Chiller OPK ICE230

Chiller OPK ICE230 | ChillerSerwis – Serwis urządzeń chłodniczych renomowanych marek

Nasza firma posiada szeroką gamę agregatów wody lodowej renomowanych marek o dowolnej mocy chłodniczej. Nasze urządzenia cechuje najwyższa wydajność, prosta, a zarazem zaawansowana budowa, a przede wszystkim wysoka efektywność chłodnicza. Właśnie z tego powodu,  zachęcamy Państwa do odwiedzenia Naszego sklepu w stopce menu, bądź kontaktu drogą mailową pod info@chillerserwis.com. Nasza Firma ponadto posiada różne podzespoły chłodnicze, które na życzenie Naszego Klienta jest w stanie zamienić, bądź w innym przypadku  wyremontować uszkodzony podzespół z wytwornicy wody lodowej Klienta. Do owych podzespołów zaliczają się: Sprężarki, wentylatory, pompy wody , pompy hydrauliczne, zbiorniki buforowe i wiele wiele więcej.

Sprzedaż oraz wynajem agregatów wody lodowej

Jeżeli Państwo zamierzają kupić urządzenie chłodnicze to dobrze się składa, ponieważ dysponujemy agregatami wody lodowej o mocy chłodniczej od 1 kW do aż 1500 kW renomowanych marek, takich jak  TraneCarrierAirWell, Piovan, BlueBoxGreenBox, UnflairVertivHyfraStulz, ClimavenetaYork itd. Napisz już teraz i dowiedz się jak wiele możesz zyskać wybierając nasze urządzenia!

Specyfikacja Techniczna Chiller OPK ICE230

Skup i sprzedaz chiller OPK ICE230 ChillerSerwis

Producent OPK
Model ICE230 400/3/50
Nr ser. 33336260001
Rok produkcji 05/2007 r.
Agregat wody lodowej Chłodzony Powietrzem
Czynnik chłodniczy R407C – 46 kg
Moc chłodnicza 170 kW
Parametr chłodniczy  12/7 stopni Celsjusza
Liczba, a także rodzaj sprężarek 2 szt. sprężarki typu scroll Copeland
Waga ok. 2100 kg
Wymiary długość – 3270 mm; szerokość – 1290 mm; wysokość – 2272 mm 
Dodatkowe informacje Urządzenie wyposażone zostało w moduł hydrauliczny, który ogranicza załączanie się urządzenia rozruch/uruchomienie urządzenia w początkowej fazie.

Skontaktuj się z Nami już dziś, a gwarantujemy ci dobrą ofertę na Chiller OPK ICE230!

Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz świadectwa kwalifikacji m.in. z zakresu obsługi technicznej, demontażu, regeneracji instalacji i urządzeń chłodniczych. Również posiadamy takie na, które warto zwrócić szczególną uwagę a są to odzysk i unieszkodliwianie substancji kontrolowanych. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. 

Chiller OPK ICE230 | ChillerSerwis – Serwis oraz naprawa agregatów wody lodowej renomowanych marek

Zachęcamy do odwiedzenia Naszej Konkurencji jaką jest ChillerTech. Dbajmy o Nasze wspólne środowisko korzystając z agregatów wody lodowej. A także do artykułu o sprzedaży i wynajmie agregatów wody lodowej renomowanych marek jakimi są Carrier i Trane.

Dziekujemy za ocene! 4.2/5 - (36 votes)