Praca – Rekrutacja
Praca – Rekrutacja

Praca – Rekrutacja

Praca – Rekrutacja | ChillerSerwis

Poznaj Nasze możliwości!

Firma ChillerSerwis prowadzi kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy, jak również modernizacji agregatów wody lodowej renomowanych producentów. Ofertę ChillerSerwis poszerzają zarówno usługi w zakresie przeglądów technicznych, a także okresowych pozwalając Nam na zachowanie najwyższych standardów. Zminimalizuj ryzyko awarii i zwiększ wydajność!

Nasza Firma jest w 100% pewna, że Nasz Klienta będzie zadowolony, a  regularnie serwisowany system chłodzenia będzie działał przez najbliższe kilka do kilkunastu lat.

Jednym z kluczowych elementów pracy Naszych systemów chłodzenia jest odpowiednio dobrany, a zarazem regularny Serwis. To właśnie tego typu czynności pozwalają Nam na zachowanie ściśle określonych parametrów nawet w bardzo wymagających warunkach. Nie zapominajmy o najważniejszym! A jest nim, przede wszystkim regularny Serwis, który pozwoli Nam na stałą wydajną pracę, jak również zminimalizowanie ryzyka awarii.

Przypominamy o tym, że korzystając regularnie z usług Naszego Serwisu, zyskują Państwo gwarancję nawet do kilku lat użytkowania! 

Posiadamy w swojej ofercie pełni sprawne i gotowe do pracy urządzenia chłodnicze i nie tylko! Szeroki gama agregatów wody lodowej, pomp wody, zbiorników buforowych, dry coolerów, wymienników, itd… Pozwala nam zaspokoić potrzebę każdego Klienta. Żeby tego było mało, jesteśmy w stanie na życzenie Naszego Klienta zmodernizować, a także rozbudować układy chłodzenia.

Zobacz jak wiele możesz zyskać, wybierając ChillerSerwis

Gdy Państwo zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, jesteśmy w stanie zagwarantować:

 • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
 • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
 • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy.

Zapraszamy do skontaktowania się z Nami!

ChillerSerwis to firma pełniąca usługi serwisu, naprawy i modernizacji wszelkich urządzeń i maszyn chłodniczych w tym agregatów wody lodowej. Z racji na szybki rozwój Naszej Firmy, która działa na rynku chłodnictwa, a także klimatyzacji poszukujemy pracowników. 

 1. Mycie i konserwacja agregatów wody lodowej, dry coolerów itd. Głównie dokładne mycie maszyn (możliwość przyuczenia)
 2. Z racji na to że Serwisem obejmujemy teren całej Polski wiąże się to z dość częstymi wyjazdami.
 3. Prawo jazdy kat. B Częste wyjazdy wiążą się z tym że może prowadzić samochód firmowy dlatego osoba zatrudniona w Naszej Firmie powinna posiadać prawo jazdy. (Nie obowiązkowe)
 4. Izolowanie i klejenie rur z PVC-u. Izolowanie jest to bardzo łatwa czynność której można się nauczyć w parę minut.
 5. Dokładność jest to jedna z najważniejszych cech jaką powinien posiadać pracownik. W przypadku gdy budujemy systemy wody lodowej każde połączenie musi być bardzo dokładne.
 6. Praca na wysokości! Nie zawsze pracujemy na wysokości, lecz jeśli już się to zdarzy nie powinien się bać pracy na wysokości.
 7. Umiejętność szybkiego uczenia się od Personelu Serwisowego.
 8. Dobre organizowanie prac.

ChillerSerwis- Dołącz do Naszej grupy

Skontaktuj się z Nami lub wyślij swoje CV:

 • Tel:  501179381
 • E-mail: info@skic.com.pl
Dziekujemy za ocene! 4.3/5 - (26 votes)