają z zaniedbań urządzeń chłodniczych przez właściciela, dlatego nie muszą się Państwo martwić o awaryjność urządzeń chłodniczych CIATA. Jednakże nie obiecujemy, że podczas produkcji jedno z powyższych urządzeń chłodniczych posiada wadę fabryczną.

Profesjonalny serwis, a także naprawa agregatów wody lodowej CIAT!

Chłodzenie swobodne

Nowoczesne rozwiązania chłodnicze, które mają za zadanie utrzymanie optymalnych warunków pracy. Prostota i estetyka bezpośrednio wpływają na użytkowanie i chęć użytkowania. Dlatego właśnie dzięki prawie 20 lat doświadczenia i ciągłym dążeniu do perfekcji. Nasza Firma otwiera sobie to co nowsze możliwości! Nasze wydajne urządzenia chłodnicze o współczynniku EER >2,8 wpływają pozytywnie na sposób funkcjonowania i pracy twojego zakładu. Zmienne obciążenie i sterowanie 0-10 V bezpośrednio wpływają na odbiór ciepła i dokładność pomiaru +/- 0,1 K. Ponadto, Nasze chillery procesowe o mocy od 1 kW do 1,2 MW są dostępne od ręki właśnie dla takich jak Ty!

Innowacyjne rozwiązania chłodzenia, które konsekwentnie przekładają się na wysoką wydajność i bezawaryjną pracę. Funkcjonalność jest czynnikiem determinującym dzisiejsze standardy, wpływając tym samym na ich wykorzystanie. Automatyka sterowania połączona z akcesoriami kontrolno-pomiarowymi odbiega od dzisiejszych standardów i w przypadku wersji premium znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo awarii. Powiadomienia wysyłane w trybie rzeczywistym wpływają na wykorzystanie potencjału systemu i są natychmiast usuwane w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nietypowych zdarzeń.

Dowiedz się więcej o chłodzeniu swobodnym na Naszej Stronie!

Dry cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680

Dry cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680 to dry cooler o wydajności chłodniczej ok. 80 kW, który został wyprodukowany w 2003 r. przez renomowaną markę chłodniczą jaką jest CIAT. Od lat Nasza Firma wspiera, a także pomaga Naszym Klientom w celu zapewnienia odpowiedniego chłodzenia. Tak aby produkt Naszych Klientów był na jak najwyższym poziomie, a także jakości. Dzięki współpracy z szeroką grupą dostawców, Firma ChillerSerwis jest w stanie Państwu zapewnić różnego rodzaju chłodzenie, mamy tu na myśli szeroki dostęp urządzeń chłodniczych. Począwszy od małych 5 kilo Watowych urządzeniach po przemysłowe giganty, które posiadają wydajność chłodniczą bliską 1500 kW! 

Znajdź swoje wymarzone urządzenie chłodnicze W Naszym sklepie! 

Serwis dry cooler CIAT AIRAL C7033 HI 680

Firma ChillerSerwis tak samo jak w przypadku agregatów wody lodowej, serwisuje, a także naprawia dry coolery o różnej wydajności chłodniczej. I aby ułatwić Państwu zrozumienie jak ważna jest prawidłowa konserwacja urządzeń chłodniczych. Postanowiliśmy przygotować Państwu w następnym akapicie zakres czynności serwisowych oraz naprawczych dry coolera wraz z opisem szczegółowym.

Zaufaj specjalistom z Firmy ChillerSerwis i ciesz się prawidłową pracą Swojego urządzenia chłodniczego!

Serwis dry coolera CIAT AIRAL C7033 HI 680

Gorąco zachęcamy Państwa do przeczytania poniższej części akapitu w celu dowiedzenia się wiecej na temat serwisu dry coolera CIAT. Czynności serwisowo-naprawcze dry coolera CIAT AIRAL C7033 HI 680 wyglądały w sposób następujący.

  1. Podstawową czynnością, która rozpoczyna czynności serwisowe Naszego dry coolera jest nic innego jak ocena stanu wizualnego urządzenia chłodniczego. Nasz wykwalifikowany Serwis w tym kroku zwraca szczególną uwagę na uszkodzenia mechaniczne, wiszące, zniszczone oraz niedokręcone elementy takie jak elektronika, kable, wentylatory, różnego rodzaju oczujkowanie oraz wiele innych elementów narażających Nas na nieprawidłową pracę urządzenia.
  2. Następnym krokiem po ocenie stanu wizualnego przyszedł czas na ocenę stanu technicznego Naszego dry coolera 80 kW. Na tym etapie dowiadujemy się jaki jest stan zużycia skraplacza, wentylatorów skraplacza, w tym również silniki i łożyska. Nie obędzie się również sprawdzeniem zużycia elementów elektronicznych.
  3. Gdy zakończymy weryfikację wizualną i techniczną, to dobry moment na weryfikację działania automatyki kontrolno-pomiarowej. Jak sama nazwa wskazuje, w tym kroku zwracamy szczególną uwagę na działanie automatyki kontrolno-pomiarowej, dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi nic Nam nie umknie! Ponadto, to właśnie dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz bogatemu doświadczeniu w branży HVAC&R jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe pomiary poszczególnych elementów zabezpieczających oraz kontrolno-pomiarowych przeznaczonych do ochrony urządzeń!
  4. Skoro powyższe kroki mamy już za sobą to kolejnym równie ważnym krokiem jest sprawdzenie bezpieczeństwa urządzenia. Na tym etapie nie można się pomylić, ponieważ jeśli chodź jedno z zabezpieczeń nie zadziała prawidłowo, narazić możemy zarówno urządzenie chłodnicze, jak i również Naszych klientów. Aby uniknąć powyższej sytuacji, Nasza Firma wykonuje przegląd różnego rodzaju presostatów ciśnienia, czujników ciśnienia, czujników przepływu oraz czujników kontroli zgodności i kolejności faz.
  5. Kontrola jednostki freonowej. Głównym skutkiem ubocznym źle skonstruowanej instalacji freonowej są nieszczelności i spadki ciśnień. Dlatego tak ważne jest, aby mieć pełną i jak najbardziej precyzyjną kontrolę nad Swoim systemem freonowym.
  6. Po kontroli instalacji freonowej nastał czas na sprawdzenie działania elementów roboczych w Naszym dry coolerze. Podczas tej fazy Nasi serwisanci sprawdzają działanie wentylatorów skraplacza. Ma to na celu zmniejszenie ryzyka wystąpienia zwarć elektrycznych w sprzęcie oraz dla bezpieczeństwa Naszych Klientów!
  7. Ocena czystości oleju chłodzącego w układzie freonowym – Jednym z najważniejszych kroków w serwisowaniu urządzeń chłodniczych jest ocena oleju chłodzącego, ponieważ jeśli nasz serwis znajdzie brudny olej lub przedmioty, których nie powinno tam być, należy podjąć niezbędne kroki w celu oczyszczenia układu i zastąpić go świeżym olejem i następnie napełnić go nowym gazem chłodniczym.
  8. Przedostatnim krokiem w naszym serwisie jest dokładne umycie i wyczyszczenie skraplacza. Ta czynność dotyczy skraplaczy z żebrami gazowymi/powietrznymi.
  9. Natomiast koniec serwisu dry coolera polega na przygotowanie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Umowa obejmuje wszystkie pomiary, wymienione awarie i ryzyka, które towarzyszyć będą podczas dalszej pracy dry coolera.

Profesjonalne serwisy urządzeń chłodniczych w zasięgu ręki! 

Podsumowanie

Jeżeli chcą mieć Państwo święty spokój ze Swoim urządzeniem chłodniczym to w takim razie świetny moment, aby zwrócić się o pomoc do Naszej Firmy. A dokładniej Firmy ChillerSerwis. Gwarantujemy, że w momencie przejęcia opieki nad Państwa urządzeniem chłodniczym, wszystkie Państwa zmartwienia odejdą w niepamięć, a Wasze urządzenie chłodnicze zyska nowego życia!

Niezawodna, a także fachowa pomoc w konserwacji urządzeń chłodniczych różnej wydajności chłodniczej!

Serwis agregatów wody lodowej 

Twoim marzeniem jest posiadanie niezawodnego, a przede wszystkim bezpiecznego urządzenia chłodniczego? To wszystko jest możliwe, dzięki Profesjonalistom z Firmy ChillerSerwis! Reasumując, wszystkie pełnione przez Nas usługi są wykonywane na terenie całej PolskiDlatego nie masz się czego obawiać, ponieważ My z miłą chęcią cię odwiedzimy, jak i również twoje urządzenie. Żeby tego wszystkiego było mało, Nasza dodatkowa oferta z pewnością cię zaciekawi, ponieważ jest nią nic innego jak: Skupkompleksowa regeneracjasprzedaż, a także wynajem agregatów wody lodowej. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wykorzystywane przez Nas agregaty wody lodowej są idealną alternatywą między innymi dla Firm z ograniczonym budżetem.. Lecz również  dla Firm, które dbają o Nasze wspólne jutro. Główną misją Naszej Firmy jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń chłodniczych, które są oparte o wodę lodowąUrządzenia Naszej Firmy cechują się bezawaryjną pracą i wytrzymałością. Serwis chillerówUżywany chillerDry cooler

Serwis Dry coolerów| Serwis Dry cooler CIAT | Serwis i naprawa dry coolerów

Zdjecia dry coolera CIAT

Dziekujemy za ocene! 4.6/5 - (34 votes)