Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM
Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM

Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM

Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM | ChillerSerwis

W ostatnim czasie dostaliśmy zlecenie serwisu, a także naprawy chiller oil HBO 750 PSBM wraz z ChillerTech. Te agregaty chłodnicze znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w branży CNC. Dzięki swojej wydajności zapewniają znakomite chłodzenie dla obrabiarek, skrawarek czy tokarek CNC.

Serwis chiller Oil HBO 750 – elektronika sterująca

Serwis chiller Oil HBO 750 PSBM
Serwis chiller Oil HBO 750 PSBM

Jedną z częstszych awarii tego producenta zalicza się błędy i zakłócenia w sterowaniu. W przypadku uszkodzonej elektroniki sterującej wykonujemy:

  • Naprawę płyty elektronicznej,
  • Skontrolowanie funkcjonalności wszystkich sterowników i modułów sterowania,
  • przetestowanie działania czujników.

Naprawa chiller Oil – nieszczelność układu freonowego

Nasz serwis wykonuje również naprawy, związane z wyciekiem freonu i awariami, związanymi z nieszczelnym układem freonowym. Naszym profesjonalnym sposobie na zlokalizowanie nieszczelności układu czynnika chłodzącego. Używamy do tego

  1. Detektora nieszczelności,
  2. Azotu technicznego,
  3. Piany.

Wykonaliśmy próbę szczelności przez dwie godziny, przy ciśnieniu 25 Bar, przez co zyskujemy pewności, że urządzenie będzie w pełni sprawne oraz gotowe do dalszej pracy. Wyciek na instalacji freonowej jest kosztownym uszkodzeniem z racji na podwyższenie ceny freonów w ostatnich latach.

Dbając o właściwe działanie urządzenia, podczas każdego serwisu wymieniamy także filtr, który dodatkowo zabezpiecza maszyny przed szkodliwym działaniem kwasów, a także wykonujemy długotrwałą próżnię. Zasada działania próżni ma za zadanie wyciągnąć osadzony wewnątrz instalacji brud, a także osuszenie instalacji freonowej z wilgoci. Wilgoć w układzie freonowym jest dość szkodliwa. Łącząc się z czynnikiem freonowym i olejem przyczynia się do niszczenia poszczególnych elementów od środka. Wilgoć, także może przytkać filtr, co przyczynia się do następnej naprawy i szukania przyczyny.

Podczas serwisu wykonujemy, także dodatkowe czynności, dzięki który wydłużymy żywotność Państwa urządzenia.

W Naszym serwisie nie tylko usuwamy powstałe awarie, ale również przetestujemy Twój agregat wody lodowej pod względem sprawności i wydajności, dokonując szczegółowej analizy na przyszłość. Dowiesz się przy tym informacje o ewentualnym zużyciu poszczególnych podzespołów. Gdy wybierzesz ChillerSerwis zapewnisz Sobie gwarancję że Twoje urządzenie zostało poprawnie przetestowane i funkcjonuje bez zarzutu.

Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM | ChillerSerwis

Dziekujemy za ocene! 4.2/5 - (49 votes)