Chiller Daikin 170 kW

Chiller Daikin 170 kW | ChillerSerwis – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nasza Firma dzięki współpracy z szeroką grupą Dostawców jest w stanie zaopatrzyć się w zarówno nowe, jak i również używane urządzenia chłodnicze. Takie jak Agregaty wody lodowej, dry coolery, pompy ciepła, klimatyzacje precyzyjną, agregaty skraplające oraz agregaty chłodnicze. Wydajność tych urządzeń chłodniczych wacha się między 2 kW, do nawet 1500 kW! Żeby tego było mało to Nasza Firma posiada również dostęp do podzespołów chłodniczych takich jak sprężarki chłodnicze, pompy obiegowe oraz wymienniki ciepła. Na szczęście Naszych Klientów, Nasza pula zalet się na tym nie kończy i dla Firm, które nie posiadają wystarczających środków na zakup nowego, a także używanego agregatu wody lodowej jesteśmy w stanie wynająć Państwu jedno z Naszych urządzeń chłodniczych na okres długo albo krótko terminowy. 

Skontaktuj się z Nami już dziś, a My Tobie podpowiemy jakie urządzenie chłodnicze będzie najlepiej współgrać z Twoją produkcją! 

W tym oto artykule postaram się Państwu przedstawić Nasz nowy okaz w postaci agregatu wody lodowej, który trafił w ostatnim czasie w Nasze ręce. A jest to Chiller Daikin EWAD170 o wydajności chłodniczej 170 kW w parametrze 12°C/7°C.

W poniższym segmencie tego artykułu dowiedzą się Państwo takich rzeczy jak: krótki opis chillera Daikin EWAD170, co to Daikin, specyfikację urządzenia chłodniczego, zalety wyboru tego urządzenia chłodniczego, a także podsumowanie, w którym dowiedzą się Państwo więcej informacji na temat Naszej Firmy! 

Urządzenia chłodnicze Daikin

Daikin to międzynarodowa Firma pochodząca z Japonii, która produkuje urządzenia chłodnicze w Stanach Zjednoczonych, Australii, Chinach, Japonii, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Afryce i nie tylko! Daikin jest również znany z wynalezienia agregatu chłodniczego ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF). Jednak później uruchomili go jako VRV, po bezskutecznej próbie zarejestrowania znaku towarowego VRF. Jakby tego było mało, dzięki współpracy Daikina z jedną z najbardziej znanych marek na rynku chłodnictwa, a dokładniej Carrierem, możemy teraz stosować czynnik chłodniczy R-410A oraz systemy split i multi-split.

Nasza firma codziennie spotyka się z jednostkami chłodniczymi Daikin i szczerze mówiąc, nie możemy powiedzieć żadnych złych rzeczy o tych niesamowitych i, co najważniejsze, innowacyjnych agregatach chłodniczych! Większość obsługiwanych przez Nas awarii dotyczyła tylko i wyłącznie awarii spowodowanej przez właściciela, a nie hipotetycznej awarii sprzętu. Powodów jest tysiące, ale wszystkie sprowadzają się do jednej prostej odpowiedzi, którą jest nic innego jak niewłaściwa konserwacja urządzeń chłodniczych i brak regularnych przeglądów technicznych.

Chiller Daikin EWAD170

Daikin EWAD170 nie jest pierwszym, ani ostatnim agregatem chłodniczym, który trafił w ręce Naszych Serwisantów. Głównym powodem dostarczenia agregatu chłodniczego Daikin EWAD170 do Naszego serwisu było upewnienie się, że urządzenie działa w prawidłowy sposób. Na szczęście Serwis dzięki Swojemu doświadczeniu, a także najnowocześniejszemu doświadczeniu zrobił wszystko czego tylko potrzebowało urządzenie chłodnicze, w celu uzyskania jak najlepszego efektu chłodzenia.

Jeżeli pragną Państwo bezawaryjnego, a przede wszystkim niezawodnego urządzenia chłodniczego to przypominamy o regularnych serwisach, a także przeglądach technicznych Naszego Serwisu.

Agregat chłodniczy Daikin, a dokładniej Daikin EWAD170, ma wydajność chłodzenia około 170 kW przy 12°C / 7°C. Ponadto dzięki wysokiemu współczynnikowi EER udało nam się w krótkim czasie osiągnąć zaskakująco dobre wyniki. Dodatkowo agregat wody lodowej wyposażony jest w sprężarkę śrubową ZHA5WLGUYE oraz 4 wentylatory skraplacza o mocy 1020 W. Jednakże tego, a także innych równie ciekawych rzeczy dowiedzą się Państwo w poniższej części artykułu! 

Chiller 170 kW 

Ze względu na zbliżoną wydajność chłodniczą do najbardziej pożądanej wydajności chłodniczej, a dokładniej 200 kW. Podpowiadamy Państwu, że jeżeli do momentu czytania tego artykułu chiller nie został sprzedany to oznacza, że w krótkim czasie od momentu jego opublikowania chiller ze względu na swoje zalety oraz osiągi zostanie sprzedany w krótkim czasie. Dlatego nie warto czekać, tylko zadzwonić do Nas bezpośrednio z zapytaniem. 

Niezawodne agregaty wody lodowej na sprzedaż w najlepszych cenach. Sprawdź teraz! 

Chiller 170 kW specyfikacja techniczna

Producent Daikin
Wyprodukowany Włochy
Model EWAD170
Nr. Seryjny 7700995
Data produkcji 2009 r.
Wydajność chłodnicza 170 kW
Czynnik chłodniczy R134a
Waga 1705 kg
Wymiary: Wysokość | długość| szerokość 2221x3973x1109
Napięcie 400V/3/50HZ

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

  • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
  • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony ChillerTech, specjalizują się oni w chłodnictwie przemysłowym i nie tylko! 

Sprzedaż i montaż chillerów Daikin

ChillerSerwis – Wyrafinowany serwis agregatów wody lodowej 

Dziekujemy za ocene! 4.9/5 - (29 votes)