Chiller Airwell 240 kW

Chiller Airwell 240 kW | Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej

Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis współpracuje od dobrych nastu lat z szeroką grupą dostawców różnego sprzętu oraz urządzeń chłodniczych. Ze względu na tak długą współpracę, Nasza Firma zaopatrzyła się w dziesiątki jak nie setki urządzeń chłodniczych różnego rodzaju oraz podzespoły chłodnicze, aby w razie jakiejkolwiek awarii, bądź usterki pomóc Naszemu Klientowi! Nasz wciąż poszerzający się asortyment na chwile obecną wygląda następująco: 

Tylko spójrzcie jak tego jest dużo! Nie ma nawet takiej możliwości, aby Państwo nie znaleźli u Nas tego czego właśnie potrzebujecie. Jeżeli poszukują Państwo urządzenia chłodniczego to w takim razie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną do jednego z Naszych oddziałów, a dokładniej „Oddziału sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej„. Natomiast jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się jakiejś ważnej informacji od strony technicznej to w takim razie zachęcamy do kontaktu z „Oddziałem technicznym„. I został nam ostatni oddział odpowiedzialny za przyjmowanie serwisów oraz przeglądów technicznych, dokładniej „Oddział serwisu agregatów wody lodowej„. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Wszystko czego tylko Państwu potrzeba, znajdą Państwo właśnie u Nas! 

Urządzenia chłodnicze Airwell

Chillery Airwell charakteryzują się bezpieczeństwem, niezawodnością, a przede wszystkim wysoką kulturą pracy. Wszystko to przypisujemy zastosowaniom w tych urządzeniach, a dokładniej cicho pracującym wentylatorom oraz sprężarkom spiralnym o obniżonym poziomie hałasu. To z kolei przekłada się na niezwykle precyzyjną pracę tych jednostek. Ich kompaktowa konstrukcja wraz ze starannie dobranymi komponentami chłodniczymi i elektrycznymi tworzą razem coś wspaniałego, co pozwala nam zachować najwyższe standardy jakości i produkcji. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW. chiller używany.

Lepszego urządzenia chłodzącego o takich parametrach nie znajdziesz!

Chiller Airwell VLS 1004

Agregat wody lodowej Airwell VLS 1004 to niedawno zakupiony przez Naszą Firmę agregat chłodniczy Airwell. Głównym powodem sprowadzenia tego agregatu było poznanie bliżej tego typu agregatu, a także wykonanie przeglądu technicznego/serwisowego, który w każdym agregacie wygląda inaczej.

Ponadto, podczas gdy Airwell VLS 1004 Chiller przeszedł przegląd techniczny wraz z serwisem, urządzenie te zostało przekazane Naszemu Działowi sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej. Który będzie miał za zadanie znalezienie nowego miejsca w fabryce lub innym odpowiednim miejscu do pracy! Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Zachęcamy do zakupu Naszego agregatu wody lodowej Airwell VLS 10004 o wydajności chłodniczej ok. 240 kW!

Chiller 240 kW 

Wszystkie zalety agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004!

Pierwszą cechą/zaletą, od której rozpoczniemy będzie:

 • Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll o obniżonym poziomie głośności
  Wysokowydajne rozwiązanie, którego konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia w każdych warunkach atmosferycznych. Efekt izolacji akustycznej wpływa bezpośrednio na głośność sprzętu, wpływając tym samym na jego użytkowanie. Zastosowanie akcesoriów kontrolno-pomiarowych uwzględnia zmienne obciążenie systemu, a tym samym wpływa na jego żywotność.
 • Spektakularnie wysoka sprawność układu chłodzenia
  Współczynnik sprawności EER wynoszący 3,2 przekłada się na elastyczną pracę przy zachowaniu stałych parametrów. Technologia sterowania 0-10V wpływa na pracę wentylatora skraplacza i całkowite skraplanie czynnika chłodniczego. Przekłada się to na możliwość sterowania pracą sprężarki chłodniczej w 4 zakresach. chiller używany.
 • Kompaktowe wymiary, które przekładają się na elastyczną pracę
  Konstrukcja z najwyższej jakości materiałów została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności, a co najważniejsze, sprzęt ma kompaktowe rozmiary. Technologia V wpływa na rozmiar, który zwiększa powierzchnię, co wpływa na funkcjonalność. Sterowanie 0-10 V w połączeniu z tą operacją może dość szybko obniżyć temperaturę i całkowicie skroplić czynnik chłodniczy.
 • Wymiennik ciepła o podwyższonym współczynniku przenikalności cieplnej
  Płytowe wymienniki ciepła są solidne zbudowane, co znacząco wpłynie na wydajność systemu. Kompaktowy rozmiar w połączeniu z technologią płyt przyłączeniowych korzystnie wpływa na wymianę ciepła oraz odporność na czynnik chłodzący.
 • Dokładność pomiarowa, która umożliwia zachowanie stałej temperaturę
  Dzięki bardzo precyzyjnym akcesoriom kontrolno-pomiarowym wykonywane są setki, a nawet tysiące pomiarów na sekundę, co przekłada się na elastyczną pracę agregatu wody lodowej Airwell VLS 1004. Elektroniczny zawór rozprężny wpływa na przegrzanie pary czynnika chłodniczego i jego utrzymanie na poziomie 3-4 K. Zawory bezpieczeństwa ustawione w zależności od rodzaju czynnika chłodniczego wpływają na bezpieczeństwo operatora, chronią układ przed uszkodzeniem w przypadku zbyt wysokiego ciśnienia. Przekłada się to na usunięcie czynnika chłodniczego z układu Freon, chroniąc najdelikatniejsze elementy, w tym wymiennik ciepła. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW. chiller używany.

Tak wiele zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Dowiedz się więcej na temat Chillera Airwell VLS 1004!

Chiller 240 kW specyfikacja techniczna

Producent Airwell
Model VLS 1004
Data produkcji 2008 r.
Wydajność chłodnicza 240 kW
Liczba obiegów chłodniczych 2
Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość  R410A / sekcja A – 24,50 kg / sekcja B – 24,50 kg
Zakres pracy -8 oC – 18 oC
Króćce połączeniowe Połączenia rowkowane 3″ – fi90
Wymiary Szerokość/Długość/Wysokość 1100 mm | 4300 mm | 2300 mm
Ilość dostępnych sztuk 1

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

 • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
 • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
 • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy. Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Z kim współpracujemy?

ChillerTech – Najlepszy sprzedawca nowych, a także używanych urządzeń chłodniczych. Firma ChillerTech zgodnie z wymaganiami Swoich klientów, jest w stanie sprzedać, dostarczyć, a na końcu zamontować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. A dokładniej takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oile, dry coolery i wiele innych zaskakujących i powszechnych urządzeń chłodniczych.

SKiC – Najlepszy serwisant i dostawca podzespołów chłodniczych do agregatów wody lodowej. Nasza firma współpracuje z najlepszymi serwisantami agregatów wody lodowej, a także współpracuje z dostawcą podzespołów chłodniczych, takich jak sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplaczy, wymienników ciepła, pompy obiegowe oraz różnego rodzaju czujników. Dzięki współpracy ze SKiC’em. wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i co najważniejsze niezbędnych informacji na temat serwisu chillerów różnego rodzaju! Chiller Airwell 240 kW, chiller 240 kW.

Sprzedaż i montaż chillerów Airwell

ChillerSerwis – Sprzedaż chillerów

Używany chiller 240 kW

Zdjęcia Chiller Airwell VLS 1004

Dziekujemy za ocene! 4.6/5 - (32 votes)