Chiller Aermec 900 kW

Chiller Aermec 900 kW | Sprzedaż, wynajem, a także montaż agregatów wody lodowej

Nasza Firma, a dokładniej ChillerSerwis współpracuje od dobrych nastu lat z szeroką grupą dostawców różnego sprzętu oraz urządzeń chłodniczych. Ze względu na tak długą współpracę, Nasza Firma zaopatrzyła się w dziesiątki jak nie setki urządzeń chłodniczych różnego rodzaju oraz podzespoły chłodnicze, aby w razie jakiejkolwiek awarii, bądź usterki pomóc Naszemu Klientowi! Nasz wciąż poszerzający się asortyment na chwile obecną wygląda następująco: 

Tylko spójrzcie jak tego jest dużo! Nie ma nawet takiej możliwości, aby Państwo nie znaleźli u Nas tego czego właśnie potrzebujecie. Jeżeli poszukują Państwo urządzenia chłodniczego to w takim razie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną do jednego z Naszych oddziałów, a dokładniej „Oddziału sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej„. Natomiast jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się jakiejś ważnej informacji od strony technicznej to w takim razie zachęcamy do kontaktu z „Oddziałem technicznym„. I został nam ostatni oddział odpowiedzialny za przyjmowanie serwisów oraz przeglądów technicznych, dokładniej „Oddział serwisu agregatów wody lodowej„.

Wszystko czego tylko Państwu potrzeba, znajdą Państwo właśnie u Nas! 

Urządzenia chłodnicze AERMEC

Chillery Firmy Aermec to trwałe i co najważniejsze niezawodne urządzenia chłodnicze, z którymi Nasza firma spotyka się na co dzień. Nie z powodu dużej awaryjności tych agregatów, ale dlatego, że Właściciele chcą profesjonalnie konserwować swoje urządzenia chłodnicze. Dzięki regularnym serwisom oraz drobnym naprawom tych chillerów, Nasza Firma dowiedziała się dużo na temat ich zalet oraz wadach. Jednakże po połączeniu wad oraz zalet tych urządzeń chłodniczych nie możemy powiedzieć, żadnego złego słowa na temat tych agregatów wody lodowej. Z tego właśnie powodu z całego serca możemy polecić urządzenia chłodnicze firmy Aermec. Gdyż nie spotkaliśmy się nigdy z awarią związaną ze źle zaprojektowanego układu, bądź instalacji.

Z tego właśnie powodu gorąco zachęcamy Państwa do zakupu Naszego urządzenia chłodniczego Aermec RV 3603!

Chiller AERMEC RV 3603

W tym akapicie, tak jak wspominałem wcześniej, postaram się Państwu przedstawić wszystkie zalety agregatu wody lodowej jakim jest Aermec RV 3603! 

Przede wszystkim pierwszą oraz najważniejszą cechą/zaletą agregatu wody lodowej Aermec RV 3603 jest: Serwis chiller Aermec RV 3603

  • Ekologiczny czynnik chłodniczy R407C o obniżonym współczynniku GWP. Ekologiczne działania mające na celu ograniczenie zużycia czynnika chłodniczego oraz znaczące obniżenie współczynnika GWP (ang. Global Warming Potential) – współczynnika globalnego ocieplenia. Prawie 15% mniej czynnika chłodniczego niż jego poprzednik dzięki sterowaniu 0-10V. Wspólnie zadajmy o lepszą przyszłość Naszej planety!
  • Innowacyjne śrubowe sprężarki chłodnicze, które pozwalają na pracę w każdych warunkach. Sprężarki śrubowe dwuwirnikowe są zaprojektowane do elastycznej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Półhermetyczne sprężarki chłodnicze z serii ZHC posiadają możliwość współgrzania, co znacznie zmniejsza możliwość uszkodzeń, co następnie wpływa na mniejsze koszty eksploatacji. Technologia zastosowana w tych o to sprężarkach chłodniczych została zaprojektowana w celu ochrony użytkownika i umożliwienia łatwego dostępu do komponentów podczas wykonywania czynności konserwacyjnych.
  • Wentylatory osiowe o zmiennym poziomie prędkości przekładające się na poziom głośności wynoszący niecałe 63 dBA. Izolacyjność akustyczna sprężarek chłodniczych może znacząco wpłynąć na poziom hałasu sprzętu, a tym samym na jego użytkowanie. Natomiast, wentylator osiowy bezpośrednio wpływa na poziom hałasu, kondensacji gazu chroniąc jej kluczowe elementy. Sterowanie napięciem 0-10 V za pomocą przetwornicy częstotliwości pozwala Nam osiągnąć wysoką precyzję, a tym samym stały poziom sprężania niezależnie od warunków zewnętrznych.
  • Progresywny i prosty w obsłudze system sterowania oparty o sterownik Carel pCO Terminal. Zaawansowany system sterowania, który przekłada się na oszałamiające wyniki i wszechstronność. Prosty interfejs i komunikacja przez BMS mogą znacząco wpłynąć na użytkowanie systemu i komunikaty w przypadku awarii. Wysoka dokładność pomiaru dzięki zaawansowanym akcesoriom pomiarowym w zasięgu ręki!
  • Termostatyczne zawory rozprężne wyróżniające się bezawaryjnością i wysoką dokładnością. Zawór rozprężny z zewnętrznym wyrównaniem ciśnienia do kompensacji spadku ciśnienia w wymienniku ciepła. Wysoka precyzja i minimalistyczny design znacząco wpływają na odbiór ciepła. Imponująca żywotność przekraczająca 45 lat przekłada się na ich zastosowanie w przemyśle. Serwis chiller Aermec RV 3603

Tak wiele zalet w jednym urządzeniu chłodniczym! Sprawdź Sam kupując jedno z Naszych urządzeń chłodniczych! 

Chiller 900 kW 

Wszechstronne i łatwe w użyciu urządzenia chłodzące, które z pewnością Cię zadziwią. Chillery Aermec to urządzenia przeznaczone do utrzymywania optymalnych warunków temperaturowych niezależnie od obciążenia cieplnego lub gorszych warunków zewnętrznych. Elastyczne działanie w zakresie od -12 oC do +45 oC oznacza, że ​​mogą one działać w szerszym zakresie i są trwałe. Coraz to nowsze udogodnienia dla użytkowników mogą znacząco wpływać na wybór standardowych układów. 

Doskonała wydajność i wartości, które są niezbędne podczas doboru urządzenia chłodniczego! Chiller Aermec to urządzenie, którego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej temperatury medium chłodzącego. Proste w użyciu rozwiązania, które definiują dzisiejsze wartości i cele HVAC & R. Dbałość o szczegóły wyróżnia go spośród innych marek chłodniczych. Ponadto minimalistyczna architektura w połączeniu z najnowocześniejszą aparaturą pomiarową daje niesamowite rezultaty. Zdobądź przewagę nad konkurencją już dziś.

Śrubowa sprężarka chłodnicza o niewiarygodnie wysokim stopniu sprężania pozwoli Ci pracować na najwyższym poziomie nawet w najtrudniejszych warunkach. Izolacja akustyczna sprężarki chłodniczej oraz sterowanie 0-10 V znacznie redukują hałas systemu do mniej niż 63 dBA przy pełnym obciążeniu. Przetwornice częstotliwości mają znaczący wpływ na obciążenie sprężarki, a tym samym na trwałość komponentów. Poznaj możliwości lodówki Aermec RV 3603 już dziś!

Chiller 900 kW specyfikacja techniczna

Producent Aermec
Model RV 3603
Data produkcji 2005 r.
Wydajność chłodnicza 878 kW
Liczba obiegów chłodniczych 3
Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość  R407C / Sekcja A – 82,00 kg / Sekcja B – 77,00 kg / Sekcja C – 97,00 kg
Zakres pracy Od 2oC do 28 oC
Rodzaj, a także ilość sprężarek chłodniczych 3 Sprężarki śrubowe ZHC7LSGYE 
Wymiary Szerokość/Długość/Wysokość 2200mm/9950mm/2330mm
Ilość dostępnych sztuk 2

Zaletami Naszej Firmy między innymi są: 

  • Niższe koszty eksploatacyjne względem instalacji freonowych – Koszty freonu są w Naszych czasach strasznie wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.
  • Tanie użytkowanie – Naszych systemów chłodzenia opartych o wodę lodową, w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Ekologiczność – Wspólnie dbajmy o Nasze wspólne środowisko. Nasza Firma nie wspiera instalacji freonowych ze względu na ich wpływ na środowisko. Instalacje systemów freonowych wpływają negatywnie na środowisko, a ponadto są o wiele bardziej kosztowne niż stosowany przez nas glikol. Nie pozwólmy sobie na niszczenie Naszego środowiska, w którym żyjemy.

Z kim współpracujemy?

ChillerTech – Najlepszy sprzedawca nowych, a także używanych urządzeń chłodniczych. Firma ChillerTech zgodnie z wymaganiami Swoich klientów, jest w stanie sprzedać, dostarczyć, a na końcu zamontować różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. A dokładniej takie urządzenia jak: Agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, pompy ciepła, chiller oile, dry coolery i wiele innych zaskakujących i powszechnych urządzeń chłodniczych.

SKiC – Najlepszy serwisant i dostawca podzespołów chłodniczych do agregatów wody lodowej. Nasza firma współpracuje z najlepszymi serwisantami agregatów wody lodowej, a także współpracuje z dostawcą podzespołów chłodniczych, takich jak sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplaczy, wymienników ciepła, pompy obiegowe oraz różnego rodzaju czujników. Dzięki współpracy ze SKiC’em. wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i co najważniejsze niezbędnych informacji na temat serwisu chillerów różnego rodzaju!

Sprzedaż i montaż chillerów Aermec

ChillerSerwis – Sprzedaż chillerów

Zdjęcia Chiller Aermec 900 kW

Dziekujemy za ocene! 4.7/5 - (34 votes)