Sprężarka chłodnicza JT170G-KYE
Sprężarka chłodnicza JT170G-KYE

Sprężarka chłodnicza JT170G-KYE

Sprężarka chłodnicza JT170G-KYE | Sprzedaż sprężarek chłodniczych JT170G-KYE! 

Nasza Firma ze względu na to, że posiada zarówno nowe, jak i używane agregaty wody lodowej powinna, a wręcz musi posiadać podzespoły tych niesamowitych urządzeń przemysłowych. W skład tych elementów wchodzą jedynie wentylatory, pompy wodne, pompy hydrauliczne, zbiorniki buforowe i sprężarki takie jak: Sprężarki chłodnicze (typu scroll), Sprężarki śrubowe, a także sprężarki tłokowe. Na koniec mogę również wspomnieć o jednej z Naszych usług jaką jest naprawić uszkodzonych części chillera.

Asortyment Firmy ChillerSerwis!

Nasze Sprężarki chłodnicze charakteryzują się wysoką wydajnością i niskimi kosztami eksploatacji. Dostarczamy sprężarki flagowych marek takich jak: BITZER, Danfoss, Copeland, Trane, Performer czy Refcomp. Podzespoły te są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym i czekają na swoich przyszłych właścicieli. To możesz być Ty! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasze wszystkie sprężarki chłodnicze objęte są gwarancją! Jak i również reszta podzespołów posiada roczną albo 2 letnią gwarancję.

Sprężarka chłodnicza JT170G-KYE

Natomiast w tym o to artykule zwrócimy szczególną uwagę na jedną z Naszych sprężarek chłodniczych, a dokładniej sprężarkę chłodniczą o modelu JT170G-KYE. Którą Nasza Firma postanowiła wystawić na sprzedaż. Oczywiście jeżeli Państwo jesteście zainteresowani to trwa u Nas oferta specjalna, a dokładniej „Wielka wyprzedaż sprężarek chłodniczych, taniej nawet do 30%!”. W takim razie nie ma na co czekać! Dane techniczne sprężarki znajdą Państwo poniżej, a w razie dodatkowych pytań, zalecamy skontaktować się z Nami drogą mailową, bądź telefoniczną!

Dane techniczne sprężarki chłodniczej JT170G-KYE

Producent DAIKIN COMPRESSOR INDUSTRIES LTD
Model JT170G-KYE
Numer seryjny 75090145103
Ilość faz 3
Czynnik chłodniczy R410A 
Olej chłodniczy DAPHNE FVC68D
Zasilanie 380-145 V 50 Hz

400-440 V 60 Hz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technical data of the refrigeration compressor JT170G-KYE

Made by DAIKIN COMPRESSOR INDUSTRIES LTD
Model JT170G-KYE
Serial number 75090145103
Power Three phase
Ref. R410A 
Ref. oil DAPHNE FVC68D
Mfg.No 0145103                                     20101115
DP AP H 4.0 MPa L  4.0 MPa
SP 12.0 MPa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż sprężarek chłodniczych

Nasza Firma posiada na sprzedaż, a także na wynajem zarówno nowe, jak i również używane chillery. Przypominamy, że Nasze chillery używane są w pełni sprawnymi jednostkami, które tylko czekają, aż zdeterminowany Klient zechce je zakupić. Sprawdź sam, że warto zaufać Naszej Firmie. Ponadto zwracamy szczególną uwagę, że właściwy dobór i montaż decydują o funkcjonalności Twojego urządzenia. Przekaż więc to zadanie ekspertowi. Napisz do nas już teraz! Info@ChillerSerwis.com
 A dobór sprzętu będzie darmowy!

Sprzedaż sprężarki chłodniczej JT170G-KYE | Wyprzedaż sprężarek chłodniczych JT170G-KYE! 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej konkurencji jaką jest nikt inny jak: ChillerTech. Chrońmy Nasze wspólne środowisko, używając razem urządzeń chłodzących za pomocą wody lodowej. Natomiast na Naszej stronie znajdą Państwo artykuły dotyczące  sprzedaży i wynajmie agregatów chłodniczych znanych marek, takich jak Carrier i Trane. Jeżeli Jesteś zainteresowany Naszą Firmą oraz tym co robimy to w takim razie zajrzyj do tych artykułów! Agregat wody lodowejSkup agregatów wody lodowejAgregat wody lodowej Vertiv 120 kWSerwis chiller Trane ECGAL800Serwis chiller Carrier, a także na Chiller Serwis