Chiller Trane 1000 kW

Chiller Trane 1000 kW | Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej

Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej to tylko nieliczne usługi na rynku chłodnictwa jakie prowadzi Nasza Firma. A to ze względu na ponad 20 letnie doświadczenie, które udało Nam się uzyskać dzięki wyspecjalizowanemu Serwisowi, a także najnowocześniejszemu sprzętowi. To właśnie dzięki tym dwóm rzeczom, Firma ChillerSerwis jest w stanie regularnie pomagać Naszym Klientom. Najczęściej jednak wykonujemy serwisy agregatów wody lodowej, a niekiedy jest to naprawa oraz modernizacja tych zaskakujących urządzeń chłodniczych.

Zaufaj Naszej Firmie już dziś i zakup nowe, bądź używane urządzenie chłodnicze do swojego zakładu! 

Ponadto, dzięki współpracy z szeroką gamą Dostawców urządzeń chłodniczych, Nasza firma jest w stanie dokonać sprzedaży zarówno nowych, jak i również używanych urządzeń chłodniczych. Takich jak agregaty wody lodowej, dry coolery, pompy ciepła, klimatyzatory precyzyjne, agregaty skraplające i agregaty chłodnicze. Nasze agregaty wody lodowej mają moc od 2 kW do nawet 1500 kW! Aby tego było mało, Nasza Firma nabywa również różnego rodzaju podzespoły chłodnicze, takie jak sprężarki chłodnicze, pompy obiegowe i wymienniki ciepła. Na szczęście, Nasze korzyści nie kończą się na tym, ponieważ dla Firm, które nie mają wystarczających środków na zakup nowego lub używanego urządzenia chłodniczego, możemy wynająć jeden z naszych agregatów wody lodowej na okres długo, bądź krótko terminowy!

W tym artykule przedstawię Państwu Chiller Trane 1000 kW, który niedawno nabyliśmy. A jest to dokładnie Chiller Trane RTAA 434 o wydajności chłodniczej 1000 kW w parametrze 12°C/7°C! Zgadza się, dobrze usłyszeliście, agregat wody lodowej o wydajności chłodniczej, która wynosi, aż 1000 kW!

Zakup swoje wymarzone urządzenie chłodnicze u Nas już dzisiaj!

Urządzenia chłodnicze Trane

Zapewne każdy z Nas miał styczność, a nawet jeśli nie to słyszał o znanej marce na rynku chłodnictwa Trane. Otóż, Trane jest spółką zależną Trane Technologies, producenta systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Produkując, sprzedając, a następnie serwisując i naprawiając swoje urządzenia chłodnicze na całym świecie. To wszystko Trane osiągnął dzięki swojemu uporczywemu dążeniu do celu, skupieniu się na jakości, a nie ilości oraz dzięki ludziom z rozeznaniem, którzy odpowiadają za rozwój firmy! To właśnie z powodu tych i wielu innych czynników sprzęt taki jak agregaty chłodnicze, agregaty skraplające i agregaty wody lodowej napływają do nas z całego świata. A dokładniej z Firmy Trane.

Na chwile obecną Firma Trane zatrudnia ponad 29 000 osób w 104 zakładach produkcyjnych w 28 krajach i generuje ponad 8 miliardów dolarów rocznej sprzedaży. Pozwala mu to na utrzymanie pozycji lidera na rynku HVAC & R.

Jeżeli zainteresowała Państwa Firma Trane, to może zastanówcie się nad zakupem ich urządzenia od Naszej Firmy!

Chiller Trane RTAA 434

Chiller Trane RTAA434 to agregat wody lodowej o wydajności chłodniczej około 1000 kW przy parametrze 12/7°C. Jest to bardzo duża wydajność chłodnicza, a zarazem bardzo rzadka ze względu na swoją ograniczoną liczbę tego typu urządzeń w Polsce. Ten niezwykły agregat wody lodowej, który działa na 4 sprężarkach śrubowych podzielonych na dwie sekcje wraz z 20 wentylatorami skraplacza. Daje niesamowity efekt w postaci dużej wydajności chłodniczej. Dodatkowo chiller ten wykorzystuje różne czujniki pomiarowe, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić działanie sprzętu chłodniczego.

Trane’y to niezwykłe urządzenia chłodnicze, z którymi na co dzień Nasza Firma się spotyka, dlatego nie ma takiej możliwości, abyśmy nie potrafili Państwu pomóc. W momencie, gdy przyjedzie Nasz wyspecjalizowany Serwis do usuwania awarii to na 95% przypadków. Awaria zostaje usunięta za pierwszym razem. Ponadto przypominamy, że prawidłowe działanie sprzętu chłodniczego można zagwarantować tylko wtedy, gdy jest on regularnie i profesjonalnie konserwowany.

Chiller 1000 kW 

  • Ultranowoczesny sterownik Adaptive Control!

Unikalny i innowacyjny system sterowania oparty na sterowniku adaptacyjnym, pozwala Nam w pełni wykorzystać potencjał Naszego agregatu wody lodowej. Prosty w obsłudze interfejs pozwala na szybką i łatwą zmianę parametrów pracy. Ponadto, seria sterowników Adaptive Control posiada system adaptacyjny, który umożliwia zmienne obciążenie całego układu chłodzenia.

  • Wysokiej jakości, solidne, a przede wszystkim trwałe sprężarki śrubowe o obniżonym poziomie głośności

Sprężarki śrubowe nadal uważane są za jedne z najlepszych rozwiązań stosowanych w urządzeniach przemysłowych, gdzie ważna jest zarówno wydajność, jak i również niezawodność. Od prawie 50 lat udoskonalana sprężarek śrubowych, ich wyposażenie przynosi inżynierom sprzęt najwyższej jakości. Jednym z głównych aspektów przemawiających za sprężarkami śrubowymi jest również długa żywotność wynosząca ponad 15 lat! 

  • Płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła!

W Naszym agregacie wody lodowej Trane 1000 kW, jest wykorzystany wymiennik ciepła o ulepszonej strukturze powierzchni wymiany ciepła. Używając i dobierając wymienniki płaszczowo-rurowe nie musisz się martwić o utratę sprawności, a co gorsza, o to, że się zabrudzą. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, zaawansowanemu spawaniu oraz nowoczesnej technologii tego typu wymienniki ciepła są w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu!

  • Wysokiej jakości skraplacz typu V!

Dzięki zmniejszeniu gabarytów sprzętu chłodniczego pozwalamy na zachowanie tej samej wydajności . Zastosowane podzespoły i komponenty najwyższej jakości charakteryzują się wyższą wydajnością, dzięki czemu urządzenia te są mniejsze. Zastosowanie kondensatora typu V pozwala na pracę w każdych warunkach.

  • Kontrolno-pomiarowy system, który pozwala na przedwczesne usunięcie awarii!

Każdy z nas wie, jak ważne dla bezpiecznego działania systemu jest chłodzenie i stabilne układy. Teraz nie musisz się martwić! Nawet najmniejszy przestój maszyny lub sprzętu może mieć negatywny wpływ na rozwój Twojej firmy. Wszystkie rodzaje elementów zabezpieczających, kontrolnych i pomiarowych. Nie pozwól sobie!

Chiller 1000 kW specyfikacja techniczna

Producent Trane
Wyprodukowany Włochy
Model RTAA 434
Ilość obiegów 2
Data produkcji 2001 r.
Wydajność chłodnicza 1050 kW
Czynnik chłodniczy R404A
Waga 11000 kg
Ilość wentylatorów skraplacza 20 szt.
Ilość dostępnych sztuk 4!

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

  • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
  • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy.

Z kim współpracujemy?

ChillerTech – Najlepszy sprzedawca nowych, a także używanych urządzeń chłodniczych. Firma ChillerTech zgodnie z wymaganiami Swoich klientów, jest w stanie sprzedać, dostarczyć, a na końcu zamontować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. A dokładniej takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oile, dry coolery i wiele innych zaskakujących i powszechnych urządzeń chłodniczych.

SKiC – Najlepszy serwisant i dostawca podzespołów chłodniczych do agregatów wody lodowej. Nasza firma współpracuje z najlepszymi serwisantami agregatów wody lodowej, a także współpracuje z dostawcą podzespołów chłodniczych, takich jak sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplaczy, wymienników ciepła, pompy obiegowe oraz różnego rodzaju czujników. Dzięki współpracy ze SKiC’em. wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i co najważniejsze niezbędnych informacji na temat serwisu chillerów różnego rodzaju!

Sprzedaż i montaż chillerów Trane

ChillerSerwis – Sprzedaż chillerów

Zdjęcia Chiller Trane 1000 kW

Dziekujemy za ocene! 5/5 - (2 votes)