Chiller MAS 200 kW

Chiller MAS 200 kW | Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej

Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis współpracuje od dobrych nastu lat z szeroką grupą dostawców różnego sprzętu oraz urządzeń chłodniczych. Ze względu na tak długą współpracę, Nasza Firma zaopatrzyła się w dziesiątki jak nie setki urządzeń chłodniczych różnego rodzaju oraz podzespoły chłodnicze, aby w razie jakiejkolwiek awarii, bądź usterki pomóc Naszemu Klientowi! Nasz wciąż poszerzający się asortyment na chwile obecną wygląda następująco: 

Tylko spójrzcie jak tego jest dużo! Nie ma nawet takiej możliwości, aby Państwo nie znaleźli u Nas tego czego właśnie potrzebujecie. Jeżeli poszukują Państwo urządzenia chłodniczego to w takim razie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną do jednego z Naszych oddziałów, a dokładniej „Oddziału sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej„. Natomiast jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się jakiejś ważnej informacji od strony technicznej to w takim razie zachęcamy do kontaktu z „Oddziałem technicznym„. I został nam ostatni oddział odpowiedzialny za przyjmowanie serwisów oraz przeglądów technicznych, dokładniej „Oddział serwisu agregatów wody lodowej„. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Wszystko czego tylko Państwu potrzeba, znajdą Państwo właśnie u Nas! 

Urządzenia chłodnicze MAS

Chillery Firmy MAS mogę szczerze pochwalić za precyzyjne i wydajne chłodzenie, z którymi spotykamy się dość często. Głównym powodem wizyt Naszej Firmy z tymi agregatami chłodniczymi jest konserwacja i przeglądy zlecane przez naszych klientów. Ponadto, od ponad 20 lat nie spotkaliśmy się jeszcze z przypadkiem jakiejś wady fabrycznej, która uniemożliwiłaby prawidłowe funkcjonowanie urządzenia chłodniczego Firmy MAS!

Poniżej pokrótce opiszemy, czym jest MAS i co robi!

Zespół MAS składa się z inżynierów i producentów pomagających znaleźć najlepsze rozwiązanie na rynku chłodnictwa. Od 2010 roku dostarcza niestandardowe rozwiązania dla standardowych central wentylacyjnych, a także szerokiej gamy urządzeń chłodniczych, w tym również agregatów wody lodowej oraz agregatów chłodniczych!

Firma MAS dąży do jak najszybszej realizacji projektów, dostarczając pełne rysunki, dane techniczne i ceny w ciągu zaledwie kilku godzin od otrzymania pierwszego zamówienia. Szczycimy się dostarczaniem najwyższej jakości wykonania podczas budowy i montażu, przy jednoczesnym zachowaniu płynnego tempa, aby poradzić sobie z długimi terminami realizacji powszechnymi w branży.

Chiller MAS 

Agregat wody lodowej MAS ACPK 190-30 wyposażony jest w trzy spiralne sprężarki chłodnicze (scroll) o niskim poziomie hałasu. Ponadto wszystkie sprężarki chłodnicze zastosowane w agregacie pochodzą od firmy Danfoss, która jest pionierem w produkcji i sprzedaży różnych podzespołów do instalacji freonowych. Wracając jednak do sprężarek chłodniczych zastosowanych w tym chillerze, są to sprężarki mało dostępne na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, za to są one najbardziej trwałe i niezawodne, jeśli chodzi o chłodzenie precyzyjne chłodzenie przeróżnych procesów i nie tylko!

Na szczęście zalety tego agregatu chłodniczego na tym się nie kończą. Ponieważ agregat wody lodowej MAS ACPK 190-30 wyposażony są również w płaszczowo-rurowy wymienniki ciepła, filtr odkwaszacz/osuszacz, a także Flow-switch.

Tyle zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Nie czekaj i zadzwoń już dzisiaj, w celu dowiedzenia się więcej na temat Naszego Chillera MAS ACPK 190-30!

Chiller MAS 200 kW 

Rozwiązania, które napewno zachęcą cię do zakupu Naszego urządzenia chłodniczego MAS ACPK 190-30!

 • Innowacyjne i wyjątkowe pod każdym kątem sprężarki chłodnicze Danfoss
  Prosta, a przede wszystkim udoskonalana przez prawie 100 lat konstrukcja przyczyniła się do ogromnej popularności tego typu rozwiązań. Minimalizacja ilości elementów roboczych pozytywnie wpłynęła na jakość samej pracy oraz żywotność, która może wynosić nawet 12 lat, co jest bardzo dobrym wynikiem!
 • Płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła Alfa-Laval
  Jak wszyscy wiemy, głównym zadaniem wymiennika ciepła jest oddzielenie dwóch niezależnych mediów chłodzących i jednoczesna wymiana ciepła. Główną funkcją wymiennika ciepła jest przeprowadzenie prawidłowego i w pełni efektywnego procesu chłodzenia dla dowolnego czynnika chłodniczego. Prosta konstrukcja wraz ze zwiększoną powierzchnią wymiany pozwala na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów.
 • System automatyki kontrolno-pomiarowej
  Głównym zadaniem automatyki kontrolno-pomiarowej oraz automatyki bezpieczeństwa jest ochrona instalacji i wczesne wykrywanie ewentualnych błędów. Wysokiej jakości pomiary wykonywane przez innowacyjne systemy Johnson Controls zapewnią Ci spełnienie najwyższych standardów. Zdobądź przewagę nad konkurencją!
 • Inteligentny, a także prosty w obsłudze panel sterowania marki Carel
  Wyjątkowy pod każdym względem. Niewielkie rozmiary i minimalna ilość informacji znacznie ułatwiają poruszanie się panelem sterującym.
 • Wentylatory promieniowe renomowanej marki Cantoni Group
  Produkowane w Polsce wentylatory promieniowe znajdują szerokie zastosowanie w przemysłowych chillerach. Jednak to rozwiązanie ma pewne wady, w tym regularną kontrolę paska klinowego, który jest przede wszystkim odpowiedzialny za pracę wentylatora.

To tylko nieliczne zalety Naszego urządzenia chłodniczego, które możesz już mieć! Wystarczy się tylko z Nami skontaktować!

Chiller MAS 200 kW specyfikacja techniczna

Producent MAS
Model ACPK 190-30
Data produkcji 05.2008
Wydajność chłodnicza ok. 200 kW
Współczynnik EER 2,8 EER
Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość  R 407C | (brak informacji na temat ilości czynnika chłodniczego)
Zakres pracy od -2 oC, aż po 45 oC
Rodzaj sprężarek chłodniczych oraz ich ilość  Sprężarka hermetyczna typu scroll Danfoss | 3 szt.
Wymiary Szerokość/Długość/Wysokość 4400 mm | 1300 mm | 2500 mm
Ilość dostępnych sztuk 1 szt.

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

 • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
 • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
 • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Z kim współpracujemy?

ChillerTech – Najlepszy sprzedawca nowych, a także używanych urządzeń chłodniczych. Firma ChillerTech zgodnie z wymaganiami Swoich klientów, jest w stanie sprzedać, dostarczyć, a na końcu zamontować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. A dokładniej takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oile, dry coolery i wiele innych zaskakujących i powszechnych urządzeń chłodniczych.

SKiC – Najlepszy serwisant i dostawca podzespołów chłodniczych do agregatów wody lodowej. Nasza firma współpracuje z najlepszymi serwisantami agregatów wody lodowej, a także współpracuje z dostawcą podzespołów chłodniczych, takich jak sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplaczy, wymienników ciepła, pompy obiegowe oraz różnego rodzaju czujników. Dzięki współpracy ze SKiC’em. wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i co najważniejsze niezbędnych informacji na temat serwisu chillerów różnego rodzaju! Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Sprzedaż i montaż chillerów MAS

Nasza Firma od ponad 20 lat pełni kompleksowe usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Podczas tych 20 lat pomagania Naszym Klientom nauczyliśmy się, a przede wszystkim opanowaliśmy do perfekcji, jak w prawidłowy sposób konserwować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze! W trakcie prawie tych 20 lat spotkaliśmy się z różnymi przypadkami awarii: pomp ciepła, agregatów skraplających, agregatów chłodniczych, chiller oilów, central wentylacyjnych, a także najczęściej spotykanych agregatów wody lodowej.

ChillerSerwis – Sprzedaż chillerów

Używany chiller 200 kW

Zdjęcia Chiller MAS

Ocen Nasz Post! post