Agregat wody lodowej Vertiv 120 kW
Agregat wody lodowej Vertiv 120 kW

Agregat wody lodowej Vertiv 120 kW

Chiller Vertiv 120 kW | ChillerSerwis agregat wody lodowej o mocy 120 kW z wbudowanym free coolingiem

Chcesz przyoszczędzić na urządzeniu chłodniczym? Niestety ale to nie tutaj. W Naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie bezpieczne, a przede wszystkim niezawodne urządzenia chłodnicze w konkurencyjnych cenach. Nasze agregaty wody lodowej pochodzą od różnych renomowanych marek takich jak Trane oraz Carrier i nie tylko! Gwarantujemy, że podczas gdy zdecydują się Państwo na zakup jednego z Naszych urządzeń, zminimalizujecie nie tylko wygórowaną cenę na rynku, lecz także unikniecie ogromnych kosztów eksploatacyjnych. Napisz już teraz i ciesz się wymarzonym chillerem!

W ostatnim czasie w ręce Naszej Firmy trafił wielofunkcyjny i w pełni innowacyjny agregat wody lodowej marki Vertiv. Jego moc sięga 120 kW, a żeby tego było mało to posiada on funkcję free cooling’u.  Nowoczesna budowa oraz zastosowanie sprężarek typu scroll pozwala na osiągniecie pełnego potencjału urządzenia. Niezwykle ważny jest również element, że urządzenie te natychmiastowo zbija temperaturę do tej żądanej. 

Agregat wody lodowej Vertiv 120 kW

Urządzenia chłodnicze marki Vertiv są rzadko spotykanym tematem w branży chłodnictwa. Mimo, że posiadają one wiele zalet, między innymi zastosowanie free coolingu oraz osadzenie wewnątrz zbiornika buforowego. Firma Vertiv jest prężnie rozwijającą się marką, która działa na rynku od ponad 50 lat. W swej ofercie posiadają oni nie tylko urządzenia chłodnicze, lecz również urządzenia do stabilizacji przeróżnych parametrów na potrzeby klimatyzacji, chłodzenia maszyn oraz sterowni. 

Wyposażenie Vertiv 120 kW 

 • Solidna konstrukcja – Bezpieczna oraz wytrzymała konstrukcja poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Firma Vertiv słynie z wysokiej wytrzymałości swoich urządzeń na rynku niemieckim oraz ogólnoświatowym. 
 • Prosty w obsłudze, a przede wszystkim innowacyjny sterownik marki Emicon – Sterownik ten pozwala Nam na pracę w każdych warunkach, wyjątkowy pod każdym względem.
 • Funkcja Free coolingu – W momencie gdy temperatura na zewnątrz jest niższa niż żądana załącza się free cooling. Natomiast w przypadku dość wysokiego parametru, ważnym elementem jest stosowanie tzw. dry coolerów inaczej free cooling. Energooszczędna praca dry coolerów jest równie imponująca jak w przypadku pracy sprężarek chlodniczych. 
 • Obniżony poziom głośności – Nasz inteligentny sterownik wraz z zastosowanymi podzespołami pozwala na bardzo cichą pracę. Wentylatory osiowe o zmiennej prędkości, które są wyposażone w falowniki znacznie zmniejszają głośność całego urządzenia. Żeby tego było mało! Nasze urządzenie w wersji o obniżonym poziomie głośności wyposażone jest w izolacje akustyczna na ściankach i nie tylko. 

Wyposażenie Chiller Vertiv 120 kW + free cooling 

 • Płytowy wymiennik ciepła – Zainstalowany w urządzeniu wymiennik ciepła posiada podwyższony współczynnik na przenikalność cieplną. Tego typu wymienniki charakteryzuje niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy, a to tylko dwa przyklady ich zalet. Warto również podkreślić sam fakt, iż żywotność tego typu wymienników przy zoptymalizowanym systemie chłodzenia może wynieść ponad 25 lat. Kwasoodporna budowa pozawala na podwyższenie współczynnika przenikalności cieplnej i co najważniejsze poprawia rezultaty w procesie zbijania temperatury medium. Właśnie z tego względu urządzenie jakim jest Chiller Vertiv 120 kW może pracować w temperaturze nawet do 45°C 
 • Sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności – Innowacyjne sprężarki marki Copeland o obniżonym poziomie głośności idealnie współgrają z resztą podzespołów. Wysoka sprawność energetyczne, a także udoskonalona do blisko 100 lat budowa przy małych gabarytach czyni te sprężarki niezawodnym rozwiązaniem w tego typu urządzeniu. 

Specyfikacja techniczna Chiller Vertiv 120 KW: 

 • Producent: Vertiv
 • Model: FG0011/E/1/9/1/D/1/0/1/0/0/1/0
 • Moc chłodnicza: 120 kW
 • Free cooling: Tak
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R410A   /   obieg A – 18 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Rok produkcji: 2017 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 2 1/2″ – DN65
 • Zakres pracy: od 5 oC do 25 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki typu scroll Copeland
 • Wymiary: szerokość – 1200 mm; długość – 3010 mm; wysokość – 1900 mm
 • Waga: ok. 1500 kg

Skontaktuj się z Nami już teraz
Urządzenie gotowe oraz dostępne do natychmiastowej pracy w każdym momencie 

Chillery z możliwością free coolingu to dość powszechnie stosowane urządzenia, których popularność ciągle rośnie, zwłaszcza gdy widzimy jakie korzyści za sobą niesie. To właśnie główną rolą dry coolerów jest ograniczenie pracy energochłonnych chillerów uzyskując ten sam efekt chłodzenia.

Odwiedź stronę Wynajem Chillerów – Gdzie znajdziesz szeroki asortyment urządzeń chłodniczych renomowanych marek! Chiller Vertiv 120 KW

Dziekujemy za ocene! 4.9/5 - (52 votes)