Chiller Uniflair 50 kW

Chiller Uniflair 50 kW| Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej

Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis współpracuje od dobrych nastu lat z szeroką grupą dostawców różnego sprzętu oraz urządzeń chłodniczych. Ze względu na tak długą współpracę, Nasza Firma zaopatrzyła się w dziesiątki jak nie setki urządzeń chłodniczych różnego rodzaju oraz podzespoły chłodnicze, aby w razie jakiejkolwiek awarii, bądź usterki pomóc Naszemu Klientowi! Nasz wciąż poszerzający się asortyment na chwile obecną wygląda następująco: 

Tylko spójrzcie jak tego jest dużo! Nie ma nawet takiej możliwości, aby Państwo nie znaleźli u Nas tego czego właśnie potrzebujecie. Jeżeli poszukują Państwo urządzenia chłodniczego to w takim razie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną do jednego z Naszych oddziałów, a dokładniej „Oddziału sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej„. Natomiast jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się jakiejś ważnej informacji od strony technicznej to w takim razie zachęcamy do kontaktu z „Oddziałem technicznym„. I został nam ostatni oddział odpowiedzialny za przyjmowanie serwisów oraz przeglądów technicznych, dokładniej „Oddział serwisu agregatów wody lodowej„. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Wszystko czego tylko Państwu potrzeba, znajdą Państwo właśnie u Nas! 

Urządzenia chłodnicze Uniflair

Nasza Firma dzięki temu, że działa od ponad 20 lat w branży HVAC & R zetknęła się nie raz z urządzeniami chłodniczymi marki Uniflair, w tym również w przedstawianym w tym artykule modelem ERAF0521A o wydajności chłodniczej 50 kW. Ze względu na znajomość z agregatami wody lodowej doszliśmy do wspólnego wniosku, że chillery Firmy Uniflair cechują się dłuższą listą zalet w przeciwieństwie do innych urządzeń chłodniczych w tej cenie, bądź o takiej wydajności chłodniczej. 

Ponadto jesteśmy w stanie stwierdzić, że to właśnie takiego urządzenia chłodniczego Państwo szukali. A zwłaszcza w takiej cenie, jaką jestesmy w stanie zaoferować za chiller Uniflair ERAF0521A! Jednym z głównych powodów, dla których czujemy, że to właśnie agregat wody lodowej marki Uniflair ERAF0521A, będzie odpowiednim wyborem dla Państwa jest stale rosnąca lista zalet agregatów chłodniczych tego typu. Chillery ERAF0521A, cechują się wyjątkowo cichą, stabilną i niezawodną pracą jaką mogą Nam zaoferować te urządzenia. Żeby tego było mało to zostały one doposażone w jedną z najbardziej oczekujących funkcji, jaką jest funkcja free coolingu!

Zastanów się nad zakupem urządzenia chłodniczego Uniflair ERAF0521A już teraz!

Chiller Uniflair

Jak wspomnieliśmy wcześniej, chiller Uniflair ERAF0521A charakteryzuje się bezawaryjną, cichą i co najważniejsze niezawodną pracą, co wyróżnia go spośród innych urządzeń chłodniczych w swojej klasie. Między innymi jego kompaktowa konstrukcja nie tylko oszczędza dużo miejsca dla przyszłego właściciela, ale w tej kompaktowej konstrukcji posiadają również Państwo takie rzeczy jak: moduł hydrauliczny jak i również swobodne chłodzenie!

Gorąco zachęcamy do zakupu jednego z Naszych agregatów wody lodowej, a dokładniej chillera Uniflair ERAF0521A, który posiada zarówno moduł hydrauliczny, jak i również funkcję free coolingu.

Na Naszej stronie można znaleźć również drugi artykuł poświęcony serwisowi tego chillera, a dokładniej agregatu wody lodowej Uniflair ERAF0521A. 

Dowiedz się więcej o agregacie chłodniczym Uniflair ERAF0521A!

Chiller Uniflair 50 kW 

Tak jak wyżej Państwu przedstawiliśmy, urządzenie chłodnicze renomowanej marki jaką jest właśnie Uniflair posiada naprawdę długą listę zalet, do której należą takie rzeczy jak:

 • Nowoczesny system sterowania oparty o sterownik mP2
  Łatwy w użyciu interfejs, który pozwala na zmianę obciążenia sprzętu. Komunikacja z akcesoriami kontrolno-pomiarowymi umożliwia ciągłe monitorowanie temperatury oraz pracy systemu. Dokładność w regulacji i pomiarze czyni to urządzenie niezawodnym rozwiązaniem.
 • Najwyższej jakości sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności
  Każdy z Nas chce, aby jego sprzęt był energooszczędny i działał niezawodnie. Często kładziemy również nacisk na dostępność podzespołów, co pozwoli Nam zminimalizować przestoje maszyn oraz awarii. Od prawie 50 lat ulepszona konstrukcja pozwala projektantom osiągać imponujące rezultaty. Zminimalizowana liczba elementów roboczych oraz niewielkie wymiary otwierają przed Nami nowe możliwości. Wysoki stopień sprężania i imponująco małe wymiary coraz częściej wpływają na wybór tych sprężarek na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.
 • Pełne wykorzystanie potencjału urządzenia dzięki kompaktowej budowie
  Coraz częściej mamy do czynienia z ograniczonymi przestrzeniami, dzięki którym mamy niewielką powierzchnię do zaspokojenia potrzeb agregatu chłodniczego. Z agregatem chłodniczym Uniflair ERAF0521 nie musisz się o nic martwić!
 • Funkcja free coolingu
  Wyjątkowa pod każdym względem technologia oparta na free-coolingu, której główną misją i zadaniem jest zmniejszenie efektywności energetycznej. Nowoczesny system sterowania, wychodząc naprzeciw potrzebom free-coolingu, dokonuje precyzyjnych pomiarów i zatrzymuje sprężarkę chłodniczą w przypadku wykrycia takiej możliwości. To posunięcie przyniosło niesamowity efekt w postaci zmniejszenia Naszych rachunków za energię elektryczną o prawie 45% każdego roku. Ważnym elementem jest również wydłużenie żywotności systemu poprzez zmniejszenie częstotliwości przełączania sprężarki chłodniczej
 • Ekologiczny czynnik chłodniczy R410A
  Dbajmy o Nasze wspólne środowisko! Wybierając sprzęt chłodzący o wyższym współczynniku wydajności, nie musisz martwić się o problemy przyszłości. Zużycie czynnika chłodniczego zostało zmniejszone o prawie 45%, dzięki ultranowoczesnemu systemowi armatury kontrolno-pomiarowej, co znacznie zwiększy rentowność Twojej firmy.

  Minimalne gabaryty sprzętu wraz z free coolingiem pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy i co najważniejsze zapewnią Państwu wysoką wydajność chłodniczą.

   

Chiller Uniflair 50 kW specyfikacja techniczna

Producent Uniflair
Model ERAF0521A
Data produkcji 2010 r.
Wydajność chłodnicza ok. 50 kW
Współczynnik EER 3.33
Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość  R410A / 7,5 kg
Zakres pracy od 5 °C do nawet 28 °C
Rodzaj sprężarek chłodniczych oraz ich ilość  Sprężarki chłodnicze Danfoss 2 szt.
Wymiary Szerokość/Długość/Wysokość 2010 mm | 1190 mm | 1560 mm
Ilość dostępnych sztuk 1 szt.

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

 • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
 • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
 • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Z kim współpracujemy?

ChillerTech – Najlepszy sprzedawca nowych, a także używanych urządzeń chłodniczych. Firma ChillerTech zgodnie z wymaganiami Swoich klientów, jest w stanie sprzedać, dostarczyć, a na końcu zamontować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. A dokładniej takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oile, dry coolery i wiele innych zaskakujących i powszechnych urządzeń chłodniczych.

SKiC – Najlepszy serwisant i dostawca podzespołów chłodniczych do agregatów wody lodowej. Nasza firma współpracuje z najlepszymi serwisantami agregatów wody lodowej, a także współpracuje z dostawcą podzespołów chłodniczych, takich jak sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplaczy, wymienników ciepła, pompy obiegowe oraz różnego rodzaju czujników. Dzięki współpracy ze SKiC’em. wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i co najważniejsze niezbędnych informacji na temat serwisu chillerów różnego rodzaju! Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Sprzedaż i montaż chillerów Uniflair

Nasza Firma od ponad 20 lat pełni kompleksowe usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Podczas tych 20 lat pomagania Naszym Klientom nauczyliśmy się, a przede wszystkim opanowaliśmy do perfekcji, jak w prawidłowy sposób konserwować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze! W trakcie prawie tych 20 lat spotkaliśmy się z różnymi przypadkami awarii: pomp ciepła, agregatów skraplających, agregatów chłodniczych, chiller oilów, central wentylacyjnych, a także najczęściej spotykanych agregatów wody lodowej.

ChillerSerwis – Sprzedaż chillerów 50 kW

Używany chiller 50 kW

Zdjęcia Chiller Uniflair

Dziekujemy za ocene! 4.7/5 - (31 votes)